וורן באפט טיפש

וורן

מקצוע ההי טק משלב את מדעי הרוח עם מדעי המדעיים, והיא,,,, היא יש לה השכלה גבוה.

כשוורן באפט הגדול קרא לביטקוין "רעל עכברים" למעשה הבנו שהוא איבד את זה, כן כן, האיש אשר ניחן במוח אדיר שמאפשר ניתוחים כלכלים אדרים ולא מסוגל להכין לעצמו קפה לבד, שלא נדבר על לגהץ (מה לעשות, לא כל אחד מושלם) החליט שהבלוקציין זה "מוקצא"

וורן באפט הוא למעשה גאון פיננסי, הוא יודע לנתח חברות ואז מתוך דוחות המאזן שלהם הוא יודע כיצד לשפר את הביצועים של החברה, הוא רואה בדוח את החורים בין אם זה ביצור ובין אם זה בשיווק ובין אם זה בכמות הוצאות הקפה של החברה,,, גאון .. באמת גאון, אבל הגאון הזה הוא איש לקוי, הוא לא מסוגל לתפקד לבד, אפילו להגיע לזיקפה זה דבר שלא בראש מעניו, אמרנו לכם, לא כל אחד מושלם.

וורן

ווארן באפט בנה מעצמה כלכלית ברמה של 116 מלייארד דולר ואף תרם את כל הכסף לשלל עמותות הפועלות לרווחת אזרחי העולם, ופה בדיוק הזאב קיבל קריזה, מדוע לקחת כלכלה כושלת ואז לנצח אותה ולצבור הון עתק ואז לתרום, מדוע באפט תוקף את הבלוקציין במקום לחבק את הפתרונות המבוזרים שהוא מציע.

הכלכלה הישנה אונסת את אזרחי העולם, חבורת הנוכלים מדפיסה כסף ושולטת במחזור הכסף העולמי, המוגבל באפט לא מסוגל לראות זאת כפי שהוא לא מסוגל לגהץ או להיות לילה אחד לבד, באפט בהגדרה של הזאב הוא אוטסיט, וככזה הוא מוגבל בהרבה דברים.

באפט לא מבין את הקונספציה שהבנק המרכזי אשר נשלט ע"י חבורה של נוכלים מדפיס כסף לאזרחי העולם וגם שאין לו באמת תמיכה בזהב או באף גורם כלכלי משמעותי העולם מדפיס כסף על כסף שלא כמו הביטקוין אשר מבוזר ואינו יכול ליצור יש מאין, העולם של בפאט הוא עולם לקוי, הוא אולי ניצח אותו בדרכו שלו, אבל רוב האזרחים הוכו, רוב האזרחים נכשלו , וכשאנחנו אומרים רוב אנחנו מדברים על 6 מלייארד.

העולם התקדם, הטכנולוגיה שונתה, זה לא הימים של צארלי צאפלין ששם אכלו נעליים ולא העולם של היום שאוכלים קינוח מנעליים, הטכנולוגיה האדירה אשר התפתחה והצופן של הבלוקציין ישנו את העולם ומוטב לכולם להתיישר שלא יגמרו כמו הח'ברה של הכלכלה הישנה בטרום עידן האינטרנט שזה היה בשנת 1995 של המאה הקודמת.

הבלוקציין יטרוף את האורקל, יטרוף את כל שוקי ההון,  מי שמאכיל את הבלוקציין הוא אותם פטריוטים שגם שהביטקוין ושאר המטבעות הדיגיטליים יורדים הוא צורחים "הודל", כלומר, להחזיק, אסור למכור, להחזיק משמעו זה עוד יעלה, אבל למעשה זה אנחנו לא נוותר על חלום הבלוצקיין, ובכך נפתח מלחמה בין הניצים, העולם היישן מול העולם החדש שמתהווה לנגד ענינו.

הבלוק ציין הוא האינטרנט האמתי   אינטרנט שלא ניתן לבדוק מה עשית בו, שלא ניתן לראות מה אתה מחפש ומה אתה מוצא חופש חברתי וחופש כלכלי, אף אחד לא באמת צריך לדעת כמה כסף יש לך בארנק, אף אחד לא צריך לדעת למי נתת כסף ולמי העברת מה, למעשה אם נחשוב על הבנקים של ימיינו הוא למעשה קומוניסטים אשר מבקשים לדעת למה אתה צריך את הכסף שלך… !

וורן

בעולם של באפט זה מתאים מאוד, הרי באפט הוא כשלעצמו חצי מפגר, כי אדם שלא מסוגל לגהץ ולהכין לעצמו לאכול הוא באמת מפגר, למזלו יש לו מספיק כסף להביא עוזרים ועוזרות, אז מדוע שמשיך להקשיב לאדם אשר לא מסוגל להכין לעצמו דברים פשוטים של החיים? מדוע שעיתונות "ממסדית" תשווק לנו משהו אחר חוץ מאמרות באפט? הרי הם מקבלים משכורת מראש הפרמידה אשר בנה את העיתון על מנת לספר לאזרחי העולם את מה רק שהוא רוצה שהם ידעו.

יום אחד באה לזאב מישהו מודל 90 של המאה הקודמת, זה מודל צעיר עם השכלה גבוהה, יודעת לתת עבודה, בירידה היא מביאה ברקסים עד לביצים, ובעליה היא גורמת למיטה לרקוד צ'אצ'ה, והזאב אוהב סוגי ריקודים לטינים (פעם גם היה לו ממבו, אבל זה לסיפור אחר), בקיצור אותה עלמת חן פנתה אז לזאב וביקשה להבין מדוע בציר המרכזי של הגרף בבורסה העולמית הוא תמיד כלפי מעלה, כלומר פעם האינדקס היה ב 1000 והיום הוא מעל 10,000, תמיד עולה גם שלאורך השנים היו תיקונים כלפי מטה.

 

הזאב הסביר לה שהאינדקס זה כמו הזין שלו, כשיש תיקון הוא רפוי, וכשיש צא'צה הוא מתעצם.

 

נדבר…

 

 

 

 

 

קראתם?

 

 

סוף זאבה לרבייה

 

 

 

הפנמתם ?

תפליק ותפליג

 

 

תשכילו…

תפליק ותפליג

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *