מותר לפעילי שמאל לרגל עבור מנגונני הבטחון הפלסטינים ,כך הבנתם מדברי השרה שקד, נכון?

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

חמורים.

אתמול התקיים דיון בכנסת בפרשת הפדופיל מחבל עזרא נאווי אותו יזמו החכי"ם סמוטריץ ופורר.

"עזרא נאווי ודומיו הם אנשים המעוררים שאט נפש וראויים לכל גינוי. טוב עשה ארגון 'עד כאן' וצוות התוכנית עובדה כאשר חשפו את התנהלותם של האנשים שהחברה חייבת להוקיעם", אמרה שרת המשפטים איילת שקד בדיון.

לאחר מכן פירטה שקד את סעיפי החוק בעניין מגע עם סוכן זר ואמרה כי "חוק זה אינו רלוונטי לעניין עזרא נאווי כיוון שהרשות הפלסטינית אינה מוגדרת כארגון טרור ועל כן יש ללבן את העניין".

האמנם כך? האם מגע של אזרחים ישראליים עם מגנוני הבטחון של הרש'פ אינו מהווה עבירה על החוק?

יש משהו שממש הייתי רוצה לספר לכם בפרשה זו , פרק מהזמן שקיבלתי מהמקור ברש'פ את המסמכים שהפלילו את נאווי , נמנעתי מלחשוף את זה בעבר , וגם כעת לא אוכל כי בכך עלול המקור להיחשף.

אבל אם כן הייתי מספר לכם על אותו פרק אזי הייתם מבינים עד כמה הדיסוננס בין מערכת המשפט למשטרה הוא גדול ומדאיג.תסתפקו בזה לעת עתה.

כמה מילים על מנגנוני הבטחון הפלסטינים:

אני מכיר אישית עשרות רבות של עובדי מנגוננים אלה .
כולם מחבלים בדימוס.
כולם מחבלים בפוטנציה בהווה.
כולם מחבלים ודאיים בעתיד.

אני כופר כפירה מוחלטת בכל סמכות ישראלית בטחונית החולקת על דברי אלה .

האנשים הללו שאני מכיר אישית , עם חלק מהם ביליתי ימים ולילות ארוכים , ישנתי בבתיהם ,אכלתי ממאכלי נשותיהם ,התקלחתי באמבטיות שלהם .

לאלה האומרים ,"נו , הנה ,אכלת ישנת ושרדת איתם", אני אומר כך :"שאלוהים יקח אתכם ,אבל לא עשיתי זאת על חשבונכם".רוצה לומר שאת השיטות שלי להתנהלות מולם לא למדתי בבתי הספר של השבכ ,וכשנחטפתי ע'י החמאס לא נצטרכתם לשחרר עבורי אף אסיר.נוחו והיכלמו.

חשיפת המסמכים על נאוי בתקשורת לא היתה רק למטרת אילוץ הפרקליטות להזדרז בתיק אלא לא פחות ובעיקר כדי לגרום לפעילי שמאל מרגלים להיבהל ולנתק קשר עם מפעיליהם הפלסטינים.

קצינת יחידת 504 בצה'ל רחל קלאפיש שעבדה עבור אחמד סבעאווי מבטמ'ס עזה בראשית שנות ה 2000 גרמה נזקים יותר מהמרגל מרדכי וענונו .

השבכ הגיע איתה להסדר ומחק לה את התיק.

חיים דעואל לוסקי הארכי אנס ששיעבד עשרות קלאפישיות לרגל עבור הבטמ'ס בכלל לא נחקר.

זה אותו שבכ שלא יכל להתמודד עם עזרא נאווי ועם עוד מאות שכמותו בשמאל הגרועים ממחבלי הרש'פ .

אבל בספר החוקים הישראלי מותר לפעילי שמאל לרגל עבור מנגונני הבטחון הפלסטינים ,כך הבנתם מדברי השרה שקד, נכון?

המשיכו כמו חמורים לדרג גבוה בפריימריז של הליכוד את גלעד ארדן עם הג'ל בשיער שהעביר 130 מיליון שח ללא מכרז לחשבונו של פעיל שמאל עבור המאבק בבי.די.אס , זה הכי בסדר , את ההגנה עליכם ימשיכו לעשות חמורים כמו אנשי 'עד כאן', כמו יואב אליאסי , כמוני.

"עזרא נאווי ודומיו מעוררים שאט נפש"

שרת המשפטים מתחה ביקורת חריפה על פעיל השמאל וחבריו הפועלים להסגרת פלסטינים המוכרים קרקעות לישראל. "החברה חייבת להוקיע אותם".

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *