אין כמו לדפוק קופה על הבוקר

ביטקוין

הבוקר הקריר לא מונע מהזאב לדפוק קופה, להפך, זה רק מדרבן אותו לעתים גם שמדובר בחסד.

לפעמים שהזאב הולך לישון מאוחר הוא נאלץ לקום מוקדם, הטלפון מצלצל ומצלצל והזאב תמיד משתדל לענות אפילו שהוא מקלח את עצמו עם שלל תחליבי רצחה מפנקים, מה יותר טוב ממקלחת חמה על הבוקר כאשר הקור שורר בחוץ.. ובטלפון הפתעה,…  זאבוש שלום…

(הזאב מופתע, נדמה שהוא שמע מבטא)

הזאב: בוקר טוב…

הקופה: היי, מה שלומך היום?

הזאב: טוב תודה, רק חסר לי עכשיו מי שיחזיק לי את הדרמפון…

הקופה: וזה בדיוק הסיבה שהתקשרתי.

תמונה קשורה

 

 

 

 

 

 

שלא תבינו לא נכון, יש דברים טובים שעדיף להחזיק אותם לנצח, הם עושים עבודה טובה, משובבי נפש, כך גם העולם הבנקאי, הוא עושה עבודה טובה מאוד – בעיקר אם אתה צריך כסף, הבנק מלווה לך, טכנית עדיף שהבנק ילווה לך ולא השוק האפור, אחרת תוכל למצוא את עצמך עם ליבנת חבלה מתחת לרכב או עם הוראות בלתי מוסברות שאתה חייב לקבל מגורמים לא פשוטים.

הזאב לא אוהב לקבל הוראות, הזאב כמו כל הזאבים אוהב לעבוד בלהקה, גם שיש מחלוקות בלהקה הזאב מעדיף שלא להגיע למצב ולהכניס שועל לתוך הלול, שועלים זה עולם אחר, הזאב לא הולך עם שועלים ושועלים לא הולכים עם הזאב, העניין מסתבך כאשר מדובר בשועלה.

פעם שועלה רצתה שהזאב יסביר לה על מטבע יציב, היא כל כך דרשה הסברים והזאב פתח במונולוג, אם יש לך דרמפון מדוע שתרצי להוסיף תחליבי רחצה נוספים? מדוע אם יש לך סבון כל כך טוב שעושה עבודה נהדרת בשמך שנים ומראה יציבות מדוע תוספי עוד ועוד תחליבי רחצה אחרים.

השועלה: זה נחמד שיש עוד צבעים וריחות לא?

הזאב: נחמד כן, אבל מה יוצא מזה, בסוף הכל אותו הדבר…

השועלה: כן, אבל זה כייף שיש חלופות…

הזאב: ככה גם אמרו על האיתריום, איוס, ביטקוין קאש, פומה פאי, ריפל..

השועלה: אז אתה אומר שאם הביטקוין טוב לעולם אז צריך להסתפק בזה?

הזאב: ברור, אם יש משהו שהוא מבוזר, מדוע להוציא עוד 2,000 מטבעות שהם דומים ולא מבוזרים?

השועלה: אולי כי רוצים שפע?

הזאב: זה יותר בכיוון שרוצים בצע כסף..

השועלה: אני יותר בקטע של בצע זרע..

יש כל כך הרבה מטבעות, כל אחד רוצה שהטבע שלו יהיה הכי טוב והכי נסחר, וכולם חארטות על גבי חרטות, אין בהם ממש אחיזה ואין בהם ממש ביזור, מי שלא יצק מטבע יצק ארנק דיגיטלי, עוד ארנק שעושה ככה וארנק שעושה אחרת, עוד סוגים של דרמפונים במגוון טעמים שאין בהם ממש.

כשהזאב מתקלח הוא מעדיף את הדרמפון שלו, את הביטקוין שלו, את הישן המוכר והטוב, כל אלטרנטיבה אחרת אשר מוחזקת ע"י הזאב היא למטרת ארביטרז, קונה ומוכר, לא מחזיק, עושה את השוק בשביל עצמו, הרי אין בטבעות האלו כלום ושום דבר.

http://www.voladigi.com/

כשהבוקר מגיע והזאב מחליט לדפוק קופה הוא ניגש לראות מה המרווחים של השוק, ככל שהמרווחים גדולים יותר ככה הקופה יותר גדולה, ככה אפשר לדופק את הקופה עד עצם, ואם אתה עולה על הגל אותה דופק ודופק ודופק עד שהפעמונים מצלצלים, עד שהחזה מתנגש אחד בשני, עד שהרגליים רוטטות, עד שהשכנה אומרת לעצמה.. הבוקר הגיעה הקופה מוקדם מן הצפוי.

קופה קופה, אבל בולעת.

נדבר…

הזאב והארבטראז על התחת של הטוורקינג

 

 

לא פשוט

העיט והשמן זית.

 

תשכילו

הקוקטייל ומוקה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *