כמה זה 25% מ 120 אלף?

הדרוזים עטים על חוק הלאום כאילו הם בוחרים בשלטון הימין בישראל

 

ישם 120 אלף דרוזים בישראל (חלקים מהם שייכים לבנות יהודיות אשר התבוללו,,, אבל נעזוב את זה עכשיו), מתוכם ישנם אחוז מאוד נמוך ( 25%)  אשר מכיר במדינת ישראל כמדינת היהודים שבירת ירושלים, למעשה רוב הדרוזים באשר הם בעד החזרת הגולן לסוריה.

חלק בודד מהכפרים הדרוזים משרת את מדינת ישראל ונותן לו אמונים כולל שירות מדהים בצהל, אבל האם זה מאפשר שינוי של חוק הלאום? לא.  לא כי הדרוזים לא שווים, לא כי הדרוזים לא ראויים, זה אך ורק לאור העובדה כי מדינת ישראל היא מדינת היהודים שבירת ירושלים.

כפי שכבר אמרנו לפני שנים, כל האזרחים שווים, כולם ראויים, כל האזרחים באשר הם ללא הבדל דת גזע ומין, אבל פה זה נגמר. מה גם שרוב רובו של השבט הדרוזי בכלל בעד חזרה לשלטונו של הקצב מדמשק.

 

 

כמו שאף אחד לא טרח לזעוק שיש להחזיר את הדרוזים אשר חפצים להיות בשלטונו של אובנו אזי אף אחד לא צריך כרגע לצרוח שיש לקעקע את חוק הלאום, רק כ 30 אלף דרוזים מתוך 120 אלף.

 

הנה בתמונה השבט הדרוזי חוגג את יום העצמאות הסורי, לא זכור לנו שאותם ראשי שבטים חגגו את יום העצמאות של הציונים בארץ ישראל.

 

 

התקשורת הבולשביקית מנסה לתקוע תריס בין כל הפועלים על מנת לנגח את הממשלה, אבל מעבר לכך אף שדרן או פרשן לא טרח לשאול את הדרוזים מדוע האחים שלהם רוצים את סוריה, מדוע האחים שלהם בעד חזרה לשלטון הקצב מדמשק, מדוע הם שחיים פה בכבוד עדיין רוצים שאסד יחזור לגולן.

כמה דרוזים מצביעים בעד שלטון הימין בישראל?

שהערוצי הטלוויזיה השונים לא יספרו לכם פייק ניוז.

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *