הזאב והיוהל"כ

צו גיוס צו גיוס ככה הרימה קול המזכירה בקול המזכיר תירס חם תירס חם.

 

וואלה זה לא שהזאב יש לו בעיה להרים קפה בשטח עם הח'ברה, אבל הזאב לא אוהב את המיש מש שעשו מהצבא, פעם הייתה יכול להיכנס ולצאת, נו אתם יודעים, לעשות סדר בטרנזקציה של אלו שעושים בעיות, אלו שחודרים לנו לחיים שמפריעים לנו, ממש כפי שעשו ל"בנקור".

מה נעשה, צה"ל קורא זאביק עונה, מי דפוס של קוד שכזה שבו אנו חיים, אבל הפעם הזאב הרגיש שהצבא ניסה לשנות לו את הכיף, את הריגוש, נו אתם יודעים, יש חיילים צעירים, חיילות צעירות, והזאב דבר ראשון פונה את קצינת הקישור בשביל לנסות לבדוק מה רמת השיבוץ.

קצינת הקישור פתחה שיחה ישירה מול הזאב, היא הרי מכירה את הסיפורים עליו, מבחינת התופעה חייבת להיפסק, היא סיפרה לו שהחוקים שונו שעכשיו יש יוהל"ן (יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים)  והם ביחד פועלים בניסוח הפקודות וככה יש לפעול מהיום והחגיגה הסתיימה.

 

 

"יוהלן?" שאל הזאב

"אכן, יוהל"ן" ענתה הקצינה.

"מדוע אם כבר לא יוהלנית?" תהה הזאב.

"אל תתחכם!" ענתה הקצינה.

"שימי אותי יוהל"כ" הכריז הזאב.

"יוהל"כ?" שחררה הקצינה.

"כן יוהל"כ – יועץ הרמטכ"ל לענייני כוס!" פסק הזאב.

ומיד באותה נשימה החלה הקצינה להפציץ "כאשר אדם מגדיר את עצמו מינית הוא למעשה קובע מה הוא ומי הוא" פסקה הקצינה, הזאב ישר נדלק, טוב נו, לא חסר סיבות להדליק את הזאב..  ואם נגיד בבלוקציין המטבע הגדיר את עצמו כמטבע מבוזר שלמעשה אף אחד לא שולט בוא כי הוא למעשה אדון לעצמו ויש לו חיים משלו והוא נתון לקוד אשר פותח ואין לגעת בו לעולם היות והוא ברשות עצמו, אבל אז מגיע איזה "האקר" ופותח לו תתחת ושודד אותו מתוך הבלוקצ'יין בגלל שהוא מצא פתח, ומיד אח"כ הבעלים של המטבע (בנאקור) מחליט להיכנס לקוד למחוק את כל המטבעות שנגנבו – זה לא בעצם שבירה מהותית של "הביזור" אשר עליו הוכרז?

הקצינה הרטיבה.

ומיד הזאב המשיך,

 

אם המטבע של בנקור גייס סך של 150 מליון דולר תוך קונספציה ברורה של אופי וסוג המטבע ואחרי תקופה מתגלים אי דיוקים זה לא בעצם סוג של הונאה? הרי אם זה היה בנק שמדפיס כסף עושה את זה היו קמים עליו כל העקומים עלי האדמות (ובצדק) מבקשים לעשות צדק?

הקצינה גמרה.

 

הזאב לא התעייף ונתן עוד סיבוב כדי להגיע למולטי אורגזמה, תביני, שאת אומרת הוא יגדיר, הוא יחליט, הוא יעשה, הוא יביא, הוא יכוון, הוא יבהיר, למעשה את מבקשת לסדר את הטבע מחדש, אבל שקוראת הפדיחה את פועלת בדיוק כמו הנהלת בנקור וחוזרת לקונספציה הישנה.

 

הקצינה השפריצה.

שה"יוהל"ם" (יעצת הרמטכ"ל לעניינים מגדריים)  התקשר/ה הזאב כבר לא ענה.

 

נדבר…

 

 

הזאב והבנקאית

 

תפנימו

 

הזאב והבנקאית

 

 

תשכילו

 

סוף זאבה לרבייה

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *