שוד הקנאביס הגדול

שוד הקנאביס הגדול

למי שמכיר את נושא הטבק יכול לחבר לראות את ההשתלטות על הקנאביס.

 

השנים הם טרם שנות הקמת המדינה, החקלאים של הגליל מגדלים מוצר איכותי שנמכר בקלות יחסית בשוק, אבל אדם אחד העונה לשם מרטין גהל אשר משקיע בהקמת התאגיד (שעתיד לרצוח המון ישראלים) דובק.

מרטין גהל אשר היה חבר באחוות הבונים החופשיים ששם הנפוטיזם חוגג בין אם זה שוטרים, גנרלים, עסקנים פוליטיקאים וכמובן שופטים ולא פחות מראשי ממשלה ונשאים במדינת ישראל, מקבל רישיון למכירת סיגריות, את הטבק מזמין מרטין גהל ממגדלים בגליל שבארץ ישראל בחיתוליה, גהל עושה עסקים איתם ומזמין כמות אדירה של טבק.

את הטבק המגלים מוסרים ל"גהל" והוא דואג לגלגל אותם לסיגריות על גבי סיגריות ואותם אף טורח למכור בחלקם הנכבד לצבא הגנה לישראל, שהחיילים יורעלו בצבא, וימשיכו להיות לקוחותיו באזרחות שנים על גבי שנים, גהל מהבניה החופשית מקבל את כל הכלים להתעשר  ומשתלט על המדינה.

יום בהיר אחד כאשר המגדלים בשלבי סיום מתקדמים ולפני הקצירה מודיע חיים גהל כי הוא לא ירכוש את הטבק מהם והוא יקנה את הטבק ישירות מאחיו לאחוות הבניה החופשית שבאנגליה, ובכך בהינף יד אחת מחסל לכל המגדלים שבגליל את הפרנסה ומייבא טבק אך ורק מאנגליה.

המגדלים  קורסים ונותרים ללא פרוטה היות ואת כמויות הטבק שגידלו לתפארת לא ניתן לעבד בצורה מקצועית בכמות שכזאת ורוב הטבק יורד לטמיון וההשקעה של החקלאים קורסת ואיתם מגיעים חובות ענק, החקלאים לא מוצאים גורם אשר ירכוש את הטבק בכמות המסחרית אשר גדלה והם פשוט משליכים את רובה.

והנה כשבעים שנה  לאחר חיסול גידולי הטבק בישראל ע"י אחוות הבניה החופשית אנו רואים כיום כי תעשיית הקנאביס מקבלת תנופת גידול אדירת ממדים וזניה המשובחים מקבלים את הרזומה שלהם מכל המשתמשים אשר נצרכים אליה בין עקב בעיותיהם הפיזיות ובין אם זה כתוצאה מכך שהם רוצים להקטיר לעצמם מהפרח בר.

קנאביס

במהלך השנים עוד בטרם בוצעו ההליכים של ימינו החדירו הבונים החופשיים שוב גורמים על גבי גורמים בין אם זה במשרד הבריאות ובין אם זה במשטרה על מנת שחברת סופר פארם תזכה באפשרות לשווק את הקנאביס בארץ ודרך קשרי סופר פארם אנו רואים כי במעלה הפסגה, היכן שבעלי המניות שורים, ישנה הצלבה של חוות מגדלים בחול, כלומר, הבעלים של סופר פארם מחזיק גם בחוות גידול בחול.

הבונים החופשיים

בחול המים יותר זולים השמש יותר בריאה ככה יספרו לנו בעוד מספר שנים, בחול יש יותר פיקוח על הגידול המערכות יותר חדשניות ואף השמירה והזליגה של המוצר הגדל גדולה יותר ולא נדרשות לה היקפי שמירה גדולים, אולי אף באותה מדינה יש לגליזציה – מה שבכלל מקטין את הגנבות והזליגות כי כל אזרח יכול לגדל.

ואז יום בהיר אחד יפסיקו לקנות מהספקים הישראלים והם ייוותרו עם הז' ביד ויאלצו להשמיד את הסחורה הלא חוקית היות והם עתידים להסתבך עם המשטרה בגידול והפצה של סמים אסורים, חברת סופר פארם אשר כבר עכשיו מבקש להעלות את המחירים בגין כמויות של קנאביס מעל 50 גרם הולכת לעשות מליונים על גבי מליונים.

אדם אשר קיבל רישיון צריכה של קנאביס שילם עד כה סך של 370 ש"ח לא משנה מה כמות הצריכה אשר נדרש אליה, בין אם זה 10 גרם או 100 גרם, חברת תיקון עולם הודיע כי לא תיקח יותר כסף בעבור האספקה של הסחורה היות והיא עושה זאת למען הנזקקים, זה לא משתלב טוב עם המודל העסקי של הבונים החופשיים אשר מנסים להשתלט על המוצר מהגידול ועד השיווק והנה אנו בדרך להתנגשות  ופיצוץ.

מריחואנה

בקרוב אחרי תחילת השיווק סופר פארם כתאגיד תבקש להגדיל את הרווחים ומיד תחפש ספקים זולים יותר אשר מחזיקים בעולם ברישיון הפצה, ועוד בטרם תגידו "קונספיל אי לאב יו" תקבלו על הראש חברות חדשות או שפתאום תשמעו שחברות כמו תיקון עולם לא עומדות בתנאי הרישיון, זיהום, מים יקרים, בדואים שודדים, שוטרים סורחים, או כל מה שחברת האחווה יבקשו לספר לכם.

השוד של הקנאביס כבר בוצע, עם החלטת הממשלה שלא תאפשר לכל אזרח לגדל את הקנאביס שלו כראות עינו בחצר ביתו, במרפסתו או בארונו,ובכן,  על מנת למנוע מהבונים החופשיים ומהתאגידים אשר מצויים בידם לשדוד את הצמח יש לאפשר במסגרת הרפורמה לגדל 2 צמחי קנאביס לכל אזרח – המכירה תיוותר אסורה למי שאין לו "רישיון הפצה", ממש כפי שבמבוצע היום באלכוהול.

קנאביס

אדם יכול לייצר יין בביתו, לייצר וודקה, ווסקי אך אינו יכול למכור באם אין לו "רישיון יצרן", אותו הדבר יש לבצע על הקנאביס על מנת שלא יתקיים השוד הגדול של המאה ה 21 כפי שבוצע השוד הגדול של הטבק במאה ה 20.

 

דובק

בתמונה – חיים גהל הבן של מרטין גהל מבעלי חברת דובק.

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 תגובות

 1. Avatar
  ישו 2018-04-26

  חבל שאתם לא מציינים באף מקום ואף פעם, שאם לא היהודים, הכל היה נפלא בעולם.
  ממש גן עדן עלי אדמות.
  אחרי הכל, כל הבנייה החופשית לא הייתה נוסדת כלל וכלל, אם לא היו יהודים בעולם.

  חוץ מזה, אשמח שתסבירו לי ולכולם, איך לאלף אלפי עזאזלים, קרתה שואה ליהודים, אם גם אז הם שלטו בעולם וכך גם היום ? עם שעובר שואה, לא אמור להיות מודח מטבע הדברים מכס השלטון ?
  ולמה לאלף אלפי עזאזלים, הם עושים שואה אחד לשני ועוד במדינה שהיא עאלק שלהם ?

 2. Avatar
  שי 2018-09-24

  למה רק בניה חופשית??
  הוא גם גבר… אז תאמרו שכל האשמה היא בגברים.
  הוא מעל 50 שנים.. אז תאמרו שכל האשם הוא בגברים שמעל 50 שנים
  הוא יהודי, אז תאמרו שכל היהודים אשמים
  יש לו משקפיים… מאוד מסוכן. כל המישקפופרים אשמים..
  אפשר להמשיך בלי סוף…
  לקחתם את הבניה החופשית שרק עוזרת..
  לוקחת אנשים טובים והופכת אותם ליותר טובים.. כמו בכל מקום או ארגון יכולים להיות גם תפוחים רקובים. אני לא יכול לומר אם זה המצב כי אני לא מכיר את האיש. אבל אופן ההתנהלות של כותב המאמר שכנגד האיש והבניה החופשית היא חד משמעית כמו ציד מכשפות ולא יותר מכך