שרי אריסון אינה כשירה לנהל בנק

במדינה מתוקנת מזמן היו קוראים לבעלת השליטה בבנק הפועלים להפקיד את הרישיון להדפיס כסף ולצאת מתוך המערכת הבנקאית לאור הקולות שהיא פועלת בשמם.

 

במערכת "קונספיל" מתקבלות ידיעות כל יום, לעתים רבות הם מתקבלות בצורה המקדימה בשנים את המאורעות אשר עתידים להתקיים, הרבה "קונספילים" מנסים לפענח את הרמזים אשר מצויים בדרך והרבה פעמים ה"קונספילים" מצליחים לפצח את הקוד.

על הגריל "שרי אריסון" אשר קיבלה רישיון להדפיס כסף ממדינת ישראל, כאשר הייתה חולה (לא ברור במה) הגרוש שלה שהיה עוד נשוי לה בזמנו הטריד את האחות, (למעשה השמועה אומרת שהוא ניסה לתקוע אותה כאשר שרי שוכבת בחדר השני), משפחת דנקנר השריצה פרשיות רבות אחת מהם שדני דנקנר שלף שיקים מתוך הארכיון על מנת להציל את עצמו מפרשות השוחד שהואשם בהם, בדרום אפריקה הבנק חילק שוחד על גבי שוחד ורכש נכסים למרות שבנק הוא לא תאגיד נדלן אלה מוסד אשר אמור לסחור בכסף.

בני שטיימיץ שילם שוחד ונאלץ להפקיד עשרות מליונים, החוקרים התייחסו לבני שטיימיץ כאחרון הפושעים, אפשר היה לחשוב שהוא זה שרצח את רבין, אבל מול אריסון החוקר מחרבן במכנסים מפחד, אולי שרי אריסון תעשה את מה שג'ודי ניר מוזס שלום עשתה לחוקר שחקר את הבן שלו – היא פשוט מצצה לו.

טוב נו זה לא חריג, גם "סילבן שלום" שלף את הז שלו ורצה שאיזה מיכל אחת תמצוץ לו, אז ג'ודי השלימה את הפזל, אבל שרי אריסון היא ליגה אחרת, היא שומעת קולות שטניות, קולות אשר אומרים לה "לטווח" כלכלית בעם ישראל. כל עורכי הדין של הבנק עושים בשלהם ומגישים תיקים להוצל"פ בשם הבנק ושרי אירסון אשר רואה מסמכים של אזרחים אשר נדפקו באופן לא חוקי אינה פועלת להסדרת הדבר – היא נשמעת לקולות.

אם מפקד בצה"ל היה אומר שהוא נשמע לקולות מדי היו קמים ואומרים שהוא לא שפוי ושהוא עושה "הדתה" או שהוא דפוק אחושרמוטה, פה אנו רואים מנהלת בנק אשר לא עושה כלום ושום דבר פרט לספור את הכסף בכל חודש ולהגיש למס הכנסה "חובות אבודים" אחרי שהיא קרעה את האזרחים ופשטת את עורם.

כך אומרים לה הקולות, קחי שרי קחי, שתי שרי שתי, והיא כמו היא, יכולה פתאום להתגלות. לעובר שב בא ולוקח
כל מה שהיא רוצה לתת היא רק חוטפת לעצמה עוד רגע אחד רוטט.

לא ברור אם שרי אריסון מגיעה לאורגזמה אחרי כל שאיבת הריבית מאזרחי עם ישראל, אולי היא סובלת משיגעון גדלות, אולי כל הבנק הזה הוא בנק של סוטים וגנבים כמו שאמר בזמנו עוה"ד ברק כהן, אולי כל הבנק הזה הוא בנק של רוצחים כלכלית אשר כל תפקידים זה לזיין לאזרח את הצורה.

בכל עסק אם היית מגיע לבנק העסק והייתה מראה לו כל עובד שלו גנב ואו פעל בצורה שאינה תקינה בעל העסק היה מיד מטפל בזה ומתקן את המצב (אם הוא רוצה שעסק שלו ינסוק מעלה – תודעת שירות הלקוח), אבל בבנק הבועלים אין כל ואין עונה, הגולם שולט בכם ואם תראו להם שיזפו מסמכים או גבנו לכם מהסניף או דפקו לכם את הצורה מנהל הבנק יתעלמו מכם ולא יענו לכם – שלא נדבר על כך שיגידו שאתם מטרידים אותם.

 

 

ואם אתם מראים להם שחור על גבי לבן שדפקו אתכם הם במקום לנקות את המערכת הם זורקים אותך למקום שהם בנו, משטרת ישראל אשר נבנתה ע"י הבנקים על מנת להגן על הבנקים מהאזרחים, ככה גונבים כחוק, ועל פי מוטציה אשר בנויה כממסד, קודם כל נדפוק אותך ואז נשלח אותך למשטרה כדי שתחפש שוטר שינענע אותך.

 

 

 

אתם מבינים, בנק מגלה שדפקו אתכם, אתם בתמימות נגשים למשטרה ואז הבנק אומר לכם אנחנו לא מטפלים בכם כי יש תלונה במשטרה – זה הקולות של שרי אריסון אמצה למדיניות הבנק.

אז פעם הבאה שאתם שומעים שרי שומעת קולות, קחו בחשבון שזה יכול להיות הקולות של האורגזמה מהריבית שהיא ינקה מכם באופן לא חוקי ובצורה פלילית.

 

בועלים בשבילך.

 

 

אם הבנק שלך גנב ואתה יודע, אז כנראה ציון קינן הוא גנב ולא רק אנס, לכן שרי אריסון צריכה ללכת לבית, אין מה לפחד מזה, צריך פשוט להוקיע אותם ואת המאפיה הגדולה אשר קיימת מדינת ישראל, זה הזמן להביא אותה לדין פלילי ואזרחי ולהוקיע אותה בכיכר העיר…   ואל תשכחו שיש להם פזזנטור בכנסת העונה לשם יאיר לפיד.

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *