קונספיל מזהיר: צומת חיסול

מנדלבליט

היועמ"ש מצוי בקונספציית תת ניצב ברכה

 

 

 

חברי קהילת "קונספיל" רואים לנגדם את הדרך שבה הולך היועמ"ש והיא מזכירה להם נשכחות, היומע"ש בין אם נסחט ע"י הפרקליטות ובין אם מוחזק ע"י גורמים נוספים בערכת הפוליטית מצוי בשלב קריטי אשר עתיד להיות מוזן בדרך שבסופה יתאדה האחרון אל דפי ההיסטוריה.

כאשר אדם אשר מצוי בתפקיד מפתח ונמצא ברגישות יתר, תחת לחץ אגרסיבי בן מספר חודשים, ותחת אלימות מילולית כלפי בני משפחתו מצד השמאל של המפה הפוליטית) באין אלו אשר בחיים ובין אלו אשר אינם כבר עמנו הוא עלול לקבל החלטות כושלות, הגדיל לעשות אריאל שרון אשר יצא לדרך שבסופה שילם באירוע מוחי וכאשר נחלץ ממנו בעור שיניו קיבל "אספירין" לדמו (דבר שכל רופא מתחיל יודע שאסור בתכלית האיסור לצרוך) ששפך דם לתוך המוח שלו והותיר אותו לקבל קיצבה 8 שנים בחסות מכונת הנשמה.

סימנים מאסונים

אריאל שרון נלחץ לחץ אדיר ובחסות התקשרות הובל כ"אם כל המצביאים" לתוך מערבולת קשה מנשוא שבסופה הוא פשוט יצא מהמשחק, משחקים כאלו ראינו בשנים האחרונות ברצפים קצרים יותר ויותר אשר נעשו אלימים יותר ומתוחכמים פחות, אבל גם כאשר התעוררו שאלות התקשורת השקיטה את הנושא על מנת לשרת את מטרותיה.

לפני מספר שנים עלתה אט אט לכותרות הפרשה של הרב פינטו עם תת ניצב ברכה ראש להב 433, שם סופר כי הרב היה מעביר מעטפות של כסף לשוטר הבכיר ובין אם לתרומה ובין אם לשוחד, בשלב מסוים פרסם העיתונאי "יואב יצחק" כי השוטר המהולל יידרש לחקירה ובין ההדהודים של יואב יצחק וההדהוד הדברים שלו בתקשורת לפתע "שם קץ לחייו" תת ניצב ברכה בשש בבוקר כאשר מכשיר הטלפון שלו התאדה.

והתקשורת כמובן האשימה את העיתונאי יואב יצחק בכך שגרם לאחרון להתאבד…  פשוט כך.

הרב פינטו

תת ניצב אפריים ברכה היה אדם דתי, באם חפץ בהתאבדות בעולם הזה ידוע לו מה צפון לו בעולם הבא, באם היה דתי כמסופר ואנשים דתיים יודעים ומבינים שייסורי העולם הזה היו טיול לעומת ייסורי העולם הבא באם יעשו מעשה התאבדות, כך גם בנושא של היועמ"ש אביחי מנדלבליט.

אם נחשוב לרגע מי צפוי להרוויח מהסתלקותו של היועמש נגלה מספר לא רב של שחקנים אשר יאלצו למצוא פתרון לסוגיית כתב האישום של רוה"מ, מנדלבליט מוקלט אצל שי ניצן כסוחר ונותן כאחרון הפושעים מול גורמים בכירים, כך כותב יואב יצחק באתרו:

פרקליט המדינה מחזיק, מכוח תפקידו, בשלוש קלטות מפלילות המתעדות שיחות אסורות שקיים מנדלבליט, בעת היותו פרקליט צבאי ראשי, עם הרמטכ"ל דאז גבי אשכנזי, ועם מי שהיה עוזרו של הרמטכ"ל, תת-אלוף (בדימ') ארז וינרחשפנו מידע זה בהרחבה בכתבת-תחקיר שפרסמנו ביום 03.03.18. שיחותיו עם השניים, מכוח תפקידו כפצ"ר, נערכו לאחר כמה שיחות טלפון שניהל עם היועמ"ש יהודה וינשטיין (שהורה על החקירה) ועוזרו של היועמ"ש, עו"ד רז נזרי, ומידע שקיבל ושמע מהם; וכן לאחר פגישה שקיים עמם בלשכת היועמ"ש בירושלים. תוכנן של הקלטות-השיחות עם אשכנזי ווינר (עליהן גם יודע יואבסגלוביץ', שכיהן בתפקיד ראש אגף החקירות ושיבש בעצמו את החקירה בפגישה פסולה שקיים בביתו של אשכנזי, בהיותו חשוד), מצביע, ללא ספק, על שיבוש מהלכי חקירה ומשפט: מנדלבליט הדליף לאשכנזי ולוינר אילו ראיות מפלילות כבר נמצאו נגדם, ולאילו תובנות/מסקנות כבר הגיעו וינשטיין ונזרי. על-בסיס המידע שהשיג ייעץ להם מנדלבליט כיצד לנהוג וכיצד להתמודד כאשר ייקראו לחדר החקירות. וינשטיין נמנע מהגשת כתב אישום נגד מנדלבליט, אך נקט צעד אחר, כפי שיובהר להלן;

מתוך אתר "ניוז 1

 

בהנחה שיועמ"ש הנחה חשודים כיצד לפעול ובכך גרם לזיהום החקירה ובהנחה שהוא מוקלט אצל שי ניצן, מוטב לנו להבין כי היועמ"ש הוא בעצם עם חבל על הצוואר ובאם נוסיף את הציטוט של אהרון ברק מבית המשפט העליון "הוא לא יעז לעשות לי את זה" אנחנו מבינים שיש פה איום במפורש.

הקלטה של יועמ"ש אצל פרקליט המדינה הוא למעשה צריכה לגרום ליועמ"ש להכריז על נבצרות ובכך לפתור עצמו מההחלטה אשר הוא נלחץ לעשות, אביחי מצוי בלחץ נפשי אדיר, הוא בודד, הוא מבודד, הוא פשוט יכול להיעלם בכל רגע, ראינו כבר דברים שכאלה קוראים בשלבים כל כך קריטיים, והתוצאה תמיד היית דומה.

בתרחישים אשר מתקיימים במערות נסתרות נשאלת השאלה הפשוטה, מי ירוויח מהסתלקותו של היועמ"ש והאם הדברים מזרזים תהליכים או שהם מקפיאים תהליכים, האם הם יוצרים חלון חדש, פתח בריחה, או שהם סותמים את הגולל, האם הם מביאים לשינוי או ליציקה, האם הם עוזרים או מקלקלים, האם הם טובים לדייפ או לא.
אין משקל לחיים ולמעשה, יש פשוט את השאלה האם הצורך במעשה משרת את המטרה.

"מעשייך ירחיקוך ומעשך יקרובך"

מנדלבליט

נ.ב

גם להתקרב יותר מדי זה לא בריא, 
יש וירוסים בירושלים.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *