ליברמן יודע לעבוד מול ערביים! ויהודים?

אביגדור

כל הקלפים על השולחן, ונניח שאתה שר ביטחון, ועכשיו אתה יודע שבעוד כשבועיים יתחיל צהל לטפל במנהרות בצפון, מה אתה היית עושה..?

אם אתה אהבל אז אתה פורש, אחרת איזו סיבה יש לך לפתוח חזית בעזה כאשר ידוע לך שבעוד כשבועיים (בזמנו) יחל מבצע עתיר סיכון כנגד כוחותינו ובאמתחתו יכיל אפשרות לעימות נחרב לאורך כל גבול הצפון, ובשיתופם הכולל של כל המדינות בציר תומך ישראל.

צבא לבנון עומד עובד עצות חרף שוד המדינה שלו ע"י גורמים שיעים, אבל הצרפתים, הגרמנים, הסעודים, האמריקאים וכל ברית נטו עומדים לטובתנו לאחר שהכושל אולמרט הביא בהחלטה 1701 את הפסקת האש מבלי לדרוש פירוק ארגון הטרור מנשקו.

 

אביגדור

 

ליברמן ידע ואף היה שותף להחלטה על מועד התחלת המבצע, הוא קיבל משאבים כספיים ממשרד האוצר וכל שרי הקבינט ידעו למורת רוחה של ה"ייאכנה" דנה וויס, שרי הקבינט בדמות בנדיקטוס ו"השקדיה הפורחת" ניסו לוודא כי ראש הממשלה אינו מוכן לסוג מזמן המבצע, וכשהובהר להם שהמבצע יתקיים כסדרו חזרו בהם מדרישתם לקבל את משרת שר הביטחון.

ראש הממשלה ביקש את בני גנץ, ירום הודו, למשרדו על מנת להסביר לו את דוחק השעה, בכל זאת ראש הממשלה רוצה קונצנסוס לאומי מול האופוזיציה, וידוע כי הזונה מבבל –  ציפורה שפיצר היא רק שכפץ פוליטי לעצמה, הרי היא כמו כל אישה קלת דעת, תזנה ברק אם יתאפשר לה כפי שאמר המשורר מאיר אריאל " אני לא יכול להקיף אישה שלוש מאות שישים וחמש מעלות תמיד נשאר לה סדק דרכו היא יכולה פתאום להתגלות.    בקיצור – זנזונת.

ככה עברו לנו שבועיים כאשר התקשורת בחסות הבולשביקים אשר ממנים אותה דפקו בראש לעם ישראל כי יש פה חוסר משילות ואין מנהיג, הבעיה של התקשרות הבולשביקית היא שהעם רואה שהיא מפסידה כסף כל חודש ועדיין מדבררת את עצמה למוות, אייך אמר בזמנו המזייף הלאומי של משפט הר פז מיודעינו בועז, "הפייסבוק ניצח את ערוץ 2".

בסיום הרקטות שהיו בדרום הוזמנו הקודקודים של הדרום למשרד ראש הממשלה, התקשורת שאלה אותם מדוע אתם באים אליו ולא הוא אליכם, תהתה אסתי פרז (אפרופו אסתי היא באמת מכוערת באופיה) וענה לה הקודקוד מהדרום כי זה מספיק מנומס מראש הממשלה להזמינו אליו למשרדו אין צורך להטריח את רוה"מ עד לדרום, אסתי התפחלצה עד כדי שנפיחה נשמעה בשידור.
רוה"מ אמר מה שאמר והראה מה שהראה, אבל מיד היה ברור כי יש משהו באוויר, כי הם מבינים שאין טעם להמשיך להלחם בדרום בעוד הוכרז מבצבע בצפון, אנו ננהל את הזירה בצפון כשאנחנו קובעים את הזמנים ולא החיזבאללה כי זאת שעת הכושר שלנו.

אז בואו נחשוב עכשיו על הרוסי הזה עם המבטא, הוא ידע שיש מבצבע, הוא החליט עליו, הוא דאג לוודא כי יבוצעו מספר מהלכים עוד טרם ביצועו ו…ברח משיקולים פוליטיים.
אם המבצע יצליח יגיד הרוסי כי הוא היה בתוככי ההחלטות ואף עזר לקדם אותם, אם המבצע ייכשל הוא יגיד זה לא קרה במשרת שלי, ליברמן ידע שמה שלא יקרה במבצע הוא יציג עצמו כמוצלח!!.

רק מה הרוסי חשב, ליברמן הרוסי חשב כמו רוסי, הוא לא מבין את מה שעם ישראל מבין,
ליברמן מבין אולי אייך לפעול מול ערבים, אבל הוא לא יודע אייך לפעול מול יהודים.

טוב שהלך, ומוטב שלא יחזור לכנסת.

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *