מי שמאמין לא מפחד, מי שערבי לא משחק.

ביתר ירושלים

כולם רואים את נבחרת ישראל יורדת לטמיון עם רוב של גויים והאוהדים שותקים.

 

אנחנו הבוסים

לעתים כאשר אנו נזכרים בעברינו אנו רואים כי עוד בימי שלמה המלך היו תערובת של נשים אשר עסקו במלאכתם אשר לא הכילה מוטיב יהודי או קדושה יהודית ובכל זאת שלמה המלך נתן להם את האפשרות לעשות כרצונם עד אשר הוכנע בקליפות הקשות ונאלץ להכות על חטא.

בנבחרת ישראל הביאו מאמן אנטישמי אשר נשתל ע"י גורמים רבי עוצמה וזאת בטענה כי המאמן נטול אינטרסים בעוד הוא מייצג את האמא של כל האינטרסים, שזה רוב ערבי בנבחרת על מנת להשליך כל פעילות החברה בעם, פרי יוצרו של הנרקוס אלי אוחנה.

אלי אוחנה

לממסד אין בעיה שאוחנה לוקח באף ומגיע בגבוה, כל עוד האינטרס הוא לאומי, עוד קצת כשיגיע הפיצוץ כולם ישאלו אייך דמות ספורטיבית עפה באוויר עם 1000 ש"ח לגרם ואייך בדיוק ה"שאיפות" של העוסקים בדבר מתקשרים בצביון המדינה, כולם יודעים מה הולך, אבל לכולם נוח לתת לעוסקים בדבר לקבור את עתידם.

המאמן הגוי הכניס שורה של ערבים לנבחרת היות ולטענתו הם שחקנים טובים, טוב נו זה ידוע ששחקני כדורגל הפכו להיות שרמוטות של כסף ללא עקרונות, שלא נדבר על מאמני כדורגל, אבל המאמן הגוי למעשה יוצק להם תבנית נוחה לביצוע המהפך של הנבחרת וכך מקבוצה של 20% באוכלוסיה הם הופכים להיות 60% בנבחרת וזה מסוכן.

זה לא מסוכן כי החשש ש"ווליד בדיר" יתפוצץ בחדר ההלבשה עם חגורת נפץ, זה מסוכן כי הניסיון לשנות את קווי המדינה בעוד הערבים לא מכירים במדינת ישראל כמדינת היהודים שבירת ירושלים מקבלים את האפשרות לשחק בנבחרת שלנו  ואפילו את ההמנון ההזוי הם לא מוכנים לשיר.

ברור לכולם שהמאמן הגוי מבחינתו עושה את הדבר הנכון וזה מי שטוב ישחק, אבל מכן נובעת הבעיה המהותית האם מי שטוב צריך לשחק אז למה שלא נביא עוד שחקנים גויים מבחוץ על מנת שנוכל להגיע לאיזה מפעל כדורגל עולמי כמו המונדייאל…? אגב, בפעם הראשונה והאחרונה שעלינו למונדייאל ב 1970 לא היו כלל ערבים בנבחרת.

האם מדינת ישראל במסגרת השאיפות הספורטיביות שלה תכניס עוד ועוד גויים לתוך מקדש הכדורגל ממש כפי שעשה שלמה המלך כשהכניס את נשותיו להיכל? הרי בשם קדושת הספורט וכן הסלוגן מי שטוב ישחק, ואהבה זה אהבה עוד נגיע גם למאמן לאומי ערבי (כמו שדחפו לנו שופט ערבי שסגר לראש הממשלה את האפשרות לדבר עם הציבור בטוענות משפטיות – אי שם לפני שנים כאשר רוה"מ נאם באום).

שופט

 

קחו לדוגמה את ריפעת טורק, כל הזמן אומרים לנו שהוא אחלה גבר, איש נחמד, נעים הליכות, אזרח למופת, אבל כאשר אותו אזרח ערבי מיפו נשאל מי עיר הבירה של המדינה מיד יוצא ממנו הטינופת, הוא פשוט כופר בעיקר, הוא מתחיל את המילים היפות שלו שהוא כערבי לא יכול להכיר בירושלים כמדינת היהודים וכמובן שאינו יכול להכיר בישראל כמדינת היהודים כי הוא ערבי!!!  נו באמת, במדינה מתוקנת חוסר פטריוטיות שכזה היא מונע ממנו אפילו לאסוף זבל בעירייה, שלא נדבר על סנקציות של הביטוח לאומי נגדו.

בזמן שסבא של ריפעת טורק יתכן והיה שותף  לרצח יהודים בשם המופתי שלו, היו בני עמנו מחפשים להקים מדינה שתשמור על חיי תושביה מהגויים באירופה ובצפון אפריקה, אבל סבא של ריפעת הוא כמו סבא של מירב מכאלי, שניהם קורצו מאותו חומר ולכן עד היום אתם רואים את החיבור הבסיסי בנהם.

נבחרת ישראל היא לא פרה קדושה, היא סתם עוד חוליה בשרשרת של המדינה היהודית, אבל כאשר יד מכוונת מנסה לתפוס את השלטון בנבחרת – להיות הבוסים, מבלי להכיר במדינת ישראל כמדינת היהודים שבירת ירושלים, אנו חייבים לעמוד את המשמר, ולא להסכים לכך שהגוי אשר מונה ע"י נרקוס יוביל את הנבחרת לרוב מוסלמי.

נסכם במילים של אביב גפן בשיר "משוררים":

"עם העלים הירוקים אפשר בקלות לראות, את היונה הלבנה"

מי שמאמין לא מפחד,
מי שערבי לא משחק.

חנוכה שמח.

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    פישל 2018-12-11

    והעילגות שלכם? מה איתה?