פייסבוק מבוזר

הזאב

כשהזאב פגש את האינטרנט בפעם הראשונה הוא הרגיש כאילו הוא עם בתולה.

כמה פעמים מזדמן לאדם להישתגל עם בתולה, טכנית לא הרבה, זה לא אומר שלזאב לא היו הצעות קונקרטיות בעניין הביתולין, לעתים הזאב היה מסתובב עם כרטיס ביקור "מבתק הבתולות".

כשהאינטרנט נולד למעשה ידעת מעט לאן אתה נכנס, אבל לא ממש ידעת מה לעשות עם זה, אולי נגלוש לכאן, אולי נגלוש לשם, וכן הלאה, ואז עם חלוף הזמן ולאחר שיפור החוויה הריקוד עם האינטרנט הפך להיות קלאסי, חיבור שמימי, ידעת לאן להיכנס ולצאת חלק, הכל היה זורם ברטיבות המלווה בחיכוך קל.

והנה היום אנו בעידן בלוקציין, עידן חדש פתח, למי שחשב שזה רק מטבע עדיין לא מבין את גודל הדבר אשר נפל לידיו, הבלוקציין ישנה את העולם ולא רק בעניין המטבעות קריפטו, הבלוקציין מבזר הכל, הוא קונסטלציה של שדרוג האינטרנט, שחרורו מעריצות ממשלתית ותאגידית, בלוקציין יכול אפילו לבזר את הפייסבוק.

 

לחץ על התמונה

תחשבו על זה, בעוד מספר חודשים יצא פייסבוק מבוזר, פייסבוק אשר לא יכול לצנזר מילים, לא יוכלו לדעת מהיכן אתה שולח הודעות, לא יכולו לעצור אותך, אתה פשוט תשלח סטטוס בבלוקציין, אף אחד לא יכול לסמן את האי פי שלך ואתה למעשה תהא חופשי ..

זה מזכיר לזאב סיפור על הבתולה מבאג אלפיים, הזאב שוטט לו באחד מסניפי הבנק כאשר העלמה מהטלר אמרה לו "חשבתי על זה והחלטתי שאתה תבתק אותי", הזאב היה מופתע, היות והוא מעולם לא דיבר עם אותה עלמת חן, אולי ראה אותה פעם מעבר לאשנב אבל ממש לא יותר מזה.

טוב, אם מדובר בביתוק בתולין צריך להיערך בהתאם, הזאב לא יכול לבוא וולגרי על אגן הקרקעית של אותה עלמה, הוא צריך ריכוך, ריכוך בחיכוך, בכל זאת עומדים להיכנס למילניום החדש, זה כמו להיכנס לבלוקציין בפעם הראשונה, זה כמו להבין שלאינטרנט יש כניסה מיוחדת.

כולם מתחילים לתכנן תוכנות בבלוציין, העולם משתנה, הרשת תשתנה, כול מי שאינו חפץ במעקב של התאגידים והממשלות על האוכלוסייה יוכל פשוט להשתחרר מכך, הטרנזקצייה המוצפנת של הרשת פשוט תשחרר אותנו בגוגל, פייסבוק וכל מנועי המידע שסגרו עלינו בזמן האחרון.

מניות פייסבוק צונחות לא רק בגלל חלוקת המידע אשר פורסמה, מניות פייסבוק קורסות בעיקר לאור החלופה המתגבשת בעולם הקריפטו, התכונות עוברות לבלוקציין.

ביט

זה כמו אותה עלמת חן שהתפתחה לה במשך שנים והגיע למצב שהיא מבותקת מבתוליה ומשוחררת מכבלים אשר החזיקו אותה עשרות שנים ועכשיו היא יכולה להשתחרר ולעמוד על רגליה, על ברכיה, או לחילופין, כמו פעם, פשוט לכרוע ולמצוץ.

 

נדבר…

 

קראתם ?

כשאת אומרת ICO למה את מתכוונת …?

 

 

 

וזה?

תפליק ותפליג

 

 

 

די, תמשיך ..

ארץ זבת חלב וביטקוין

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *