לא היה יירוט כי לא היו טילים

האם אזרחי ישראל חוו אחיזת עיניים ברמות הגבוהות ביותר, אזעקה בשעה לא סבירה וללא צורך מהותי של ארגון הטרור להפגיז את תל אביב מה גם שלפתע למרות כל האומץ והתהילה אף ארגון טרור לא לקח אחריות על הירי.

אף טלפון מכל גוש דן לא הגיע אל המשטרה ואף אזרח לא נפגע, למעט אדם אשר מעד מהאופניים החשמליות שלו כאשר שמע את האזעקה בכל רחבי גוש דן, מעבר לזאת לא ראינו כל נזק.

מסתמן בחלוף מספר שעות כי לא היה ירוט כי לא היו טילים, משהו אחר חצה את המדינה, אם בכלל, ולנו אין תשובות כרגע לתת לכם, הדבר היחידי שאנו יכולים לקשור אותו בוודאות זה למר בני גנץ והשלוחה האירנית שלו במדינת ישראל, שם מצוי הפתרון.

חובבי חלל חיצון יספרו לכם שחללית חצתה את מדינת ישראל והיא זאת שהופיע על המכמ וזה מה שגרם להפעלת הצופרים, חובבי טכנולוגיה יספרו לכם כי כלי טייס מקצועי ביותר עשה לנו בית ספר ולכן אתם לא מבינים מה קורה, וחובבי כתות ואחוות נסתרות יסמנו לכם את גנץ כאחד ששזר קשר עם מלכות פרס דרך הדייפ סטיט של חוסיין אובמה

הרבה שנים עוד מהימים של מאיר דגן ומחליפו פרדו הקשר עם האירנים דרך האמריקאים היה שזור בשורה של אינטרסים שרונן ברגמן היה חוסך מכם כי הוא עסוק במועדוני סאדו בשיטת השריעה, אך פה בקונספיל מביאים לכם את הקשר לאורך כעשר שנים.

אז צאו מההיסטריה וכנסו למוד של קנוניה, כי אם אין עשן אין אש ואם אין ירוט אין טיל.


אז בפעם הבאה שאתם רצים לממד ודופקים לעצמכם אטרופין קחו בחשבון "שמה שהיה היה העיקר להתחיל מהתחלה"

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *