הבונים החופשיים והמקלט הסודי.

שמעון פרס

בשקט בשקט נרקמות אגדות בלילות.

הבונים חופשיים מנסים לנהל עסקים כרגיל לאחר שחופש המידע אינו מאפשר להם להתנייד ללא מסמכים רשמיים, לפיכך החליטו להגיש עתירות על גבי עתירות ופניה נרגשת לאחים שלהם במסדר אשר יושבים על כס השיפוט, (הרי אם השופט היה זה שיש שם בתוך המבנה שברחוב עזרת ישראל 13 שבירושלים בכיכר הבונים החופשיים, היכן שאריה דרעי נעלם באותו לילה? כאשר פורסם בחדשות ערוץ 2 אודות מילותיו הקשות של הרב עובדיה יוסף), עכשיו הם מבקשים לעצור את הבניה.

ראיון עם בונה חופשי - טבעת מחוגה ומד זווית

ירושלים המתפתחת המבקשת לבנות את מגדליה סביב רחוב יפו, נתקלת בסירוב לא ברור אודות פגיעה במרקם השכונה שבלב הבירה, כל השכונה שמסביבה עולים בנינים, גושים שלמים של שכונות משופצות ורק הם במבנה הסודי אשר ממוקם בסוף הסמטה החשוכה שבתוכה שומרים מגודלים ובכניסתה תמונות של מוצרט ושאר אלילים אשר נכסו לעצמם.

בתוך המבנה אשר מכיל אולם גדול ישנם מדרגות, וזה רק החלק שניתן לראות כי למטה למטה מתקיימים להם הטקסים הפגאנים ועכשיו מבקשים יזמים מסביב לשכונה לבנות והבונים החופשיים פונים ל"אחים" שלהם על מנת להגן על המבנה ואופי השכונה.

הבונים החופשים

גורמים בעלי השפעה מנסים למנוע את הבניה שמסביב בטענות שונות ומשונות, אין חניה, יהיה רעש,  וכד', זה לא הפריע לאותם בונים חופשיים לקיים בשאר מרכז העיר בניה נרחבת לטובת האחים שלהם אשר החזיקו בזכוכית בניה בקרקע אחרת במרכז העיר ולמרר את חייה תושביה.

ככה זה במדינת המסדר, גם לא משלמים ארנונה וגם רוצים שלא יפריעו להם בטקסים הפגאנים.

 

בונים חפשיים עז

 

ובינתיים בתל אביב

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *