גנץ מכר מידע לאירנים?

פעם היה אחד קראו לו מאיר דגן, למעשה מאיר דגן היה האיש של אריק שרון, הוא היה במוסד ושם עשו דברים נפלאים למעט כמה מקרים מוזרים דוגמת בן זינגר, אך עם זאת בסחר המידע מאיר דגן היה נפלא, זה לא שתמיר פרדו היה רע, אלה שפרדו כבר היה חבר של עמיתו האירנים, נוצרו שם קשרי ידידות, אתם יודעים אייך זה, שובה ושבוי.


הקשר בין גורמי מודיעין לנשיא חוסין אובמה

פרדו אובמה

מאז שלטון אובמה חודדו הקשרים של הדייפ סטייט עם הפרסים, כמו בכל מדינה יש זרמים שונים ואובמה החששיון הדביק את הפער של עשרות שנים ויצר קשר עם השלוחות והגרורות שלו, למעשה אובמה הוא האיש שהחזיר לחזית את השיעים ונתן להם פוש כלכלי אדיר ובכך הביא שקשרים רבים נוצרו גם בן גורמים בצמרת הישראלית.

כאשר אהוד ברק שהיה שר הביטחון ביקש לדרוך את הצבא ביחד עם רוה"מ נתניהו קפץ מאיר דגן לנשיא ארה"ב חוסין אובמה ו"הלשין" דרך האופורטרופוס שלו שמעון פרס וסיפר לאירנים כי בליץ פצצות עומד לרדת להם על הראש ישר לתוך המתקנים המצויים בתוך הרי החושך.

מאיר דגן

ביחד עם מאיר דגן היו אז במטכ"ל גם חבורה של "שטנקרים" שעבדו בדרך לו דרך את האג'נדה של הדייפ סטייט, למעשה אם הם לא היו עובדים אותה אזי הם היו נותרים ברמה של מ.פ או חצוצרן כמו יעקב פרי, אבל כשאר אתה עובד עם הגורמים התת קרקעיים של הזרמים אתה יכול להגיע עד לרשות השב"כ.

כאשר גנץ סיים את הפעילות הצבאית שלו הוא יצא לדרך כלכלית בחברה כושלת, אך פה לא מצויה הבעיה, הבעיה היא שהמצב ידוע כי מכשיר הטלפון של גנץ פרוץ כבר לפני מספר שנים, והחומר שיש בו הוא אומנם בגדר סטייה כזאת או אחרת, אבל בעולם שבו לקבל בתחת מחבר שלך ולצעוק בשם זה בכיכר העיר כבר לא ברור מה מביך ומה לא מביך, ובכל זאת גנץ כמפקד בכיר עושה/רואה/צופה/פועל במעשים שכאלו זה קצמת שם אור על הדברים.

אולי החומר הרכילותי הוא זה שנאלץ לתפוס כותרות בעוד המעשה המדיני מתגמד בכוונת מכוון, במציאות שה מאיר דגן פעל כנגד החלטת ראש הממשלה בחסות פטרונו שמעון פרס ניתן לסבור כי גנץ "סחר" עם האירנים והיום במקום לשים לציבור את המצב כמו שהוא נאלצים להסביר לו כי מכשיר הטלפון שלו נפרץ או אייך שאמר האיש מחבורת "לוליטה אקספרס" (אהוד ברק) מישהו עשה "פיישיינג" לטלפון של גנץ.

למי שלא יודע מה "פיישיינג", מעבר למושג באנגלית, אז בפוקר כאשר יש לך קלפים חזקים ביותר ואתה לא רוצה שהיריב שלך ירגיש בכך ויברח מהשולחן עם הכסף שלו, אז אתה משחק אותה כאילו אין לך קלפים רציניים ובכך מושך אותו, דג אותו, לתוך השולחן על מנת שיעלה את סכום ההימור ובסופו של תהליך אתה חושף את הקלפים ומרוקן את הז'יטונים שלו מהארנק.

בדבר אחד אהוד ברק צדק, כאשר "הפישיינג" יסתיים בני גנץ יהיה מרוקן על המזבח הפוליטי של מדינת ישראל, זה יכול להיות במושגים שדורות שלמים יזכרו את השם בני גנץ כאדם חלש.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *