שלום נעורים, להתראות זונת דולר.

קרנית

קרנית פלוג, זונת הדולר, כתבה מכתב סחיטה באיומים לראש הממשלה עם הודעתה על סיום תפקידה.

 

כידוע, קרנית פלוג, זונת הדולר, מסיימת את תפקידה לאחר שהבינה כי שר האוצר, כחלון, אינו מעוניין להמשיך את המינוי שלה ועליה לעזוב, פלוג כאקט של שרידות ניהולית הודיעה על סיום תפקידה לקראת סוף השנה האזרחית ובכך מאפשרת סוף סוף לשר האוצר לבצע שינוים מהותיים במדינה.

קרנית פלוג דאגה לשמר את תרבות הדפסת הכסף של הבנקים ובכספי המסים של עם ישראל היא קנתה דולרים על גבי דולרים כאשר היא מבקשת תמיד לשמר את ירידת ערך השקל וזאת על מנת לפגוע באזרחי ארץ ישראל אשר סוחרים ונותנים במטבע השקל.

קרנית פלוג רשמה לראש הממשלה, נתניהו, את המילים הבאות:

כבוד

ראש ממשלת ישראל

מר בנימין נתניהו

אדוני ראש הממשלה,

ביום 18.11.12 יחלפו חמש שנים מאז מוניתי באופן רשמי לתפקידי כנגידת בנק ישראל, וכהונתי בתפקיד תסתיים על פי חוק. אני מבקשת להודיע לך שהחלטתי לא להעמיד עצמי כמועמדת לתקופת כהונה נוספת .

זכיתי לעמוד בראש ארגון איכותי ביותר, העושה את מלאכתו במקצועיות, ממלכתיות, ונאמנות, ואשר מממש יום יום את החזון שהציב לעצמו – להיות בנק מרכזי מתקדם, שתורם לשגשוג כלכלת ישראל ואזרחיה. אין זו העת לסיכומים, אולם אני יכולה לומר כבר עכשיו שאסיים את תפקידי תוך תחושת סיפוק רב, היות ולבנק ישראל יש חלק נכבד במצב האיתן וביציבות שהפגינה כלכלת ישראל בשנים האחרונות, כמו גם בניתוח ובהצפת האתגרים המשמעותיים בפניהם נעמוד בשנים הבאות.

 

על רקע זה , ומתוך שאני יודעת שאתה מכיר בחשיבות התפקיד שממלא בנק ישראל לאורך השנים, הריני פונה אליך, אדוני ראש הממשלה, בבקשה שתבטיח שהליך בחירתו של נגיד בנק ישראל ינוהל באופן שיבטיח את עצמאותו ומקצועיותו של בנק ישראל גם בשנים הקרובות, וזאת בהתייחס הן לניהול הליך המינוי והן לתוצאה שתתקבל בסופו . ככל שתבקש, אני עומדת לרשותך כדי לסייע בכך, וכמובן לסייע לכניסה המוצלחת לתפקיד של מי שייבחר בסופו של דבר.

כידוע, לך עצמאותו ומקצועיותו של בנק ישראל הינם נדבך חשוב בעמידות ובשגשוג של כלכלת ישראל. המוניטין הבינלאומי שיצא לבנק ישראל כגורם מקצועי, אמין ובלתי, תלוי תורם תרומה חשובה לאמון בכלכלה הישראלית ובמטבע הישראלי, וליציבותה של המערכת הפיננסית. הנגידים שנבחרו על ידי ראשי הממשלה להוביל את הבנק לאורך השנים, לרבות כמובן פרופ' סטנלי פישר אותו אתה בחרת, היו אנשי מקצוע מן השורה הראשונה , והמוניטין שלהם היווה מרכיב חשוב במוניטין המקצועי של בנק ישראל.

עצמאותו של בנק ישראל חשובה לניהול המדיניות המוניטרית ועוגנה בחוק כלקח מהמשבר הכלכלי החמור בתולדות המדינה. העצמאות חשובה לא פחות גם לשמירה על היציבות הפיננסית, ולמילוי תפקידו של הנגיד כיועץ כלכלי לממשלה , שחובתו לנתח ולגבש המלצות מדיניות ארוכת טווח על בסיס נתוני אמת ותשתית מקצועית עמוקה. קיומו של גורם מקצועי בלתי תלוי חשובה שבעתיים במציאות שבה פועלת הממשלה תחת אי ודאות מתמדת לגבי מועד הבחירות הבאות, ואילוצים פוליטיים קצרי טווח. כדי שמקבלי ההחלטות יהיו חשופים ומודעים להשלכות של חלופות מדיניות שונות, לטווח הקצר והארוך , חיוני שהעמדה המקצועית תאמר בצורה פתוחה, שקופה וללא מורא.

חשיבות הדברים מתחדדת לאור העובדה שהרציפות, ההמשכיות והוודאות לגבי תיפקודו המקצועי של בנק ישראל נבחנת בכל יום בשבע עיניים על ידי סוכנויות הדירוג הזרות, המוסדות הכלכליים הבינלאומיים, וכמובן על ידי הפעילים בשווקים הפיננסיים בישראל ואזרחי ישראל בכלל .

ברצוני להדגיש ולהבהיר כי אמשיך להוביל את בנק ישראל, על כל תפקידיו, ובפרט את קבלת החלטות המדיניות המוניטרית, עד ליום בו יסתיים תפקידי ותחל הכהונה של הנגיד או הנגידה הבאים.

בכבוד רב,

קרנית פלוג

 

זונת הדולר

 

 

השאלה היא מה אם ראש הממשלה לא יהיה מוכן להבטיח לה את ההבטחה? מה תעשה קרנית וחבר מרעיה מהמסדר? הרי יודע כי סנטלי פישר הוא האיש של רוטשליד (שימש שנים כיו"ר יד הנדיב של רוטשליד),  שאר הח'ברה של הפדרל ריזרב אשר השתלטו על המדינה מבקשים להמשיך את מדינות הסחר הדולרי בעוד עם ישראל נאבק על חייו הכלכלי.

חפשו אותנו היום בקבוצה "קונספיל – אל תאמין בכלום עד שלא תוכיח בעצמך" בפייסבוק.

 

 

מה שרוצה קרנית פלוג זה לשמר את הבנקים ולהמשיך לאפשר להם להדפיס כסף, במשמרתה של קרנית היו קריסות אדירות של בעלי ההון, למעשה הקרטל הגדול בזמנה מעבר לנוחי דנקר היה פישמן, זה לא סתם מה שקרה עם פישמן, הרי אם נבדוק את חובתיו היו הפסיד מלא כסף והבנקים פשוט נשארו להפעיל את החברות שלו, מי שהקריס את פישמן הייתה רשות המיסים בחסות שר האוצר, כחלון, אשר ביקשה לקבל חוב של 190 מליון שח מס ואז מגדל הקלפים התמוטט ונגלה לעם חוב של 4 מלייארד ש"ח.

בערוץ 12,13,14,11 ואף בערוץ 20 לא תשמעו ולא יערכו וועדות חקירה, כולם שייכים לאותה קליקה, במדינה מתוקנת היו מביאים את כל מורשי החתימה לדין, את כל ההקלטות והפרוטוקולים למשפט בכיכר מלכי ישראל, היו מפרסמים לכם את הכל מול עניים למשפט ציבורי, אבל במשמרת של קרנית פלוג בחרה האחרונה לכסות על כולם כולל כולם.

קרנית פלוג היא לא גזרה משמיים, היא בסך הכל פקידה שקיבלה הרבה כוח ויש למגר את דרכה ומשתה מתוך כל רחובות מדינת ישראל, קרנית פלוג הייתה אילוץ של גורמים פוליטיים אשר אינם מצויים יותר בחיים (שמעון פרס והחבורה שלו מקרן קיסריה),  ולכן עכשיו זה הזמן לשנות ולטפל בבנקאים בצורה רצינית יותר.

במשמרת של קרנית פלוג התגלה פרשה מינית חמורה בדמות ציון קינן, האיש אשר העדות שהביאה המתלוננת הייתה אמורה לשלוח אותו ל 7 שנות מאסר בגין אונס, כפי ששלחו את הנשיא לשעבר משה קצב, אבל פה כולם עצמו עניים וקרנית עצמה בין קפה לקפה עם "החברים" עצמה וכיסתה את הפרשה.

 

ציון קינן ושרי אריסון (תמונה מתוך אתר כלכליסט) לשניהם יש ניסיון בפרשות של הטרדות מניות.

בקליקה של הבנקים הכל מותר, אם נפליג לרגע לבעלי העיתון ידיעות אחרונות ונבין בדיוק את חובו האישי נגלה שהוא חדל פרעון, אז מדוע קרנית פלוג אשר ממונה על הבנקים לא שואלת את השאלות הנכונות בדמות "איך בדיוק נוני מוזס מתכוון להחזיר את הכסף לבנק?"  

זה לא באמת מעניין את פלוג אם נוני מוזס יחזיר את הכסף, הוא הרי לא יחזיר, ולא רק שלא יחזיר הבנק ירשום את החוב כחוב שלא ניתן לגבות ויגיש את זה למשלם המיסים  – למס הכנסה –  חוב אשר יוכל לו לצורכי הקטנת המס הכללי שעל הבנק לשלם.

ככה למעשה עובדת השיטה, הבנק נותן מלא כסף לאינטרסים שלו, וכאשר הם קורסים הוא מגיש את החוב לעם ישראל, למשלם המיסים, הבעיה היא שקרנית פלוג שכללה את השיטה, נתנה לה לגיטימציה, נתנה לזה גושפנקא, עשתה לעם ישראל בית ספר לקונמבינות וקונמבינציות.

 

 

 

במקום ששרי אריסון תתמודד עם הבעיה של המנכ״ל המטריד שלה, היא העלימה את הנושא, טכנית אם ארגוני הנשים היו רוצים הם היו מעלים את שרי על הפודיום כשותפה לפשע, אבל גם לארגוני הנשים יש מינוס בבנק וגם הם ממומנים על ידי הבנקאים, הכנופיה הבנקאית משתיקה כל רסיס שמצייץ נגדה.. ראו ערך ברק כהן הקומוניסט.

לכנופיה הבנקאית היה נחמד בכובד של קרנית פלוג עושה דברם, הם המשיכו עוד שנים רבות לכסות על קרטל התאגידים ולאפשר לבעלי ההון לעשות כרצונם ורק כאשר הממשלה ביקשה לעשות מעט סדר הם "הקריסו" את הפרמידה שהם עזרו לבנות, וקרנית פלוג כל הזמן הייתה מאפשרת להם.

לנגיד בנק ישראל יש אפשרות לבקש ולקבל תשובות בגין כל חוב וחוב, עצם העובדה שבנק ישראל מנפיק לבנקים רישון להדפיס כסף לא אומר שאננו מסוגל לבדוק כל חוב חוב, לפיכך כשלה כשלון חמור קרנית פלוג בכך שבמשמרתה היא במקום להגן על עם ישראל היא הגנה על הבנקאים.

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *