אברמוביץ לא קדוש, הוא רק מצולק שמנצל את "חזותו" להון תקשורתי

ערב ערב כאשר האדם הסביר פותח את מכשיר הטלוויזיה הוא חוזה באדם שרוף המקשקש פוליטיקה, הבעיה היא אינה חזותו של האיש אשר אינו עובר מסך, הרי אם היה מדובר באישה היא לא הייתה זוכה להיות על המרקע כלל וכלל, ובכל זאת בישראל המשיכו לקבל את המצולק על המסך.

אפשר להסכים כי מעולם לא היו צוחקים על מצולק של השבט הלבן, אפילו יש אומרים כי אסור לעשות זאת, אבל המצולק צוחק עלינו, הוא משפריץ עלינו אג'נדות, גורם לפוליטזציה של החדשות, מנחה פרקליטי צמרת, מאתרג ראשי ממשלה כאשר הם עושים את דברו, מכריז כבל עם ועדה כי "מעשייך יקרבוך ומעשייך ירחיקוך" דבר המשול כי הוא לא נברא בצלם בורא עולם אלה הוא עצמו בורא עולם.


למי שמסתובב בבורסה של רמת גן ורואה את הסחבות שרוני דניאל לובש וחיי בגועל נפש (פשוט כך) בתוך אחד המגדלים של הבורסה (חדר וחצי פלוס) מבין כי אלו אשר מטיפים לנו מוסר הם בכלל סתם "חארות" שמנסים לקבוע לנו אייך לחיות במדינתו, וכשאר אתה מפזר את הפסולת את קולט כי הם אוסף של נבלות.

לפני מספר שנים רוני דניאל הנחה את בני משפחתו ואת העם עצמו ב"פריים טיים" לרדת מהארץ, כי לא מתאים לה מה שקורה פה אז הוא החליט לסגור את המדינה, אפילו האפוטרופוס שלו, יצחק רבין (השם יקום דמו) קרא להם "נפולת של נמושות"


והנה עוד פעם מגיע רוני דניאל (האיש והסחבות) ומטיף מוסר לעם אודות חברו המצולק אשר לקח כל חלקה טובה בעם ונתן עליה מישנה והוא מבקש להשאירו כאחרון מקבלי הביקורת, זה דפוס פרו בולשביקי שבו הבולשביק יכול לומר מה שהוא רוצה ובאיזה נושא ואף להשתין מהמקפצה, אבל כאשר הוא זוכה לחיקוי קל שבקלים הוא רוצה לשרוף את המועדון.

מוטב למצולק שייקח את הביקורת בפרופורציה ואם לא מתאים לו שייקח את הפקלעות שלו בחזרה למקום שממנו הוא בא, זה שהוא שרוף זה לא אומר שמותר לו הכל, נכה נכה, אבל עושה מזה הון תקשורתי.

אחד החיקויים הגדולים שהיו פה בסיבוב הזה.לפי התזה של השבט הלבן אריק שרון לא היה צריך להכניס טיל בכיסא של השייך יאסין, רק מה שאריק שרון הבין – השבט להבן מדחיק, המצולק צריך טיפול מקצועי ואם החיקוי כל כך פגע בו זה אומר שמשהו עשה עבודה נפלאה.
Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *