בין א.ה לרצח רבין

תאיר ראדה

איזה תוכנית פומפוזית ארגנה אילנה דיין בשם אלוהי הרייטינג השקרי ששם משתמשים באמת בצורה של אינטרסים.

 

 

מה שמעניין את אילנה דיין זה לא בטוח לא אתם, בטח שלא הצדק, בטח לא תיקון עוולות החברה, מה שמעניין את אילנה דיין זה שבית המשפט והמערכת הנלוות אליה ימשיכו לתפקד על מנת לשמר את שלטונה ושלטון השופטים אשר הכריזו על עצמם כמלכי הצדק.

אילנה דיין רתמה לראיון אחד את פרקליט המדינה, חוקר שבכ בכיר, ואף את הרוצחת בפוטנציה אולה, אם הייתה רוצה היית מביאה לכם ראיון עם רומן זדורוב, אבל זאת אילנה, כשהיא רוצה כל הממסד עובד בשבילה, ואז את תדבר מילים יפות, תבקש ספק על ספק, תכריז האם יש אפשרות ולא הכי קטנטנה כי רומן שיתכן ורצח, אבל הממצאים המוכמנים בשטח אינם תואמים את הנאמר ע"י הרוצה והאם הוא שיסף את הקורבן ביד ימין או שמאל.

החוקרים הדיחו את הרוצח להודות ברצח, כך אמר איש השבכ, ובכל תמליל חקירה הוא מביא זרקור כאמרת פרקליט המדינה, על אירוע נקודתי שאינו מתיישב עם המציאות ובכך מבקש להטיל ספק שבספק שיתכן כי רומן אינו הרוצח האמתי, ושלא נדבר על שערות שונות שהיו בזירה.

והנה אילנה משתמשת בציבור ובסקרו ואומרת לפרקליט המדינה כי הציבור אינו חושב כי רומן זדורוב הוא הרוצח של של תאיר ראדה ז"ל, והציבור מטיל ספק בהחלטות הפרקליטות ויש לבדוק שוב פעם את הממצאים לעומק ולקיים משפט חוזר ואף מכינה את הציבור לשחרורו של רומן זדורוב.

השיטה הזאת שמשתמשת אילנה דיין אינה תקיפה למקרים רבים ואחרים, אחד המקרים הוא רצח רבין שבוא דברים מוכמנים אינם מתיישבים עם המציאות ועם הזירה, הסרטון המפוברק שהביאו לנו על מנת לקעקע בתודעה כי הרצח בוצע ע"י יגאל עמיר (בכדורי סרק), השעה שבא נעצר מול השעה שבא נבדק מביאים ממצא ממוכן כי אין רשף בליסטי בידיו שלא יגאל עמיר ובכך מאשרר את הקונספציה כי הוא ירה כדורי סרק.

בליסטי

הזמן שבוא רבין נעלם מהזירה, כ 22 דקות, הדרך שבה הגיע באמבולנס ולא במכונית שרד, הדוח הפתולוגי שקבע מוות בצורה אחת ואז דוח חדש שקובע מוות אחר, כדורים שהתווספו לגופה באופן מחשיד ועוד שלל פריטים מוכמנים שמראים שיגאל עמיר היה שותף לקנוניה הרבה יותר גדולה והכנופיה עד היום לא נעצרה.

רצח רבין
הכל היה הצגה זעק יגאל עמיר בבית המשפט, אבל אילנה דיין לא תגיד לכם את זה, כי אם היא תגיד לכם שיושב שם אדם שהיה שותף לקנוניה גדולה יותר והוא לא הרוצח בפועל העולם יתמוטט לה על הראש, כל הממצאים המוכמנים אינם מתישבים עם המציאות הרחבה ובטח שלא עם הזירה המשפטית.

רצח רבין

מדוע אדם אשר כל כך מתהדר ברצח של ראש ממשלה יבקש להפריך פרטים מתוך החקירה, הרי הוא זעק לכולם "אני רצחתי אותו" וכולם אמרו איזה יופי שב בכלא, אבל עם ישראל לא טיפש הוא מבין שיגאל הוא רק "קוף" שלקח אחריות על משהו יותר גדול מכולנו והכנופיה עדיין מסתובבת בחוץ.

האם פרקליט המדינה, שי ניצן, יורה על חקירה מקיפה של הסיפור הזה, של הפרטים המוכמנים? האם יהיו מוכנים לקבל את הספק הזה שיגאל עמיר לא באמת ירה ברבין ומישהו אחר עשה את זה?
לא בעולם של אילנה דיין, בעולם של אילנה דיין אתם הקופים, ובשביל שתקבלו צדק אתם יכולים לטחון מים, בשבילה אתם אספסוף, סתם רפש של רקמות עם מוח שצריך להקשיב למה שהיא אומרת.

רצח רבין
לעשות תוכנית זולה כמו שאילנה דיין עושה זה לא בעיה, לא צריך להיות ד"ר למשפטים, צריך להיות חלק מהחוונטה של האליטה אשר שולטת במדינה דרך מערכת המשפט,  ואם רוצים להפיל תיק על מישהו פשוט קל לעשות את זה, כולם, הרי יש בנק מטרות על כל אחד ואחד החל ממערכת הבריאות ועד למשטרה, צבא, מערכת הביטחון וכמובן מערכת בית המשפט.

רצח רבין
יש גם פרטים נוספים, כשרבין נורה הוא הסתובב, אבל לא נלין אותכם בכלל הפרטים, הכל זמין ברשת לכולם, רצינו פה בקונספיל להסביר לכם כי אילנה דיין פשוט עובדת בשביל האג'נדה ולא בשביל העם, 25  שנה היא טוחנת לכם את המוח בשם היכל הצדק, והיום אתם מבינים שצדק זה עניין של אינטרסים.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *