בני גנץ קלטת לוהטת ?

מקורות יודעי דבר מספרי לגורמים בקונספיל כי חרף הרגישות ביטחונית אשר שהתה במכשיר הטלפון הנייד של הרמטכ"ל לשעבר ויו"ר כחול לבן בעתיד, אין היא זאת אשר מביאה את האחרון למבוכה קשה.

מעבר לחומר הרגיש אשר נחשף במכשיר הטלפון של בני גנץ אשר עליו נאלצו גורמים מסוימים להתערב ברשת על מנת להעלימו לא ניתן היה מבחינה משפטית להפעיל את המערכת כנגד אותם חומרי פורנו אשר נחשפו במכשירו של בני גנץ.

מעבר לשיחות אישיות עם גורמים פוליטיים והעברת סרטונים כאלה ואחרים, מוטב היה מר גנץ מנכס לעצמו תרבות יותר "סולידית" מבחינת החשיפה המינית האישית והפרטית שלו, היות ולא ברור כיצד תפעל גברת גנץ – הלא היא רויטל, תפעל כאשר היא תישמע שיש ברשת סרטונים בכיכוב ישבן מוכר (יתכן ושלה אישית).

מערכת קונספיל מגנה כל סרטון פרטי ו/או חומר אישי אשר נחשף בדרך של פריצה ולא בדרך של שיתוף, אך עם זאת לאחר חבוטים רבים הוסכם במערכת קונספיל לאמץ את הקונספציה של פרקליט המדינה שאומרת "האינטרס הציבורי קודם לחופש הפרט" ולפיכך באם הקלטת תגיע אילנו באיכות סבירה אנו נפרסמה באתר.

כידוע, אדם פרטי כאשר היה בשירות ציבורי ו/או בדירקטוריון של חברה ציבורית הוא איש ציבור לכל דבר ולפיכך באם הוא סחר בילדים או נאף בגילופין או "שיחרר את וילי" יש זכות לציבור לדעת על מי השפריץ וכן להזכיר כי קיים חוק ואסור לצרוך זנות בישראל.

מה שאתם רואים בערוץ "אגו" זה עדיין.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *