משטרת ניו יורק מודיע בתדמה

תלונה הוגשה נגד מר בני גנץ בגין התערטלות.

 

 

לפי החוק בארה"ב אין התיישנות על מעשים מיניים בקטינות, ונדמה כי מר בני גנץ אשר נחשף השבוע למעשים שעשה לפי 40 שנה נאלץ להגיב בדרך לא מדתית לפעול בתביעה משפטית כנגד הקורבן המיני (לכאורה) אשר צייץ כנגדו ובכך הביא את עצמו לצומת דרכים מאוד מסוכנת.

לא נשאף שכנגד הרמטכ"ל לשעבר יקומו עוד חיילות וחיילים שאותם הטריד מינית, אנו ראינו כיצד הוא אוחז בחוזקה במפגין אשר נקרא בדרכו ודואג שמאבטחיו יעיפו אותו לרציפה וירמסו אותו כמו פרה קשורה ברפת, ובל עצם הפעילות המשפטית אשר גנץ טרח להפעיל הוא הביא את עצמו להליך קשה מאוד ברמת "הפרוצדורה".

 

תביעה כנגד אזרחית ביבשה אחרת תחת חוקים אחרים תצריך משאבים כספיים שספק באם למר בני גנץ יש, ובכך הוא יאלץ לבקש מחבריו כספים על מנת לנהל את המשפט נגדה, העניין הוא שיש עוד עדות שהוא חשף את עצמו בפני ילדה בת 7 ושם גנץ לא טרח להגיש (עדיין) תביעת דיבה.

בלחצו של גנץ הוא הביא את הגברת ג'ייקוב" לגשת לתחנת המשטרה בניו יורק ובפניותיו של בנו "ניר גנץ" הגברת חשה מאוימת, מה שגרם למשטרה להצמיד בלש לחקירה מחשש לחייה, המשטרה המקומית החלה הליך חקירתי ראשוני ובשיתוף אמצעים מוכמנים מסתמן כי הגברת דוברת אמת.

פגיעה בקטינה בארה"ב היא דבר חמור בעדין הזה, ארגוני הנשים מבינים כי הצלקת אשר הושארה אצל הקטינות ברחבי העולם היא לעד ובכך ארגוני הנשים מבקשים לסלק את הגברים האלימים (ולא חשוב באיזה תפקיד הם) מהמרחב הציבורי ומר בני גנץ הוא רק פסיק קטן בגלובוס.

ברגע שהמשטרה בארה"ב תבקש לחקור את התוקף הוא יאלץ להגיע לחיקור דין, וכיוון שינו בנמצא ביבשת כאשר הוא ינחת שם (ובעוד טראמפ הנשיא) הוא יאלץ להיחקר כפי שהשופט שנמנה לעליון תחקר בשידור חיי במשך שעות על מעשיו בערב אחד לפני 40 שנה בדירת סטודנטים עם סטודנטית אחת בוגרת – ופה מדובר בקטינה.

מוטב היה למר גנץ להתנצל ולומר "צר לי אם פגעתי", אך כרגע זה מאוחר והוא חשוף לשלל אירועים שמוטב לו לסגת מהבמה הפוליטית, התקשורת בארץ תגן עליו, אבל כידוע את זאב רוזשטיין מדינת ישראל שלחה לטיפול בחול, כשהמצב באמת קשה הבעיות מטופלות באמריקה.

אמריקה זה לא כמו פה, שם לשופט אין אנגינה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *