באיזה צבע את רוצה את המטבע שלך?

כשהזאב מגיע לנתב"ג, מה שמעמיד לו אותו זה המשפט "ארזת לבד?"

 

לאחרונה החלו לצוץ לחשושים אדות כך שאם אתה תיתפס עם ארנק ביטקוין יש חשש שהוא יוחרם או לפחות יהיה צורך בכך שתאלץ להסביר כמה כסף יש בו ולאיזו מטרה, הרי אם הוא מלא בביט ישנו חשש כי אתה מבריח כסף שחור או משהו כזה.

שלל המטבעות בשוק הקריפטו עולות על כך דמיון, אבל למעשה אם אתה רוצה להעביר מטבע ממקום למקום בצורה פיזית ע"י ארנק אתה יכול לעשות כך בעצם בטיסה ולכן ברשות שדות התעופה החלו ממלמלים כי המוכסים מחפשים גם ארנקים של ביטקוין.

 

טכנית אם המוכס מוצא את הארנק ביט שלך הוא לא יכול לפתוח אותו, אבל אם הוא מתעקש לחפור מה בדיוק יש בו זאת יכולה להיות בעיה אם רשות המיסים מתערבת ולך יש מה להסתיר, לכן אם אתה מחזיק את הארנק מקסימום תשים את הכסף לפני הטיסה בבורסת הקריפטו וכשתנחת תוריד את הכסף בחזרה לארנק.

 

 

האח הגדול מנסה ל"מסות" את כל העולם ולהחליט בשבילך מה לעשות עם הכסף ואיך לפעול, העניין הוא שככל שהעולם סוגר על האזרחים האזרחים מנסים לברוח ממנהלי העולם, אנשי הכסף הגדול הפכו את הבנקים לפעילים של רשות המיסים, ונתנו להם כהטבה את האופציה להדפיס כסף, והבנקים עושים עבודה טובה, הם מלשינים מדי פעם על תופעות חריגות וכשהם רוצים הם משתיקים תופעות מפחידות.

הזאב מבין שיש בעיה של מצוקת טרנזקציה פיזית של ארנקים בתוך שדות התעופה הרשמיים, אז הוא מרים טלפון לאיזו מכרה שלו שהייתה לה בעיה  ומשוחח איתה קלות.

תמונה קשורה

"שומעת מותק" פותח הזאב את השיחה.

"שומעת גם שומעת" עונה לו העלמה מעבר לקו.

"אם יש לך בעיה להעביר את הארנק בואי ותזיני אותו לתוך אלמנט דיגיטאלי אחר שלא ניתן לדעת כמה כסף יש בו והוא קביל בשימוש" המשיך הזאב.

"באמת? יש לך פתרון שכזה…" אמרה בהתלהבות נחרצת.

"ברור מותק, תעבירי את כל הכסף הדיגיטאלי לכרטיס האשראי שלנו, שם הוא יוזן בסכום ידוע מראש ממש כפי שעושים עם כרטיסי אשראי שמוגבלים כספית" הרחיב הזאב.

"ואוו זה נפלא, זה יפתור את בעיית המוכסים בשדות התעופה, כי כסף אתה אולי לא יכול להעביר בנתבג, אבל כרטיס אשראי כן"   אמרה ברצף.

"מצויין, אם כך תרשמי באתר ונשלח לך את הכרטיס בדואר כשהוא יגיע תזיני אותו" שחרר הזאב.

"ומתי את בא להזין אותי?"

נזין נזין…

תמונה קשורה

נדבר..

 

 

 

 

 

קראתם?

הזאב והבנקאית

 

 

הפנמתם ?

רישיון להדפיס כסף

 

 

תשכילו…

וורן באפט טיפש

 

 

 

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *