משלושה יוצא מלשן

יאיר בוגי אשכנזי

אוי לאוזניים שככה שומעות, אבל איילה חסון כבר רמזה כי יאיר לפיד יתכן והלשין על גנץ לעמית סגל היות והוא מבין כי הוא נפל על חמור, ועדיף לו ללפיד לקחת כבר עכשיו את המושכות לרוץ על הגל של התהילה, לרוץ כתבנו, קבלו תיקון, לרכב, בכל זאת מדובר בחמור.

ההשתלשלות על הפורנו שיש בנייד של גנץ חוצה את הגבול המביך, אבל הסיפור כי בין אשכנזי, בוגי ולפיד יש אג'נדה אשר מישהו בסופה הוא זה שהוציא לבחוץ את הבוץ אודות הנייד של גנץ מעלה את מפלס הקנוניה.

יאיר בוגי אשכנזי

בין אם זה בוגי אשר הבין כי החמור שמאלי מדי בשביל להכיל אותו והוא הרי מספר 2 בסיעה ויכול לרשת אותו באם הוא יעוף החוצה, ובין אם זה אשכנזי אשר מחזיק קלטות על כל העולם ואישתו כי יש לו "צדדים אפלים" ובין אם זה לפיד שהבין שהחמור הזה גמור.

זה התחיל בפרסה של ההטרדות המיניות וכספים אשר גנץ מחזיק בקרנות שונות ומשונות של מליונר בחול והמשיך בחוסר השיתוף פעולה של גנץ עם המידע שהשבכ הביא לו באופן אישי ואף טרח לפרסם לפני מספר חודשים כי "ממשלות רוצות להשפיע על הבחירות בישראל דרך הסייבר", גץ לא הבין את המסר, בכל זאת חמור, וכיון שהשלישה שלו אשכנזי, בוגי ויאיר קלטו את הסיפור הם הבינו כי חמור לא יוכל להנהיג את המדינה, הספיק לה הדרך שבה הוא התמנה לרמטכ"ל.


אז מדוע איילה חסון רמזה כי יאיר לפיד הוא זה שהלשין על החמור, בתאכלס לאיר לפיד את כל האופציות להפיל וליזום מהלכים פוליטיים, יאיר לפיד שעישן בנגים כל חיי הנעורים שלו, כנראה גם בהיותו חייל, קיבל איתרוג עיתונאי והוא מבין כיצד לפעול, הוא שולח את המידע לאיש ימין וכולם צורחים שרוה"מ הוא זה שעומד מאחורי ההלשנה והופ יאיר גורף הון פוליטי, מעיף את החמור ומשתלט על החבורה.

ככה זה תמיד בקנוניות, אבל הפעם הזמנים שונים, והרשת חוגגת, יאיר לפיד, בוגי, אשכנזי כולם אגו מניייאקים אשר כל אחד מהם באופן אישי חושב שהוא יכול להנהיג את המדינה, אך פה בדיוק הבעיה, יש עיתונאים ישרים אשר קולטים מה קורה והם לא מוכן להשתתף בצחנה כפי שהייתה עם אהוד אולמרט, הם מבינים שכאשר הימין דרש שיוון בחקירות וחופש העיתונות היה בזה עניין של יושרה ארצית.

הגיע הזמן שהשלושה יעשו בדק בית, מוטב להם כבר עכשיו להיפרד, יאיר לפיד עוד יכול להוציא מזה משהו, אחד את ירדו למנדים חד ספרתיים וזאת תהיה המפלה הגדולה ביותר בהיסטוריה, העם שונא מלשנים ולא יכול להכיל מפלגת את מפלגת כחול ומלשן.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *