באשר אסד גדול מבפאבלו אסקובר

אי אפשר לעצור את נתיב הסמים אשר שולט בסוריה ע"י משפחת אסד כבר למעלה מחמישה עשורים.

באשר אסד הוא יצואן הסמים בענף הקוקה כבר שנים רבות, הוא למעשה שדרג  את הברית עם המגדלים הדרום אמריקאים (לאחר שאביו חאפז שזר אותה במו ידיו) אשר דואגים לו לחומר גלם אשר מגיע במכליות דרך נמל לטקייה, מתוך הנמל נאסף חומר הגלם ומועבר למפעלים שונים ברחבי סוריה (מכאן באה הקונספציה של מפעלים כימים) והחומר משודרג בהליכים לרמה מזוקקת יותר ומופץ לרחבי העולם דרך חיזבאללה בואך אירן  (אין על הקוק הפרסי).

ענף הקוק שייך לממשלות, ובראשם סוריה חסרת המשאבים הטבעים, סוריה בחרה לעצמה להפעיל מפעלי זיקוק על מנת להכניס כסף למדינה, סוריה דרך הגורמים הביטחוניים הפעילה מערך שלם של רכישה חומרי גלם, עיבודם, והפצתם בעולם, לסוריה יש מונטין גדול בנושא הזה, החומר גלם שהם מביאים הוא איכותי ומפוקח.

העולם אוהב קוק, העולם גם מחפש קוק איכותי, למעשה אם יש לך מפעל גדול עם מהנדסים וטכנאים אשר פועלים בצורה מבוקרת שמייצרת קוק טוב (לא כמו החאפרים שמציירים קוק בקרוואן), אזי יש מי שמוכן לשלם לסורים בעבור החומר הזה ויש מי שמוכן גם להלחם על ההישרדות של אסד בשלטון.

iPhone 5 wallpaper

אסד משלם במיליונים, אין לו יכולת לקיים את המדינה ללא אספקת שוטפת של קוקה לעולם, והעולם אוהב את זה, אין לעולם בעיה לקבל חומר איכותי משלטון דיקטטורי, דבר זה היה מסתדר לאורך זמן אלמלא מלחמת האזרחים אשר שורה בסוריה בשש השנים האחרונות, למעשה כאשר אסד זרק גז על האזרחים שלו הוא השתמש באחד המפעלים אשר מציירים קוקה ולכן שילם על כך בנכסים.

מה שהופצץ בסוריה אלו מפעלים ליצור סמים, מפעלים אשר מעבירים הליכים כימים של כל ענף הקוקה בעולם, טראפ כינה זאת "החזרנו אותם שנים אחורה", וזה בדיוק מה שזה, משפחת ברוני הסמים העלוואית מדמשק השלימה עם חיסולי מפעלי הזיקוק שלה, אבל היא כבר פועלת להשלים את החסר.

מכליות שלמות אשר עגנו בלטקייה, מטוסים אירנים שלפתע נוחתים, משאיות אשר נכנסות ויוצאות ריקות אלו לא רק כלי נשק ופצצות, אלו הם כמויות אדירות של חומר גלם מעלי הקוקה אשר צריך לטפל בו ולמקסם את הביקוש, חומרים טכנולוגים לצורך הקמה ושדרוג של מפעלי הסמים.

למי שלא יודע, ברוסיה יש אישור לא רק לקנאביס רפואי, אלה גם רישיון לקוק.

הרוסים אשר שמו את כל יהבם בקצב בדמשק הבינו כי באם הם לא יטפלו בנושא יוצר מחסור עולמי, והם אלו אשר יצטרכו לשלם מכיסם על מנת להחזיר את המצב לקדמותו, הרוסים לא רוצים קשר ישיר עם הדרום אמריקאים, לכן אסד ומשפחתו תמיד היו נוחים לתפעול, אסד הוא למעשה ברון סמים חוקי של העולם הנאור.

זוכרים את אלחנן טטנבאום אשר ביקש לבצע עסקאות סמים, הרי כבר אז כאשר היה לאלחנן קשר עם דרום אמריקאים הוא למעשה הוקפץ לתוך הנתיב של הכסף, אלחנן היה קרוב לצמרת ברוני הסמים החוקיים במזרח התיכון, הוא לא פותה, הוא נמכר כיוון שהיה שטינקר של המדינה, נתיב הסמים הדרום אמריקאי מגיע עד לדמשק, ודמשק כבר חוותה "אלי כהן" משלה.

 

אסד מייצר סמים טובים והעולם יודע את זה, מיטב המדענים שורים בסוריה, פרסיים, רוסים, אפגנים וכמובן המון שכירי חרב אשר יחזיקו את הקרטל הסורי, אין מקום יותר בטוח בעולם מאשר להעביר את ההליך הכימי בצורה כל כך טובה חוץ מסוריה, אין מקום אשר אפשר לבצע בו ככל העולם על רוחך מבלי שהתקשורת המקומית תציק, האזרחים יתנגדו וכמובן יפריעו, אסד הוא האיש המושלם לביצוע הזה.

סוריה פורעת את חובותיה בזהב, סוריה יודעת לקנות זהב דרך הסמים שהיא מציירת, והאמת היא שכל עוד העולם ייתן לזה יד אין שום אפשרות להוריד את הקצב מדמשק, היות והקצב מדמשק עושה את החלום למציאות, הוא ברון סמים שיש  לו מדינה, שיש לו דיקטטורה, שיש לו צבא – אסד גדול מפאבלו אסקובר.

פבאלו אסקובר היה צריך לתת לעניים של עמו כסף על מנת לקבל לגיטימציה ולנסות לשלוט ברחובות ובממשל דרך מעטה של רציחות אינסופיות, אצל אסד הכל יותר קל, הוא הבוס הראשי של הקרטל, הוא כבר יש לו מדינה, הוא לא צריך לקבל לגיטימציה, הוא יכול לרצוח את מי שמתאים לו מבלי לתת הסברים לאף אחד.

במשך שנים השתמש הצבא הסורי בבקעת הלבנון כחממה טכנולוגית ליצור סמים, מדינת ישראל אז שתקה כל עוד הסמים לא הביאו אתם מימד בטחוני, אבל כאשר החיזבאללה החל לפגע בחילי צהל נאלץ צהל למגר את התופעה עד כמה שיכול היה, שירות הסמים מסוריה בואך לבנון היו מאובטחות על ידי שלטון האטולות.

כל בר דעת אשר מצוי בתחום הקוקה יודע כי הפרסים הם המקצוענים ביותר בשלב האחרון של "בישול" הסם, הקוק הפרסי רכש לו שם עולמי לפני מאות שנים, ובעולם הפרסי אין מניעה להשתמש בסם זה, למעשה עניין שימוש הקוק ברחבי פרס ומדי הוא עניין שבשגרה, יעידו על כך אלפי יהודים פרסים אשר מצויים כיום בישראל וראו את התופעה ואף חבו אותה.

 

העולם צריך את שרשרת התפעול על מנת לספק את הכמות האדירה שהעולם צורך, החל מהגידולים במקומות מתאימים והמשך בבישול העלים ועד לזיקוק המוצר והפצתו בעולם, מיטב המוחות עובדים ברשת זו, חלקם בחקלאות, חלקם בשינוע, חלקם בישול, חלקם באבטחה, והכסף מספיק לכולם ועוד משאיר רווחים יפים וטובים לכולם.

 

ואייך אומר המשפט הפרסי הידוע "השתמש בידו של אויבך כדי לתפוס נחש."

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    סתם 2018-05-12

    הכל טוב ויפה רק ש"קוק פרסי" הוא בעצם כינוי להרואין שמופק מעלי פרג שגודלים בשפע בכל אסיה הקטנה. המכה הגדולה של אירן היא אופיום\הרואין ולא קוק שעשוי מעלי קוקה. קוקה קוטפים ומזקקים לאבקה גבישית לבנה בעיקר בדרום אמריקה בשיטה מאוד פשוטה, באמצע הג'ונגל, שעובדת מצויין עוד מאז 1860 בלי חליפות של שובר שורות ובלי וולטר וויט.
    אין טעם בלהביא עלי קוקה לסוריה לצורך זיקוק, בעוד שבדרום אמריקה מזקקים בג'ונגל באין מפריע ומוכרים תוצר סופי ששוקל פחות וקל יותר להעברה. כנראה שבסוריה מייצרים המון הרואין שנקרא "קוק פרסי" שמופק מהפרג שצומח טבעי במחוזות אלו, וד"א אפשר לראות גם בגולן הישראלי המון פרגים בדרך:).