כשעמית סגל תקע את אילנה דיין

אי אפשר לספר מילים את הרגשות העזים והצמרמורות אשר עוברות בגוף כאשר אתה שומע את עמית סגל, זה ליגה אחרת, איכותית יותר, שדרוג פלאים את אורי אורבך, את אורי אורבך אהבו בגלל המתיקות האין סופית, הרוך וחוסר הנקמנות, את עמית אוהבים בגלל החצים הבוערים שהוא שולח אל המלוכלכת מארגנטינה.

לפני מספר שנים ראיינה אילנה דיין את עמית סגל בפנל שהועלה גם ליו טיוב (למי שחפצה נפשו) אילנה דיברה ודיברה ולאט לאט כאילו מבקשת רחמים מעמית ובתחינתה מבקשת שיחוס על בית המשפט העליון, בסופו של המונולוג ולאחר דין ודברים ביקשה אילנה דיין להותיר את המשפט כי "בהר הצדק אשר שוכן בירושלים" ועמית ענה לה "הר הבית?"

אילנה ההמומה ביקשה שוב לדון עם עמית הפעם בביתו, הפעם כאילו מבקשת לצוד אותו, את הנמר הורוד, אך עמית המקצועי יודע את דרכי הנבלה ומבלי להיות ד"ר למשפטים הוא תקע לה פעם אחר פעם את הסמרטוט האדום אשר הוא מחבקת, עמית סגל הביא לאילנה דיין את הזובור בצורה שספק באם אילנה דיין תבקש לחזור על מעשיה.

עמית סגל אנס את אילנה דיין כשזאת מבקשת להיאנס על ידו שוב ושוב, היא מנסה להתמודד איתו, אבל הוא משפריץ את מילותיו עליה בצורה המעוררת פלאות כמו איזה "ג'ון הולמס" (עמית על תעשה גולגל עליו) מצליף בה את איברו על פניה והיא כציפור נכחדת מבקשת להיכחד שוב ושוב.

אין ספק שעמית סגל הוא מעל ומעבר, הוא מעבר למעבר, הוא דור חדש של אנשים שצמחו בתוך ה DNA של הימין, הוא מבין את הנפשות הפועלות והוא גם מבין את המניע שלהם, כשעמית סגל שהה בחזית ילדותו בין מאחז למאחז אילנה דיין נהנתה ממלגות בבית הספר כיוון שסומנה כתלמידה מצטיינת.

עמית סגל נכנס למהדורת השבט הלבן בעל כורחם, מאז אמנון אברמוביץ חיוור מתמיד, למעשה מי שהגן על אברמוביץ מפני זעם העם היה עמית עצמו כאשר לקח אותו לטיול ושם אותו לימינו, חבל עמית אברמוביץ אינו ראוי לחמלה הוא ראוי לנזיפה ונידוי.


אלה אנשים אשר הגלו יהודים מביתם, אלו אנשים אשר טרחו להוציא את התקשורת כמוציאה לפועל של בתי המשפט, הם הניעו את החיילים לרמוס בתים וילדים והיום הם מבקשים שתגן עליהם – אל תגן עליהם, תן לעם לרמוס אותם לזפזפ אותם מן העולם.

מספרים שלאחרונה ישבו 2 אנשים על הספה והחלו כועסים על הנאמר בטלוויזיה, לפתע הגיע אדם שלישי ואמר להם "אם אתם לא רוצים להתעצבן על מה שאומרים פשוט שימו ערוץ 20" וכך היה ומאז השקט והשלווה הגיעו את הספה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *