ביט

באמצע המעגל היא קולטת את הזאב ואז היא עושה תנועה ישבנית פרו לקקנית אחוזת פיצול מעגלית

שוק הקריפטו קורס, כל יום חברות נסגרות ואין אף אחד שיודע מה יהיה, פעם השוק היה עולה אז לאף אחד לא היה אכפת, היום השוק מתאדה ואיתו עשרות חברות ופרויקטים מתאדים, העולם נושא מבט אל העלמות הגרפים והצבעים האדומים אשר שולטים במסכים, אז הזאב החליט לצאת לסיבוב קטן – נו אתם יודעים, סיבוב לנקות את הראש (של הז').

אין מה לעשות, חייבים לנוע, כשיש ירידות הזאב יודע לעשות כסף, אין ספק שעדיף לעשות כסף בעליה, זה נותן אווירה טובה יותר, אבל כאשר השוק יורד אתה רואה יותר פרצופים עצובים – ופרצופים עצובים מביאים ישבנים לפעילות פחות אגרסיבית.


עד לפני שנה עוד היית הולך ברחוב ורואה מזוודות של כסף מחליפות ידיים לצורה של מטבע קריפטו, אבל לפתע כשאתה מדבר על קריפטו מסתכלים עלייך כמסכן, כאחד שהתאדה לו הכסף, כאחד שהשמש לא זורחת מעליו, כאחד ששם את הכל בחבילה אחת עטף אותה בכחול וזרק לים… לא כך אצל הזאב.

כשהזהב מחליט לנקות את הראש אז הוא בדרך כלל מוסיף ווקס על כל המערכת, הוא אוהב את זה משומן, חלק, נקי, ככה שיחליק את הערב לתוך מוזה של קריפטומאליה בעלת דחיסה מקסימאלית, זה לא שהזאב לא עדין, הוא עדין שצריך, אבל כשצריך לנקות את הראש, מנקים עד הסוף.

והנה במועדון הזה רוקדים בצורה מיוחדת, והזאב די נפעם מן הדבר, הרי מדי פעם הוא ראה סרטונים פה ושם, אבל פה זה בלייב, ממש לתוך הפרצוף מנענים את התחת באופן שאינו מותיר דבר לדמיון עם כשרון רב, בין אם היא דקיקה כמו נר חנוכה שקנית בשקל שבעים ובין אם עבה כמו ארובות חדרה. ואז היא נגישת אל הזאב ופוצחת בשיח חד.

טוורקינגנית: פעם ראשונה שלך פה?

הזאב: מה עושים פה?

טוורקינגנית: רוקדים ריקוד, הינה תראה את ההיא עם הטייץ הסגול

הזאב: ואני ראיתי טייץ בחיי

טוורקינגנית:  אתה רואה אייך היא מנענעת את הישבנים?

הזאב: בהחלט

טוורקינגנית: היא ממש מפצלת אותם בנענוע

הזאב: ממש עבודת אומנות, תביאי בינתיים קונייאק…

טוורקינגנית: יש מצב אתה מתפצל לרגע לחניון?

כולם יודעים שלא שמים את הביצים במקום אחד, אבל האם הם מבצעים זאת? ישנה שיטה שנקראת ארביטראז ששם אתה קונה ומוכר מבלי להחזיק כלום ואז כשאר אתה מצבע את הפעולה למעשה בין הקניה למכירה נותר לך משהו ביד, וזה כל מהות המשחק, לשחק על ההפרשים, כמו בשיחה עם טוורקינגנית ששם הזאב מזמין קונייאק ומניח את זה ליד הטייץ הסגול וטס רגע לחניון לנקות את הראש ואז חוזר לבדוק מה קורה עם הקונייאק שהונח ליד הטיץ הסגול.

הלכת לאיבוד? לא ממש…

אתה רוכש אחד ביט בבורסת קריפטו אחת וממיר אותו למטבע יציב סטייל USDIGI ומשנע אותו לבורסה אחרת ומיד מוכר את הביט בפלוס 3% מימה שרכשת וכך גרפת תוך דקות רווח נחמד שיכול לכסות את הקונייאק ועלות הקנדום שפוצץ בזרע על טוורקינגנית…

הלכת לאיבוד? ללא ממש...

אתה מחזיק סטוק של מטבעות בבורסה אחת וכשאתה מגלה שיש הפרש בתוך אותה בורסה אתה קונה ומוכר באותה בורסה עוד לפני שהמטבע מתאזן בין הביט לאסק.

הלכת לאיבוד? לא ממש..

אתה עושה מרג'ין בתוך בורסה וקונה ביט כשאין לך ומוכר אותו בהנחה שהוא עולה לאחר כמה שניות..

הלכת לאיבוד? לא ממש..

אתה מרוקן את הז שלך על טוורקינגנית וניגש לטיץ – לפצל הזדמניות.

מהלך כזה מחייב ערנות, אתה צריך להיות זהיר וזריז על מנת למקסם את הפוטנציאל הגלום בארבטראז, הרי בסך הכל אתה לא מעוניין באמת להחזיק משהו, אתה רק סוחר, מייצר זרע ומעיף אותו על החזה שלה בחניון וחוזר חלילה, במהלך כזה אתה נותר עם ההנאה, בבורסה אתה נותר עם הרווח.

הטיץ הוורוד: חזרת? הקונייאק מתחמם

הזאב: לא רק הקונייאק

הטיץ הוורוד: ראיתי שקפצת לחניון, הפסדת את הריקוד הכי יפה..

הזאב: בואנה, את יודעת לפצל ישבנים…

הטיץ הוורוד: אני יודעת לפצל אותם גם בתנאי לחץ.

הזאב: חשבון!

כאשר אתה חולש את שלל אפשרויות אתה יכול להשיג יותר, הסיכון אומנם קיים, אבל הפרקטיקה מנצחת, זה נכון שהשוק יורד וכולם התרגלו לטוב שבעליות האין סופיות שהיו השנה, אבל תאמינו או לא, גם בירידות יש השפרצות.


הלכת לאיבוד? תילך קיבינמט.

נדבר…

https://www.voladigi.com/

https://conspil.com//2018/07/wolf-22/

 

 

הפנמתם?

הזאב והיוהל"כ

 

 

תשכילו

הילד עשה פיפי.

 

זה היה מזמן

הזאב והבנקאית

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *