להעביר את בחינות הבגרות בבלוקצ'יין

הבלוקצ'יין הוכח כאמצעי להעברת כספים, אז מדוע שלא יעבירו מבחן בגרות?

 

הזאב הוא איש פרגמטי, הוא בניגוד לחברי כנסת אשר ממונים דרך גורמים כאלה או אחרים, הזאב כאשר יש רעיון טוב הוא פשוט מאמץ אותו, והנה פתאום כל שנה חוזרת הפארסה על עצמה, ילדי ישראל מערימים על המורה שמקבלת שכר מנמום (וגם ניראת כמו שכר מינימום) ומפצים את בחינות הבגרות עוד טרם הגעתם לשולחן הבחינות.

בשלהי קיץ 2017 טען הזאב בפני גורמים במשרד החינוך כי הגיע השעה לפסיק להפיץ את הבחינות במייל או פקס שלא נדבר שליחים בתשלום, הזאב אמר "שימו את הבחינה בבלוק'ציין ותנו את הסיסמה לכל תלמיד בזמן הבחינה והוא ימשוך אותה משם" אבל משרד החינוך אין חינוך, יש רק קומבינה של קשישים אשר מבקשים ללמד את התלמיד רק מה שהם רוצים שהוא ילמד.

תמונה קשורה

פעם הם מחליטים שהתלמיד ילמד היסטוריה כזאת, ופעם שפה כזאת, ופעם הם מורדים ומעלים נושאים כאילו מדובר בשורת קוק מסודרות בפארק המים שפיים עוד טרם העליה למגלשת הקמיקזה (זה משהו משהו)

הזאב לא מחבב את זה, הזאב מעדיף יציבות, אם הממסד רוצה קוויקי אין לזאב שום בעיה להסביר לו אייך עושים את זה, הרי הזאב הוא אומן בפתרונות ישימים מהירים וללא עצירות, הקווקי נועד למצבים זריזים, כמו הקמיקזה, הזאב באופן רשמי מעדיף את האבובים, לוקח את הזמן שלו בנהר..

תוצאת תמונה עבור ‪the wolf of wall street SEX‬‏

 

יום אחד הזאב התעקש, הוא דיבר עם אחת ממזכירות מנהלי האגף, הוא הביע את תרעומתו מדוע לא חוזרים אליו עם ביצוע הרעיון לממש את העברת הבחינות ברשת הבלוק'ציין, מדוע הממסד מתעקש שלא לחבק את הקונסטלציה האדירה הזאת שפרוסה לרגליו.

המזכירה טענה שהיא מנסה לקבוע פגישה עם המנהל הבכיר, אז הזאב אמר לה שאין לו בעיה להרים טלפון אפילו לשר החינוך, הרי שר החינוך הוא איש הייטק, הלא הוא מבין מה חשיבותו של הצופן, מה חשיבות שמירת המידע אשר קיימת ברשת ולראיה כל שנה הבחינות שלו נפרצות ומפוצות ע"י גורמים שונים.

תמונה קשורה

בואו נניח כי הבחינות בגרות אשר מגיעות לילדי ישראל יכנסו לתוך הבלוק'ציין, הם יקבלו מפתח אחיד אשר ישודר לכל כיתה וכתה ברחבי ישראל דרך מנהלי האגפים, יכולת הפריצה של הבחינה היא אפסית, הרי כסף רב עובר דרך רשת הבלוקצ'יין ואף אחד לא מסוגל ליירט את הנתונים, בניגוד גמור לרשת הפסייבוק, הווצאפ, הטלגרם, הפקס, השליח שמוכר את המבחן בדרך ליעד שלו בתמורה לבצע כסף.

מדוע שלא נחבק את הקדמה, הרי הבלוק'ציין יכול להעביר לא רק מספרים, הוא יכול להעביר תמונות, סרטונים, מבחנים, אין ספור תווים וסמלים, הבלוק'ציין הוא האינטרנט החדש והמוצפן.

לאחר שיחה או השניים הזאב מבין כי כנראה ישנה התקדמות, והתכתובת נעשה במייל:

"יש פגישה!" אמרה המזכירה.

"וואו, איזה יופי" ענה הזאב.

"זה לא יקח הרבה זמן, ויהיה צורך  שתבהיר במהירות את הנושא" טענה המזכירה.

"אין שום בעיה, אני מצויד בכלי שירחיב  את תודעה" הקליד הזאב.

"מצויין, תגיע היום דרך השלום" לחששה המזכירה

"השלום?" מלמל הזאב

תמונה קשורה

 

מה כבר הזאב יכול לעשות כאשר המזכירה רוצה אותה לעצמה ולא לטפל בילדי ישראל.

 

תמונה קשורה

 

נדבר ..

קראתם?

הילד עשה פיפי.

 

 

הפנמתם?

 

באיזה צבע את רוצה את המטבע שלך?

 

 

השכלתם?

 

הזאב והבנקאית

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *