הזאב והבנקאית

ביט

אייך אתם מעדיפים לקבל את הכסף?

ביט

בהעברה בנקאית או במזומן, טכנית, הרי זה אותו כסף, אבל הבנקאי מתחיל לשאול שאלות, אם אתה מביא לו מזוודה מלאה כסף הוא רותח על כך שהוא צריך לספור ואם אתה עושה לו העברה בנקאית הוא מתחיל לבדוק אם הוא מעוניין בכלל להכניס את הכסף לחשבון.

זה קורה לכולם בעולם הקריפטו, כל מי שמחזיק כסף אשר אותו המיר ממטבע וירטואלי נאלץ להחזיק את המזומן כי ברשות המסים של מדינת חלם ישראל מבקשים להישאר מאחור, מילא בקנאביס עדיין מרשיעים אנשים על שימוש עצמי, אבל בקריפטו זה כבר שיא הטיפשות.

ביט

עובדת הציבור קרנית פלוג היא סתם גולם אשר 50 שנה למדה משהו אחד ועכשיו היא מנסה להתמודד עם הטכנולוגיה המתקדמת, הרי אם תביאו סנדלר ותספרו לו אייך מיצרים נעלים היום הוא היה מתחרפן, אם הייתם מביאים תופרת ומראים לה אייך יוצרים סוודר היא הייתה מתאשפזת.. ולכן יש לאשפז את קרנית פלוג  עוד בטרם תיכנס השבת.

בבנק ישראל עובדים בשביל הבנקים ולא בשביל האזרחים, עובדי הציבור כמו קרנית פלוג וכל שאר הח'ברה המושחתים מרשות המסים כולם כולל כולם עובדים בשביל הבנקאים, רק אז בזמנו עוה"ד ברק כהן הבין כי אפילו מחאה לגיטימית הוא לא מסוגל לייצר מבלי להיות מורשע בהליך כזה או אחר, ברק כהן חטף על הראש ואחרי שהבין שעם בנקאים לא מתעסקים הוא הלך לשסע עממו בממשלה, יותר קל לנגח ראש ממשלה מאשר את רקפת רוסק המינוח.

אבל הזאב כמו זאב, אתם כבר מכירים את הזאבון שלכם די הרבה זמן… הוא חושב רחוק.

ביט

צהרי היום, הזאב מתקשר לבנקאית באמצע משגל נסוג ומבקש הלוואה בסכום מהותי, הבנקאית תוקעת לזאב ריבית מהגיהנום, והזאב מסכים ומעביר את כל הכסף לחשבון בחול.

הבנקאית אחרי חודשיים מתקשרת לזאב שעדיין משגל באגרסיביות  ושואלת מה יהיה עם המינוס, הזאב טוען שאין לו הכנסות ויש לסגור את החשבון לאלתר ולהעביר אותו לחובות אבודים בבנק, הבנקאית נדהמת!!


עגלי הזיעה של הבנקאית מגיעים עד לטלפון של הזאב, היא מעלה את המנהל על הקו אשר נלחץ מי בכלל קיבל את הכסף ואייך ניתן לזאב אישור להעביר כסף לחול, הרי לזאב הזה אין כלום בארץ, והופ הזאב מעלה רעיון… 

"שומעת" אומר הזאב לבנקאית, "יש לי כמו מטבעות ביטקוין אולי אמכור אותם ואכסה את החוב" יש לי אישור ממס הכנסה, הבנקאית משמיעה קל של פרה פועה ואומרת "אהההההה, יש לך אישור ממס הכנסה שהמס שולם?" ותנועת חצי תחת לצורכי נפיחה נשמעת באוויר "בוודאי" עונה הזאב, "הרי אני איש חוק" וקול גירבוץ אשכים משתמע מעבר לקו, "אם כך תגיע להפקיד את הכסף במזומן?" שאלה הבנקאית, "ברור, חצי שעה אצלך במשרד" ענה הזאב, "הרי לא כדאי לכם להיתקע עם החוב.."

ביט

הזאב הגיע לבנקאית, שם תכסף מתוך שקית יוטה על השולחן, הבנקאית הזילה ריר, הרי עדיף את הכסף בבנק מאשר בראש טבלת המאזן כהלח"מ (הפרשה לחובות אבודים).

ביט

 

 

נדבר..

 

 

קראתם?

 

רישיון להדפיס כסף

 

 

הפנמתם?

 

וורן באפט טיפש

 

 

תשכילו …

סוף זאבה לרבייה

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *