הקוקטייל ומוקה.

הביטקוין רץ קדימה.

 

 

קיץ חום אדיר בחוץ, הזאב אוהב להיות בתחתונים, עדיף מחורף, אם בא לך לעשות סקי מוטב שתעשה זאת בארץ קרה, אבל תחיה בארץ חמה, ככה שאתה יכול לשבת על הים ולראות את העולם כמה הוא רחב לא דרך בטון עם נאון ושלא נדבר על עלמות החן.

 

ה SEC החליט שניתן להרים תעודת סל (ETF) מה שמטיס את השוק למעלה, הרי אם אתה יכול לעשות תעודת סל ממטבע קריפטו אין שוני בין תעודת סל מנייתית, העולם משתנה.

כשהמציאו את הטלפון אנשים אמרו מזה השטויות האלו "אם אני צריך לדבר עם משהו פשוט אגש אליו", זאת הייתה תופעה של התנגדות, התנגדות להבין כי התופעה של המודרניזציה משתלטת, זה כמו אופנה שהיא תמיד נעה קדימה אותו הדבר בניהול הכסף.

ערב אחד בבר מקומי נצפתה אחת, אבל לא סתם אחת, היא הייתה בוהקת, לא כושית, מוקה, הזאב הביט בא ומחשבות רבות עלו במוחו, הרי אחרי כל הבלאגן לא הגיע זמן לעצור ולחשוב מה עושים? הרי אם ניקח את היא מפה וההיא מישם, את זאת ממשרד, ועורכת הדין, הרופאה, המורה, המנהלת, המלצרית, הטלפונית, הבנקאית, הסטלנית, הבלונדה, והגי'נג'ית … לא הגיע רגע לעצור?

 

הזאב חשב לעצמו, אולי אגש אליה, אולי אספר לה שהגיע הזמן לנסות לבדוק אפשרות לעצור את העולם ולהתמסר רק לה, ואז הבליחה מחשבה, אולי היא לא תרצה את הזאב, הרי היא כל כך מדהימה, היא כל כך נחשקת היא כל כך מלהיבה…

 

"מלצרית" קרא הזאב.

"כן אדוני" זינקה המצרית.

"תביאי עוד כוסית" שלף שטר הזאב

"מיד" פיזזה המלצרית.

 

ביום רגיל הזאב היה לוקח אותה לשירותים ונותן לא את מלא העוצמה, הרי המלצרית כבר יודעת מי הוא, אבל היום הזאב ראה את המוקה, הוא תחת השפעה אחרת העולם משתנה לו לנגד עליו, הוא צולל לתוך הוויסקי ותוהה האם המוקה הזאת יכולה לשנות את העולם.

עולם עם מוקה אחת לחיות איתה, לישון איתה, להתעורר איתה, לבלות איתה ואז הגיעה ההתפכחות!

 

 

אם אפשר לשים את כל המטבעות קריפטו בתעודת סל זה למעשה פותר את הכול, הקטנת החשיפה שלך לשינוי אדירים הרי הקומבינציות  הם אדירות, אתה יכול להשים את הביט בסל אחד עם הנפט והזהב, עם המטח ועם הסחורות, עם שלל מטבעות הפייט ועם מטבעות הקריפטו, הרי זאת בעצם תעודת סל.

הזאב קרא למצרית שוב..

"תגידי, יש לכם איזה שילוב מנצח של אלכוהול"  שיחרר

"שילוב זה קוקטייל" שאלה.

"קוקטייל זה מילה מצוינת" הכריז הזאב.

"נסית פעם קוקטייל" שאלה המלצרית?

"יש לך חברה לארגן?" תהה הזאב.

"חברה לארגן?" זעמה המלצרית, "יש לי חברות!!!" הכריזה.

אין כמו קוקטייל חברות.

תוצאת תמונה עבור ‪the wolf of wall street SEX‬‏

 

אם הם מאשרים לשים בתעודת סל את הביטקוין אז מוטב לנו להיות מאושרים, הרי בסך הכל אנחנו עוסקים בקוקטייל של מטבעות מסחר והקטנת החשיפה למטבע מקטינה לנו את הסיכון ואם כבר סיכון מדוע שרק ניקח סיכון עם מוקה אחת בלבד כאשר כל המוקות מונחים לפנייך, ואם כבר על המוקות, אז מדוע שלא נילך על כל הקופה ונעשה קוקטייל משלל הצבעים והמינים?

תמונה קשורה

 

 

הביט בדרך ל 20,000 $   ?

 

מסתמן שכן.

 

תמונה קשורה

 

אין על קוקטייל, רוצו לסחור.

 

תוצאת תמונה עבור ‪the wolf of wall street SEX‬‏

 

 

נדבר..

 

הזאב והיוהל"כ

 

 

הפנמתם ?

הזאב והבנקאית

 

 

תשכילו

הילד עשה פיפי.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    אורי 2018-07-29

    לא הבנתי אתה מעריץ של בלוקצ'יין?