בזאר אותי זאביק

סוס לבן

אתם יודעים שהזאב הוא גלובלי ולא לוקלי, אבל מה קרה שזה מגיע לאנלי…?

לאחרונה אנחנו מתבשרים על שינוים גדולים בעולם התכנות, מי שיודע לכתוב אפליקציות בשפות IOS או לחלופין באנדרואיד לפתע נותר מאחור, המקצוע הבא זה המתכנתים של לכתוב בבלוקציין, רוצים תוכנת GPS קבלו אותה בבלוקציין, רוצים לשלוח מסרים ושלא יחפרו עליכם? תעשו את זה בבלוקציין.

מה שאנחנו רואים בשלב זה שלמעשה נוצר עולם אינטרנטי מקביל, נוסף, עולם אחד ששם הכל גלוי וידוע והספקים של האינטרנט יודעים עלייך הכל, הממשלה מקבלת אינפורמציה שותפת עלייך, הפייסבוק מסמן אותך אוטומטית, הוצאפ שלך גלוי וידוע לכל דכפין  ועולם אחר, חדש, ששם קשה מאוד לעקב אחריך.

שואלים את הזאב מדוע להשתמש בעולם הטרנזקציה ששבלוקציין, והזאב תמיד אומר אם התאגידים החליטו לסחור במידע שלנו למטרותיהם ומכרו אותנו לעולם וכמובן חשפו אותנו בעל כורחנו בין אם אנחנו אוהבים סוג מסוים של שוקולד ובין אם אנחנו שותים משקה כזה או אחר – שלא נדבר על סוג הקנדומיים האהוב עלינו במיוחד והתנוחה האולטימטיבית.

מדוע תאגיד כמו פייסבוק שחיי יפה מאוד מפרסומות מוכר את התחביבים שלנו לתאגידים אחרים? מדוע גוגל מנציחה כל כל החיפושים שלנו בכל נושא? מדוע פייסבוק מקליטה אותנו ומוציאה לנו פרסומות תואמות, מדוע גוגל קובעת מה פוליטיקלי קורקט.  מישהו החליט להשתלט על העולם וזה לא מוצא חן בעיני הזאב.

 

 

 

זה מזכיר לזאב את הסיפור הייין והקרפצ'ו ועל הנערה שהחליטה שהיא שומרת את עצמה לאביר על הסוס הלבן, תאמינו או לו, אבל גם הסוס של הזאב רוצה לאכול ואין לו זמן לנערה טובת לב אשר תחכה לאבירה, הזאב מזמין יין אדום על פלטת קראפצ'ו ומסביר לנערה כמה חשוב שהיא תשמור על עצמה ועל בתוליה על מנת שאביר חלומותיה יהיה זה שיחדור אליה ברכות אין סופית עד אשר תבותק.

במילים אחרות – הזאב שת"פ ולא קומבינציה.

עוד יין, עוד קרפצי'ו, והזאב מסביר לנערה כמה חשוב שלא כל אחד יוכל להיות לך בתחתונים, אם בא לך לחפש משהו בגוגל מדוע אתה צריך שמישהו אחר ידע על זה? מה קרה לפרטיות? בגלל שמישהו הוציא מנוע חיפוש נהדר חופש הפרט נגדע? מדוע אדם ממוצע מן השורה לא יכול לקבל את השקט הפשוט בחיפושיו? מדוע הוא נמכר לתאגידים?

עוד יין, עוד קרפצי'ו והזאב טורח לחדד את הקונספציה שהאדם הממוצע, האספסוף אינו בר דעת למה הוא חשוף ולפיכך כתושבי האינטרנט עלינו לתת מקום בטוח מתאגידים וממשלות לתושבי האינטרנט, לא יכול להיות כל מי שירשום קוקסינל בפיייסבוק יחסם, וכל מי כושי יהיה מועד לגזענות לכן ישר לאפשר להיכנס לרשת דרך הבלוקציין.

ביט

עוד יין, עוד קרפצ'יו והזאב שטוב הדבר שהנערה שומרת על עצמה גם בגילה המתקדם, שומרת על עצמה לאביר על הסוס הלבן, לאיש המתאים, לאיש בעל הדטה, המטדה דטה, על מנת שיוכל להיכנס לרשת שלה בצורה הולמת וטובה, ראויה, ללא חיכוך עם המוח  שלה, ללא התנגדות פסיכולוגית.

עוד יין עוד קרפצ'יו והזאב כבר יונק משדיה הצחורים ומסביר לה כמה חשוב שתהא אפשרות להיות בבלוקציין, שזה לא באמת מפחיד, שזה לא באמת כל כך מסוכן שתהא כניסה אחורית לרשת, כניסה שלא יכולו לעקב אחריה, כניסה שניתן לתשתש את העקבות שלה מפני הממסד, מפני האביר על הסוס הלבן.

 

עוד יין, עוד קראפצ'ו והזאב השחיל לה  אותו בתחת.

נדבר…

 

 

נו..

פייסבוק מבוזר

 

 

די, תמשיך

כשאת אומרת ICO למה את מתכוונת …?

 

אההה

תפליק ותפליג

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *