יו״ר הפיצהגייט בישראל

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

האנס הארכי פדופיל חיים לוסקי דעואל,
פוסט שני בסדרה עד שיתמוטט

כאשר חמישה מיליון איש במדינת ישראל יכירו את השם חיים לוסקי דעואל ואת פועלו יצרי-קדמוני ליצירת פס ייצור של אנרכיסטים שונאי יהדות, מעשיו מעוררי החלחלה ייחשבו עבורנו לפורנו רך ביחס למה שנגלה על המעטפת ששומרת עליו. בני תמותה אנטישמים צאצאי הרייך שחדרו לארץ ישראל והביאו איתם את אנרגיית המוות של התקופה החשוכה והאפלה של אירופה.

דרך ארוכה לפנינו ולא פוחדים אנו ממסע ארוך בחושך. היעד – חמישה מיליון איש בישראל ידעו על זוועות המגלב שהחזקת בידך כאשר הפכת את נשמתן של הנאנסות היהודיות לעוד מספר בספר הזיכרונות שלך.

בספר יהושוע פרק ו' מלמד אותנו בורא עולם כיצד להפיל את חומות יריחו ושרעש השופר לבדו אינו מספיק כדי למוטט כדי את החומה, עם ישראל צריך להריע בזמן תקיעת השופר כדי לסדוק את החומות מבפנים.

כ וַיָּרַע הָעָם, וַיִּתְקְעוּ בַּשֹּׁפָרוֹת; וַיְהִי כִשְׁמֹעַ הָעָם אֶת-קוֹל הַשּׁוֹפָר, וַיָּרִיעוּ הָעָם תְּרוּעָה גְדוֹלָה, וַתִּפֹּל הַחוֹמָה תַּחְתֶּיהָ וַיַּעַל הָעָם הָעִירָה אִישׁ נֶגְדּוֹ, וַיִּלְכְּדוּ אֶת-הָעִיר.

אחרי שהכרתם את דרכי הפעולה של חיים לוסקי דעואל להוצאות סודות מדינה מקצינות תוך כדי אנוס אכזרי, ואחר כך העביר/מסר אותם לנציגיו בביטחון המסכל הפלשתיני. זוועות האונס וצעקות השקט של הקורבנות מדירת היוקרה שעטופה באנרגיית המוות, מחייבים אותנו להבין שהאונס הקולקטיבי של מדינת ישראל נמצא בסודות שקיבל לוסקי . מדינת ישראל נאנסת יום יום ואנחנו האזרחים נאנסים בשתיקה ומשותקים , מנסים להבין את הרוע במקום להילחם בו, מנסים דיאלוג רציונלי ודיון עקר בזמן שהזוממים ממשיכים במשנה סדורה להרוס את החברה היהודית. מתנהגים כאילו החצר האחורית של תל אביב לא קשורה אלינו.

הגיע הזמן להרחיב פעילות ולהפוך את שתיקתן של הנאנסות לרעש אחד גדול.
רוצים להבין את השקט שלהן?
אנסה להסביר:
לוסקי הוא אדריכל שליטה בקורבנות (איום במאסרים ממושכים על חשיפת סודות, זה כלום לעומת מה שהן חוות כשהן שומעות את קולו בטלפון) וכאן מדובר באיש החזק בשמאל הרדיקלי, מקושר עד בג"ץ . לוסקי שהנדס באכזריות את נפשן תוך כדי אינוס ועשיית צרכים עליהן , נתן להן לשתות שתן מקערה המשמשת לצואת יונים ועוד ועוד …יצר ארכיטיפ רוע , שזה סוג של סכמה דה-פרסוגנית השוכנת בנפשן של הקורבנות ומחוברת ישירות עם מנגנוני הפחד הנוירולוגים (גרעין האמיגדלה אחראי על חרדות בהתאם לעוצמה שמפעילה אותו) המופעלים אוטומטית לכל רמז צליל ריח המחזיר אותן לזירת הפשע – ובו בזמן מציף בעיני רוחן את זוועות החושך שהטיל עליהן לוסקי עם מגלב שחור טבול בשתן של עצמו . ביטוי ליצר קדמוני נרקיסיסטי שמסיר חלקים אמפתיים מקליפות הקורטקס הטמאות של מפלצת יצרית. ללא ספק לוסקי הוא תוצר לוואי של יצרים קדמונים המאפשרים לנו הצצה קטנה אל ליבו של האופל בצורתו הפיזית המעודנת.

חיים לוסקי דעואל שנחשב גאון בשליטה מנטלית עסוק בריסוק נפשן של נאנסות ותיעול זעמן כנגד הכיבוש הנאצי (כך הוא מכנה את השלטון בישראל), הוא מראשי הבי די אס בישראל ומחזיק בביצים את מדינת ישראל. למה? כשהקונסטרוקציה תיסדק נבין.

הרוע חוגג באזורי הסינפסה של לוסקי נכון להיום, אבל מה שממתין לו מעבר לפינה (רעש השיתופים) יפיל את החומות שמקיפות אותו. קונסטרוקציית הרוע שמחבקת את לוסקי תתחיל להתפורר ואפקט הדומינו של השמאל יחל להפיל בזה אחר זה את האנשים שעסוקים בחורבן ישראל מבפנים. אז גם יתברר כי העיסוק בפדופיליה ואונס פיזי של קורבנות תמימות הוא על הדרך, ונועד לסיפוק יצריהם הקדמונים השוכנים בכל ארבעת חדרי ליבם. חורבן ישראל כמדינת היהודים זוהי המטרה הנעלה והזחוחה שקבעו לעצמם אנשי החושך של הקרן לישראל חדשה.

רבים שואלים איך זה שהוא עדיין חופשי?
איפה המשטרה?
זה אמתי?
כן זה אמתי! והלוואי ואני משקר. האיש מסתובב חופשי חי נושם אונס והכל טוב מבחינת המקושרים ששותפים למימוש האג'נדה.

רוצים לפוצץ את קונסטרוקציית הרוע שעוטפת את לוסקי?
מעטפת הכוללת את בג"צ , פרקליטות המדינה, אקדמיה, מכוני הדמוקרטיה למיניהם, עמותות השמאל, מלכ"רים, אנרכיסטים כשליחי פרוקסי של איחוד הרוע היושב בבריסל…
הרשימה תואמת את כול מה שאתם חושבים על הקרן לישראל חדשה . שהשפיץ שלה כיום בדמות אדם הוא אהרון ברק – נשיא העליון בפועל למרות שפרש. זו ממלכת החושך בארץ ישראל, ואת זה צריך למוטט. (בפוסט הבא נעמוד על הקשר של אהרון ברק עם אביה של רחל קלאפיש שהיא בעצמה קורבן אונס של לוסקי, וגם אם הילד החטוף שחי בפריז אצל משפחת אמו המיוחסת)

חומות יריחו שנסדקו מבפנים ואיבדו צביונם האימתני והחזק לקול שופרות שחגו סביבם שבעה ימים, הן החומות השקופות שמגוננות על לוסקי מעשיו ושותפיו. עוצמת רעש קבועה של שיתופים תחלחל ותרעיד החומה הבצורה. חומה שתתמוטט ברעש תמידי של שיתופים שיחשפו את מרתפי החושף של חיים לוסקי דעואל, פדופיל מצוחצח עם מבט מתכתי שיהפוך לנוזל חם שיזרום בעורקיו ויפוצץ אותו מבפנים מעוצמת הרעש.

כמו מים המחפשים נתיביהם ויוצרים נקיקים קבועים שהופכים לחלק מהנוף העולמי – כך גם העם היהודי זורם ומניע את החיים של עצמו כמו מים…

שיתוף מסיבי של הפוסטים ייצור תנועה מעגלית שלא יהיה אפשר להתעלם ממנה, מיליוני אנשים שידעו שחיים לוסקי דעואל אנס באכזריות ילדה בת 3 בזמן שאשתו רמה שימשה בייביסיטר של הילדה, הסיפור לא יוכל להישאר בחשכה. האמת תצא לאור ויחד אתה ייחשפו אנשי הכת הניזונים מאונס יצרי של היהדות ופיזי של יהודיות.

כדי להפיל את החומות התחייבתי לכתוב כל זמן שהוא מסתובב חופשי,
איציק מגרפתה יאשר את הפרטים כולל תימוכין,
ואתם? תשתפו ותקבעו את עוצמת הרעש בהתאם לאמינות שאתם חשים בזמן קריאת הפוסט.
והדיבה? עליי!!

ישתבח!!!

אגב, התמונה לקוחה מהדף של לוסקי… נשאר רק להגיד שצירוף מקרים זוהי דרכו של אלוהים להישאר אנונימי.

שבוע טוב!

Image may contain: one or more people and people standing

המקור לפוסט:

האנס הארכי פדופיל חיים לוסקי דעואל ,פוסט שני בסדרה עד שיתמוטט , כאשר חמישה מיליון איש במדינת ישראל יכירו את השם חיים…

‎Posted by Shabtai Matlub on‎ שבת 7 אפריל 2018

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *