העם עם הסטלן !

כשהחלה מערכת הבחירות קמו כול הניצים והחלו לריב, כולם עשו שריר, החרדי עם החילוני, הכיפה סרוגה עם משוטטי הכלבים של רוטשילד, הערבי שרץ לקלפיות עם הנוצרי שמנסה לגייס חרדים, כולם עטו על כולם ורק אחד נותר ממלכתי למרות שהכו אותו.
משה פגלין לקח חבורה של אנשים ואיחד אותם למען מטרה אחת, מבחינתו לקיים את מצע הבחירות שלו, מבחינתו לקיים לגליזציה של הקנאביס, של החשיש, של הצמח הרפואי, ופה בדיוק אנו אלו שרוצים לעזור לו.

ברור לכולם שפגלין לא יוכל לקיים את המצע שלו בקדנציה אחת, אבל ברור לכולם שבמושב אחד בכנסת ניתן להשיג רוב ולשחרר את צמח הקנאביס, במושב אחד יכולים להיות מליון אזרחים להיות ללא תיק פלילי, במושב אחד שזה בערך 3 חודשים, ואם נתעקש אז עד לראש השנה הבא כל הפיליליים של הקנאביס יגאלו, והצמח יהיה משוחרר.

מריחואנה

זאת שעה הכושר, האירנים לא בדלתות, דעאש לא במחילות, אבו מאזן עומד למות, הניה מחפש הסדרה, נסראללה במקלט, אדרואן במפלה בשלטון המקומי, עבדאללה מירדן מחכה למים, סיסי מחכה לצוללת, האיתוללה מחכה לבתולה, והעם קיבל את הגולן.

בוחרים ובוחרות, גברים ונשים, דתיים וחילונים, רוסים וערבים, דרוזים וצ'רקסים, קוקסינלים וטרנג'נדרים, רזים ושמנים, לבנים ושחורים, ביתר ומכבי, ליברלים וסוציאליים, כלבים וחתולים, כבשים וזאבים – על דבר אחד יש קונצנזוס – תנו לנו את החופש להחליט אם אנחנו רוצים לעשן את הצמח.

העם עם הסטלן!


Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *