האם הקרן לישראל החדשה שילמה שוחד ברואנדה?

הגיע הזמן לפעולות אופרטיביות.

 

מימון זר זה לא דבר חדש בישראל, בהתחלה זה היה טוב כי לא היה פה הרבה כסף, למעשה היה פה ביצות, אבל עכשיו זה שונה, עכשיו יש פה מדינה שגופים מוזרים מנסים להשתלט עליה ולקבוע את סדר היום הציבורי, זה לא עשרת המשפחות אשר סגורות על עם ישראל ולא נותנות לו מנוח ברמת כלכלה ומסחר, הפעם זה גדול מאוד בקנה מידה עולמי.

על גופי השלטון הבכירים להיכנס לעובי הקורה ולבדוק מי משלם ועל מה משלם בכל מה שקשור לקרן לישראל החדשה, מה בדיוק הם עושים שם ואייך זה מסתדר עם צביון המדינה, האם יתכן כי הם כגוף פועלים כנגד רצון עם ישראל אשר בוחר באופן דמוקרטי את הנציגים שלו ואז בקרן דואגים ל"סנדל אותם".

האם הקרן הציע שוחד לממשלת רואנדה, שוחד בדמות הטבות למדינה, שוחד לפקידים, מה בדיוק עשתה הקרן על מנת לחסל את ההסכם של ממשלת ישראל עם ממשלת רואנדה? האם זה לא שיטות של מאפייה? אולי איימו על ראש ממשלת רואנדה?  מפה זה נראה כיאלו ביצעו סחיטה באיומים.

מי נותן את ההוראות בקרן, מי משלם את הכספים? יש לבצע חקירה מקיפה כנגד כולם, להצעיד אותם לתחנת המשטרה ולחקור אותם ברמה הכי גבוה, צריך האם הקרן היא גוף אשר פעל כנגד מדינת ישראל בחתירה למגע עם סוכן זר.

הקרן תמיד לקחה פרופורמרים אשר יציגו את הפעילות שלה, כאילו להכשיר את השרץ, תמיד אמרו לנו שהם פועלים, אבל לא אמרו לנו מה באמת המטרה שלהם, האם הם חותרים למדינת כל אזרחיה? האם הם פועלים כנגד שלטון החוק אשר נבחר כחוק.

ואם כבר חוקרים את הקרן, הגיע הזמן גם לחקור את הכספים של העמותות העותומניות שקיימות במדינת ישראל ואינם כפופות לחוק הישראלי.

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *