ארדוראן צריך לקחת את הפליטים מדרום סוריה

ארדואן

הסולטאן הגדול, המושיע של העם הסורי צריך לקבל עליו את כל הפליטים אשר בדרום סוריה.

 

 

האיש אשר נבחר לכהונה של נשיאות ואט אט הפך את שלטונו למונרכי צריך לקבל עליו את כל הפליטים הסונים אשר צובאים על גבולות ירדן וישראל, הסולטאן נבחר על בסיס מושיע העם הסוני, הוא האיש שהכריז כי הוא המצביא הגדול של הסונים, ועכשיו שוב הוא עומד כמו ילד קטן בשקט מול הקצב מדמשק.

הסולטאן שתק כאשר אסד נתן עבודה על ילדי אל ירמוק הפלסטינים.

 

תגידו מה שתגידו, אבל אסד נותן עבודה, הוא אולי מקבל עזרה, אבל אם נביט הוא לתוככי סוריה, אולי אין שם שקט ואולי החוק לא שולט שם, אבל בשטח לאט לאט חוזרת השליטה, זה מגיע בעיקר לאחר שהעם קיבל לחץ מלטה ולחץ מלמעלה וכולם נשחטים שם בקצב אשר מכובד – לכן העם מבקש את הסדר להשיב.

אולי במשא קריטית של כוחות אש אסד משיג תוצאות נפלאות, טרנספר של אוכלוסיה ע"י השמדת המבנים לאורך כל עיר ועיר זה בחזקת "סטרט אפ", ממש כמו לפני מאוד שנים, שורפים את העיר והאוכלוסייה בורחת, ככה נלחמים בטרור, רק מה שכרגע כל סוריה היא עיר טרור, אין שקט באף מעגל, וככל שאסד מרביץ עוד ועוד באוכלוסיה וטוען לכתר שוב בבית הדין בהאג מחכים לו על כתב אישום.

ארדואן

בינתיים הפליטים הסורים מחפשים מפלט, ואם כבר מפלט אז יש לתת להם נגישות לאחים המוסלמים שלהם אשר יושבים בטורקיה, שם יושב לו הבוס הגדול של המזרח התיכון, הסולטאן הטורקי אשר עד לפני כמאה שנה שלט על כל המזרח התיכון, שלט על השבטים ועל המלאכים. 

 

אז אל תתנו לתקשורת הבולשביקית לעשות עליכם אמבוש, לפליטים הסורים יש מדינה – קוראים לה טורקיה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *