מליון משתמשים בקנאביס הולכים לבחור

קנאביס

כשנשיא המדינה נכנס למשרה החדשה שלו עוד בטרם קרא לעם שלו כבוחר בטרור הוא חילק אותו לשבטים, והתקשורת עפה עליו, אמר איזה נשיא חמוד שיודע מה הוא מדבר, הוא חילק את העם לארבעה שבטים תוך שהוא נותן לכיפות הסרוגות את ההובלה על שאר השבטים, והנה קם לו פגלין מהכיפות הסרוגות ואומר לעם "הגיע הזמן לשחרר את צמח הקנאביס מזרועות השלטון".

ושימו לב מה קורא, לאחר הוקעתו של פגלין מתוך מפלגת הליכוד הוא פנה להקים את מפלגת זהות, נזכיר כי פגלין בתוך מפלגת הליכוד טרח כל הזמן לבקש לגליזציה, אבל נפל על סמרטוט כמו ארדן שהפחד מנהל אותו ולא טובת האזרחות, למעשה בזמנים של ארדן המשטרה הפכה את המושג "עודף שיטור" לבסיס הפעילות שלה.

אנשי הקנאביס עובדים ולומדים, מפרנסים ומגדלים ילדים, וארדן הפך את כולם לפלילים, השופטים במדינת ישראל החלו לזכות נאשים, אבל הם עשו זאת על בסיס אתני בלבד, אם אתה טייס או איש היי טק אז אתה זכאי (כי לא נפגע בעתידך), אבל אם אתה כושי או סתם איזה אברג'ל מדימונה אז תופלל על 20 גרם בשימוש עצמי לא לפני שהם יגישו לך כתב אישום על סחר.

מליון איש צריכים לעשות היום בחירה עקרונית, אם פגלין מבטיח אז ללכת עם פגלין!/

רוה"מ צריך לשים את הלגליזציה במצע הליכוד

אם ראש הממשלה מעוניין באמת לקבל את קולות מליון האיש אשר חפצים בלגליזציה ול"העשיר" את עצמו במנדטים רבים יש לשים את שחרור הצמח במצע הליכוד, אחרת זה סתם חארטה של ביזבוז זמן, פגלין רכש את אמון הציבור הרחב בכך שהוא באמת ישחרר את הצמח בדרך פוליטית, אין ספק כי פגלין במידה ויהיה באמצע של ה"נרקוטי" יאיר לפיד "והשולף אל מול הקטינות" (לכאורה) – בני גנץ (סוטה!) פגלין יקבל ערבויות ביצוע המהקואליציה הנרקמת על מנת לבצע לגליזציה תוך מספר חודשים.

צבא הגנה לישראל מחזיק חיילים אם רישיון לשימוש בקנאביס, ככה שהבא הכשיר את האנשים שיכולים לשאת נשק ברישיון, אז האבסורד בעיצומו, בוחרי ישראל צריכים להבין כי השעה הגיעה, ויש לבחור בצורה שבטית – השבט הירוק אמר את דברו!

מי שנותן לגליזציה לאלתר – בו השבט יבחר!Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *