מדוע אבחר "אלאור אזריה" לתפקיד חבר כנסת

עזריה

מי שלא רצה את ,אלאור אזריה, כמפקד בצה"ל, יקבל אותו כחבר כנסת ומי שלא ירצה את אלאור כחבר כנסת, יקבל אותו כשר בממשלת ישראל         ימים יגידו.

עזריה

לאחר קריאת הכתבה שנערכת בעיתון "ישראל היום" מובן מעל לכל ספק כי אלאור הוא לא "פושטק" או "אספספוף" וכמובן שלא "צ'חצח", אלאור הוא מלח הארץ, שמגיע ממשפחה נפלאה שומרת חוק, אלאור למעשה הוא איש פוליטי, מבעבר לרצונו האמתי בחיים – "להיות שומר אישים" הגיע הזמן שיפנים את ייעודו העתידי.

אלאור נהנה "מהון פוליטי", לבד עם עצמו בעל כורחו הוא השיג אותו כתוצאה מהמרדף של הממסד השמאלי של המפה הפוליטי, אלאור הרי היה צריך להישפט ביחידה ולקבל את עונשו שם, אבל הזרוע הפוליטית הארוכה והחשוכה השיגה אותו בהבנת המקרה בחברון והוא הורשע בהריגה.

טכנית, הממסד אפילו נשק בדמות אקדח לא מותיר לו להחזיק, אבל נשק למילואים בחידת חיר הוא עתיד לקיבל, באם אלאור יבחר ל"חבר כנסת" אזי יחולו עליו הקלות מסוימות במתן קבלת רישיון לנשק, כמו כן במידה ויאוים, כפי שהוא ציין בתחושותיו, אזי משמר הכנסת ימנה לו שומר ראש – מה שיקשה מאוד לפגוע בבחור.

אלאור צריך לבחור מסגרת פוליטית מתאימה, לפיכך נדמה שכיום עדיף לו להתפקד לליכוד, מוטב שיתפקד כבר עכשיו עוד בטרם הכרזת הבחירות וגם אם לא יוכל להיבחר הוא כבר יהיה על הגלגל לבחירות הבאות, אלאור צריך גם להמשיך ללמוד משפטים וזאת למרות שלא יתנו לו תעודת "עורך דין" לאור ההרשעה בהריגה, אבל עצם הלימוד והעמידה במבחנים יקנו לו בהמשך הדרך את הכלים לכבוש עוד יעדים בתוך המסגרת הפוליטית.

ברור לכל שאלאור היה חייל מצטיין ויכול היה להגיע לתפקידים בכירים באם היה חפץ, אבל לאור שייכותו לארגון "לה פמיליה" הממסד מנסה להרחיק אותו מהתובנה הברורה ביותר שהיא – עשיה פוליטית.

עזריה

לאלאור נגמרו ההזדמנויות לקבל תקפיד ציבורי, השמאל הרדיקלי מנע ממנו את זה מיד כשהבין שהאיש יכול להביא את המדינה לכאוס ובכך טרח לבצע שיבושי הליכים קשים במהלך גזר הדין שלו, כולם מבינים שיד שמאלית בחשה כאן בקלחת וזיהמה כל חלקה טובה, אלאור היה קורבן פוליטי ולפיכך עליו להיות פוליטיקאי, הוא ינסוק עם בוחרי הימין ובמידה יוכיח את עצמו יגיעו עוד ימים שהוא יחזק בתפקידים חשובים במדינה.

רוץ אליאור, רוץ על הדרך, אל תעצור את חיים, לך לחופשה, לך ללמוד משפטים, רק תרשום את עצמך כאחד שרוצה להיכנס לרשימה – "לה פמיליה" צריכה איש כמוך בתפקיד – איש שדם מדמה זורם בך, רוץ לתפקיד ותן לאחרים לעבוד בשביל על מנת למקם אותך ברשימה.

על מזבח הפוליטיקה הוקרבו ערכייך ולכן על מזבח הפוליטיקה תקבל "לה פמיליה" זרוע פוליטית.

 

ביתר ירושלים

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *