נתראה באוקטובר

באוקטובר טראפ יצטרך להוכיח לעולם שהוא עושה סנקציות בפועל מול שלטון האיתוללה האכזרי

 

הסנקציות אשר היטל הנשיא בבית הלבן יקבלו את תוקפם באוקטובר הקרוב מיד אחרי חגי תשרי, טראמפ מסדר את הכללים מחדש ועכשיו אסור לארנים להוציא מכליות נפט, מה שמביא את ה"חומנים" לנקודת רתיחה.

הפרסים אשר מבינים כי אם יסגרו להם את "מיצירי הורמוז" אזי הם בתחת ועדיף להם לייצר מהלכים בשיח השח מט המתהווה מול דונאלד טראמפ, טראמפ בשיטת "השג עסקה" פועל כקזינו בהימורים גבוהים כאשר הוא משחק גם כ"שחקן" על השולחן וגם כ"בית" אשר מכיל את כל המהמרים, האירנים כבר עכשיו מירטים מכליות נפט סעודיות "באב אל מנדס" על מנת לנסות להסביר לדון כי הם יכולים להחזיר לו ובגדול.


באוקטובר הוא יאלץ לפעול בפועל עם כוח צבאי על מנת להשליט את הסדר באירן, לא לפני שהוא ממוטטת את הכלכלה הארנית כאן ועכשיו וה"ריאל" צונח כבור ללא תחתית כנגד הדולר העולמי, הריאל  עומד להתאדות מן העולם עם בו האביב הפרסי שבו אזרחי אירן יבקשו למצות את הדין עם השליטים.

פרוץ מלחמת אזרחים שכזאת עוד טרם הגעת אוקטובר תביא את האירנים לקונספציה שעדיף עכשיו לחסל את המרד, מה שיביא למאות הרוגים ובחסות אמריקאית לחיזוק הקשר עם השלטון העתידי העומד לקום במקום הפרו שיעים, ומלחמה שכזאת תניב לטראפ אפשרות ללחוץ עד העצם את קושרי הקשר האירני וקונספציית האטום תיגרס אל ההיסטוריה.

מאידך, הסולטאן התורכי רואה ומבין ואף פועל ברשת על מנת להכניס את העולם החדש המתווה בגובלות אל תוך האימפריה שלו, בתחילת דרכו הזכיר ארדואן כי הוא רוצה לשוב ולהעצים את תורכיה כבעבר, שזה אומר שליטה עד אלכסנדרייה שבמצריים, טוב אולי הוא עד מצריים לא יגיע, אבל במציאות מסוימת הוא יכול להגיע עד הר הבית, מספיק שהוא עכשיו מקשה עמדות ב"אידליב" אשר בסוריה, הנה יעמדו להם 80,000 לוחמים בפיקוד אחת תחת חסות תורכית.

כמות כזאת של חיילים בריכוז נכון יכולה להביא את המצב הסורי לנפיץ יותר כאשר הקצב מדמשק לא יסכים לכוח זר בארצו ופה הסיפור מנגיש אותנו לכך שהם עוד עלולים להרגיז את הרוסים, רוסיה לא תקבל אלימות כנגד חייליה, אבל הם תשלח מטוסים להדביר את אדליב?

באוקטובר בדרך, הבליץ הגדול של אידליב בדרך, הורמוז עתידים להינעל ואיתם התופת יגיע, בין אם זה מרי אזרחי פנים אירני ובין אם זה הפעלת הסנקציות באופן צבאי ובין אם זה התכנסות העולם הסוני תחת הסוטלאן מאנקרה.

 

מומלץ.

השמאל ׳שלנו׳ כואב את חיסול מחבלי החמאס? השמאל האמריקני תובע את עלבון כנופיית MS-13

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *