שאול אלוביץ – האיש שהצליח בגדול וחוסל ע"י האליטה

לווין

שאול אלוביץ ממפעל משפחתי קטן לתאגיד מפלצתי

כאנחנו רואים איש כשאול אלוביץ אשר דרך חברת יורקום הפעיל מערכת שלמה של עובדים אי אפשר לומר שהוא לא איש מוכשר, יתכן שהוא אף ברוך בכישרונות, בכל זאת, אלוביץ עשה מה שהרבה לא הצליחו וזה לרכוש את "בזק" ולהשתלט על "יס" ועוד מספר מוקדי כוח.

שאול אלוביץ הצליח לרכוש את בזק מחיים סבן לאחר שהצליח לגייס את הסכום הדרוש ולהוכיח כי הוא יכול לשלם את ההחזרים החודשים ועוד להישאר עם כסף, דבר זה עבד לו במשך זמן רב ולא רק שהוא החזיר את כל ההלוואות בזמן ונותר לו עוד רווח – הוא הרים פרויקטים אדירים כמו לווין עמוס.

כולם זוכרים אייך בזמנו אלוביץ החליט לגאול את העולם ולשדר אינטרנט חללי דרך לוויין עמוס, אך כפי שתמיד קורה לאנושות כאשר מגיע משהו ניפלא אשר עלול להוזיל את עלות המחיה לציבור .. הלוויין התפוצץ … פעמיים!

 

אם נבדוק לעומק נגלה ששאול אלוביץ ניסה לגאול את אפריקה מהבידוד האינטרנטי ובכך ששזר עם פייסבוק את הפרויקט למעשה כמעט ושחרר מליונים של אזרחים אפריקאים לעולם האינטרנט ללא חוטים וכבלים, רק על בסיס רעיון זה מגיע לאלוביץ פרס יובל לכלכלה או איזה הכלאה אחרת.

מעבר לכך, חברת פייסבוק התכוונה לחבר את יבשת אפריקה לאינטרנט באמצעותו, וכך "עמוס 6" היה אמור לספק גישה לאינטרנט ל-14 מדינות באפריקה.[7] הצלחת השיגור היוותה תנאי לקיומה של עסקת המכירה של "חלל תקשורת", מפעילת הלוויין, לקבוצת התקשורת הסינית Xinwei, וכעת הוצאתה לפועל של העסקה עלולה להתבטל.[10]  (מקור ויקיפדיה).

 

כידוע לקונספילים, כשיש משהו טוב ובחינם, מישהו ישלם על זה, וכמובן שחיסול הלוויין בארה"ב ע"י גורמים עוניים, יתכן וחלקם אף ישראלים/יהודים גרם לנזק של מליוני דולרים אשר אותם אלוביץ התקשה להחזיר מעבר לחובות אשר התחייב להם בעבר, אבל זה לא מה שגרם לאבלוביץ לקרוס, זה מה שגרם לאלוביץ להאיץ את החיבור בן בזק ליס.

מי שפוצץ את הלוויינים של אלוביץ עשה זאת במספר כוונות, אחת מהם זה לפגע בשליטה בתקשורת האפריקאית וגאולת הכושים אשר עדין מדברים של עם קופסאות שמנת וחטים, ועוד סיבה מרכזית זה השליטה במדינת ישראל, הרי אלוביץ אינו נמנע עם האליטה של אובמה, של ציפורה שפיצר, אלוביץ היה אשכנזי שחור, עוף אחר.

 

 

במהדורת השבט ששם שולט הקומוניסט אברמוביץ עם חבריו הבולשביקים לא יעלו תהיות מדוע הלוויין חוסל, מבחינתם עצם אי הודעה לקונית בדמות "בריחת הליום גרמה לפיצוץ" זה מספיק בשביל שהם יעשו מטעמים, שאול אלוביץ עמד עם הפרוייקט הזה לגאול את העולם, אבל תמיכתו בצד הימני של המפה הספיקה לשונאיו לחסלו, בדר"כ אנשים כאלה משלמים בחייהם, אבל פה הסתפקו בחיסול כלכלי סטיל ענבר אור.

שלא ישתמע מפה כאילו "קונספיל" הפכה להיות בחברותה של השרמוטה "וואלה", אתר האינטרנט הזה בזוי, הוא אינו ראוי להיות תאגיד תקשורת או גוף אשר מוסמך להעביר חדשות באופן סטרילי, אבל מפה אפשר לומר ששאול אלוביץ הוא קורבן של קנוניה גדולה ורחבה כנגד מספר גורמים העומדים בצד אחד של המפה הפוליטית.

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *