אסדת הגז, השופט, התאגיד והפרשן הקשקשן

נובל אנרג'י

בהעדר מידע לציבור בשלב קריטי מוטב שנבין שיש יד מכוונת.

 

מה גורם למדינה שלמה לתת יד לעוול נוראי אשר עתיד להמשך עשרות שנים, בעוד אנו רואים את זה לנגד עינינו ועושים עצמנו כחולמים? האם הציבור מטומטם כי התאגיד לא רוצה לשלם?

העניין אצלנו בקונספיל זה לא מה עושים במדינה, אלה מי עושה במדינה, כאשר אנו ניגשים לבדוק את הנפשות הפועלות בתאגידי הענק אשר רובים על מחצבינו המדוללים, אנו תמיד רואים נגיעה של הבניה החופשית בתוך המערכת, זה לא שהבונים החופשיים הם לא טובים למדינת ישראל, להיפך, מעשיהם לעתים הגרועים שבגרועים.

 

שמעון פרס

בתמונה, שמעון פרס וכת הבניה החופשית מתכננים את הפרמידה על בית המשפט העליון.

 

כאשר אנו ניגשים לבדוק את אסדת הגז ומיקומה המבהיל אנו רואים כי לאור המאבק המצטבר בין שלל הנוגעים בדבר, בין אם זה ההיפי התמהוני מעשן הבאנגנים ולבין הקוקסינל המצוי שצועק די לכיבוש ולבין הערבי הכבוי שטוען שגם לו יש זכות להביע דעה (בעיקר מקצבאות הביטוח הלאומי) אנו מבינים כי ישנה בעיה.

מדוע שלא למקם את אסדת הגז בטווח של 120 ק"מ לפחות מקו החוף? מדוע מבקשת חברת נובל אנרג'י למקם את האסדה קרוב מבלי לתת הסברים מהותיים? הדבר שצד את עינינו זה הסיכום של המשטרה על השארת המאהל עד להחלטת השופט באור בוקר בשבוע שעבר, חרף ההסכמות בין המשטרה לבין יושבי המאהל פעלה המשטרה בחמש לפחות בוקר כאילו מדובר בבדואים מדעאש.

מודע המשטרה פעלה בכוח עוד טרם החלטת השופט? נו זה ברור, הם עובדים בשביל התאגידים, אגב, זאת הסיבה הברורה מדוע הבנקים הקימו את המשטרה, זה ברור, הם הקימו אותה על מנת להגן עליהם ולא על האזרחים, כל כך הרבה פעמים נתקלנו בדבר זה, אבל הפעם השוטר החבר של הטייקון פשוט עשה טעות.

אנחנו לא חיים במדינת אכזיב של שנות השבעים, הפעם הרשת עובדת, וחברי הכת לא יוכלו להסדיר את המעשים מבלי לתת הסברים מהותיים, זה לא שאנו מצפים מיושבי בית המשפט להתנגד למעשי התאגיד, הרי בשביל זה קונספיל הוקם, קונספיל הוקם להביא לידיעת הציבור כי ישנה כת אחת הפועלת כמאפיה, שעורך הדין והשופט ביחד עם בעלי התאגיד יושבים באותה לשכה, ואם לא באותה לשכה אז הם מקבלים הוראה מאותו בוס.. ויש להם בוסים רעים מאוד כשצריך.

דובק

בתמונה חיים גהל הבעלים של דובק

 

התאגידים הקימו את המשטרה וכאשר האזרחים מחו הם גם הקימו את בתי המשפט, שם בבתי המשפט כולם שווים, כולם רואיים ליומם בבית המשפט (פרט ללורי שם טוב, היא הוכנסה לבור מלא כדורים), וכאשר התאגיד מגיע לבית המשפט הוא מביא את עורך הדין הטוב ביותר על מנת לקבל את הביצוע הטוב ביותר עם השופט שמתערב הטוב ביותר בשביל להביא את הציבור למצב הטוב ביותר – מבחינת התאגיד.

 

לשכה

                                                                 שיטת השקשוקה?

 

החברים שלנו מנובל אנרג'י לא עושים לנו טובה, הם לא פה כאנשי חסד של אמת, הם לא עובדים על מנת לאפשר לאזרחי ישראל לבלות עם גז, הם פה לעשות כסף, והרבה מאוד כסף, אז אם עולה להם עוד 4 מליון דולר בשנה להרחיק את אסדת הגז – שירחיקו אותה עד קיבינמט!

עכשיו תביאו אלף מומחים, הם יביאו אלף מומחים, תביאו אלף עורכי דין והם יביאו אלף עורכי דין, בסוף הכל מכור מבחינת המשפט, מבחינת הפוליטיקאי המצוי והלא רצוי, כולם עובדים בשביל התאגיד, בסוף בקוקטייל בבית השגריר הכל נסגר על קונייאק וג'וב במקרה הטוב, במקרה היותר גרוע זה נסגר בתוך המקלט.

 

לשכה

                                                       משלמים על המקלט ארנונה?

 

הרי אם ישנה סבירות של 1:1000 שיכולה לצוץ בעיה בעניין מקיום האסדה הרי כולנו מבקשים שגם זו לא תהיה, אם נחשוב לרגע על חוק מרפי  "כל דבר שיכול להשתבש, אכן ישתבש" אז גם פה עדיף לנו לחשוב ברמה הזו בעיקר אם זה עולה כסף קטן לתאגיד שמרוויח המון.

לגז אין רכבת לאחר, הוא מוזרם דרך צינורות ואם הצינור יהיה ארוך יותר לגז זה לא משנה הוא הרי לא ממהר, אבל לתאגיד זה כן משנה היות וזה מעלה לו את העליות השוטפות והוא לכשעצמו עוסק בכסף ולא בשלום הציבור, שלום הציבור אינו מונח על הכף, שלום הציבור הוא עקרון שקיים רק כאשר הממשל מחפש לחסל התנגדות כזו או אחרת.

אז מדוע מדינת ישראל יושבת בשקט כאשר עומדים אזרחים באשר הם ומבקשים לקבל תשובות, הרי מדינת ישראל צריכה לדאוג לאזרחי ישראל ולא לתאגידים הבינלאומיים, ברור לכל צריך גז ועדיף כמה שיותר מהר, אז מדוע בשביל הכל כלול מבקשים לכסות פרצות שונות ומשונות בעודף אינפורמציה.

נדים מנסור נשיא הבניה החופשית לשעבר בישראל, הבן שלו שיבלי מנסור מקריא לכם חדשות בערוץ 12

זה פשוט, יוצרים מלחמת התשה בעודף פרטים, ושלל אינפורמציה שמעמיסה על האזרח הפשוט, נותנים לך בליל של קקה לתוך הפרצוף ואז אתה פשוט לא רואה, הרי ככה זה המשפט, פעם שופט יכול לבוא בטענה של בית שחרג מטר אחד של בניה "בנתיב האבות" יפורק כי את החוק צריך לקיים בעוד בית אחר אשר עף על עצמו בעשרות מטרים ב"וואדי ערה" יוותר על קנו כי השופט והמוכתר של הכפר באותה לשכה.

שופט                                                      לשכת עכו מס' 36 ע"ש אליאס מנצור

 

האזרח הממוצע בישראל לא יכול להכיל את הפרטים הרבים, הוא עסוק בהבאת פרנסתו לביתו, כולם צריכים להאכיל את הצאצאים שלהם והבניה החופשית היא גוף שחושב רחוק, בתל אביב הבונים החופשים מאתרים ילדים מחוננים ונותנים להם מלגות וכאשר הילדים גדולים הם עושים אותם הכוכבים שלהם, הבניה החופשית לא מטפלת בילדים כושלים, מקסימום הם מארגנים איזו תרומה קטנה ועושים כותרות גדלות, את הציד של הילדים המוכשרים הם מבצעים בתוך בתי הספר וכל הורה רוצה שילדו יהיה מוצלח.

בואו נתרכז.

בפסיקות רבות במשפט הבנו שאין באמת חוק, יש פרשנות לחוק, וכאשר אתה נותן פרשנות לחוק אז למעשה אתה יכול לפרש איך שבא לך את החוק, ואם זה מתאים לך אתה מפרשן כך ואם זה לא מתאים לך אתה תפרשן אחרת, עכשיו אם נתרכז בבעיה עצמה בנושא אסדת הגז שהוא בבעלות של חברה שבעליה בונים חופשיים מה לדעתכם תהא התוצאה כאשר הנושא מגיע לבית המשפט?

אסדה

 

מבינים בזה?

 

ראיון עם בונה חופשי - טבעת מחוגה ומד זווית

 

חברי הנהלת נובל אנרג'י לא מסתתרים.

נובל אנרג'י

 

גם שמעון פרס לא הסתתר:

 

הכתובת רשומה על הקיר.

G

 

עכשיו אתם מבינים למה קוראים לזה גזפרום.

G

 

מה הסיכוי שבית המשפט כשהשופט חבר באחוות הבונים החופשים ובעלי התאגיד חבר באחוות הבונים החופשים, מה הסיכוי שחברי המסדר יפסקו כנגד עמיתיהם בעוד הפוליטיקאי והעיתונאי מצויים אף הם בלשכות הבניה שלא נדבר על הפרשן הקשקשן.

כולם בלשכות מתאמים עמדות ועמדות – תראו מופתעים.

תשכילו

מדוע יש מתחם G , ג'י בספורט, ג'י במין, ג'י בכוח

 

הכרתם את 33?

33 עלייך שמשון

 

 

פתחתם את העניים?

מבנים מאסונים

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *