שמעון פרס, גונן שגב ומורשת של בגידות.

שמעון פרס, גונן שגב ומורשת של בגידות.

כשהשם שמעון פרס מוזכר תמיד עולה המילה בגידה כקונוטציה למילה ריגול.

 

שמעון פרס בגד באישתו ימים ולילות, סוניה הייתה יודעת כי הליפסטיק אשר מצוי בחליפותיו מקורות בשפתיים שמשרד בתחבורה, הכלכלה, הפיתוח האזורי ובחדרי האופוזיציה, שמעון פרס היה אחד מראש העם אשר בגדתו ברעייתו הרבה יותר מבן גיוריון, הרבה יותר ממשה דיין ופי וכמה וכמה מעייזר ויצמן.

שמעון פרס קולט אביטל

אבל בגידתו של שמעון פרס הפשפש אינה זאת אשר עתידה הייתה להדיר שינה מעיני עם ישראל, פרס הנואף יכל לעשות בתא המשפחתי כבשלו, אבל עם התגבשות הזמן מסתבר שבגידתו דרך מסדרי הבונים החופשיים והדרגות הרבות אשר ניתנו לו בגין פעולותיו החשאיות – כולל אות מסדר אבירי מלטה שמי שמקבל אותו צריך לבצע משימה חשאית עבור המלכה.. (רצח רבין??).

מלטה
LONDON – NOVEMBER 20: (ISRAEL OUT) In this handout image provided by the GPO (Government Press Office), Israeli President Shimon Peres wears the honourary Knight Commander's Order of St Michael and St George (KCMG), presented to him by Queen Elizabeth II at Buckingham Palace on November 20, 2008 in London, England. (Photo by Amos Ben Gershom/ GPO via Getty Images)

 

 

 

די חופף העניין לביקורו ההזוי של הנסיך לבית מלוכה האנגלי אשר הגיע לארץ ולא היה מעוניין בפגישה בעיר הקודש ירושלים (רק ביד ושם) וטרח להעביר מסרים סודיים לבעלי השפעה בארץ, כל כך המסר היה חשוב שהוא היה צריך לטרוח להגיע לכאן בעצמו.

 

עז

פה למעשה צריך לבדוק מי הם אלו מקבלי המסר מבית המלוכה האנגלי לאחר נפילתו של שמעון פרס טרם מונה לו יורש, פרס היה כל כך מקובל עד אשר הוא חצה גבולות וממלכות, הוא מכר את כולנו בשביל קידומו, ועכשיו בית המלוכה מחפש פעיל פוליטי אחר.

 

מחבק עז

השנה היא 1994 וגונן שגב מקבל הצעה משמעון פרס, הוא ממנה אותו לשר התשתיות (אדם עם מנדט אחד בלבד) ונותן לו את השוחד הפוליטי הכי גדול בהיסטוריה של מדינת ישראל, לפרס לא אכפת כמה כסף יישפך, זה בדיוק המודל המזוודות מזומן אשר גרם לו אז לבזבז בצרפת, פרס יש לו מטרות והוא חפץ לבצעם, ואם צריך לשחד את גונן ולהכניסו למעגל הבונים החופשיים או לסודות מדינה כאלה ואחרים – אין לו שום בעיה.

 

שמעון פרס

פרס נותן לשגב את התפקיד מפתח ואף טורח ששגב ימלא את הארץ ברובים אשר ניתנו לערפת בשטחי יהודה ושומרון פלוס עזה, שגב הוא האיש ה 61 אשר הרים את היד בהסכמי אוסלו.

 

רוב רובם של הדברים אשר נכתבו פה ידועים לקוראי אתר "קונספיל", אבל דבר אחד משך את תשומת ליבנו, האם גונן שגב טוען כי הוא העביר מסדר למוסד לפני שנים כי הוא פועל בשירות מפעילו האירני? האם שגב הופעל ע"י המוסד כסוכן כפול כשעשיו הוא שוב "נמכר" כאחד שעושה בעיות?

מזרח תיכון חדש

האם שמעון פרס אשר טרח לפטמו בתפקידים פוליטיים רמי מעלה, הכניסו גם למעגל האירני וגרורותיו? הרי קשריו של פרס ידועים מדן ועד אילת, מהפרת ועד החידקל,

 

גונן שגב

 

אז בפעם הבאה שאומרים לכם משהו .. מוטב כי תאמינו רק אם תוכיחו בעצמם.

 

תחפרו

http://old.conspil.com.s3-website-us-east-1.amazonaws.com/2009/03/28/jihad_architects/index.html

 

 

 

כתבת חשמל

http://old.conspil.com.s3-website-us-east-1.amazonaws.com/2009/11/09/meorders/index.html

 

 

מפינו בשבילכם

http://old.conspil.com.s3-website-us-east-1.amazonaws.com/2009/05/17/pope_visit/index.html

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *