החוב הלאומי של ממשלת ארה"ב

החוב הלאומי של ממשלת ארה"ב

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה עד שהוכחתם אחרת...

ממשלת ארה"ב מגדילה את החוב הלאומי לדרגות של חדלות פירעון.

 

כאשר קלינטון סיים את הכהונה רוויות הסקס שלו בבית הלבן סך החשבון של ממשלת ארה"ב לפדרל רזרב היה 250 מליון בפלוס, עם זאת כאשר נכנס בוש הבן ואובמה הכושל טפח החוב לסך של 19 טרליון, סכום ענקי גם במושגים אמריקאים, סכום שלמעשה יהיה קשה לאזרח האמריקאי ביחד עם הממשלה להחזיר אותו.

כידוע בשנת 1913 במחטף בקונגרס הוחלט שממשלת ארה"ב תעבוד עם בנק אחד, והוא זה שידפיס לה את הכסף וילווה לה, כידוע הפדרל רזרב הוא בנק פרטי אשר מלווה כסף לאזרחי ארה"ב וזה מהות הכישלון, בעוד שבמדינת ישראל בנק ישראל שייך לעם ישראל (למרות הנגידים הכושלים שמונו לאורך הדורות בבנק) באמריקה זה לא כך.g

 

 

 

 

החוב הלאומי של ממשלת ארה"ב עומד על סך של 21 טרליון נכון להיום, זה סכום כסף אדיר אשר צובר ריבית לעשירי העולם אשר מחזיקים בבנק ואף ממנים את ראשי הממשלות לפי צורכיהם הפרטים, הון שילטון זה דבר שעובד חזק בארה"ב, למעשה נדמה כי אף נשיא באשר הוא לא יוכל להחזיר את החוב האדיר אשר עלה לממדי ענק בתקופת אובמה ויש האומרים בכוונת מכוון על מנת לפגוע במודל האמריקאי הישן ולהמציא את המודל מחדש.

הגושים כמו גוש היורו, גם סובלים מאותה מחלה היות וגם גוש היורו הוא בצביונו פרטי וגם שם יש מי שמחליט על שלל דברים שאינם בחזקת העם, ממש כפי שבגץ מחליט על החוק, הם מחליטים על הכסף, אזרחי העולם בהונאה גדולה, הם הולכים לקלפי לבחור, אבל את ההחלטות מקבלים הבונים החופשיים.

 

אילומינטי דולר

 

 

תנו לנו בתגובה

comments

בא לכם לשתף? זה בקליק...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin

תגובה אחת

  1. Avatar
    אורי הגב

    כל הקנוניה הזאת המטרה שלה היא שליטה, ולא הכחדה או השמדה של מערכות.
    לכן גם פה, החוב יכול לטפוח לעד אבל בתאכלס כבר אין משמעות לגודל החוב. החוב יטפח והם ימשיכו לשלם את החוב עם הריבית, אבל לעולם לא נגיע למצב של "השמדה טוטאלית". כי שוב, הרעיון מאחורי השיטה הוא שליטה {במקרה הזה ע"י חוב ושחיקה של הכסף} ולא השמדה. הם פשוט מצפים שאנחנו נשמש עבורם כלים להעצמת השליטה, בין אם זה בעזרת כסף ובין אם זה בנושאי בריאות.
    זה לא יימשך יותר מדי, האור מגיע במהירות מפתיעה להרבה אנשים.

השארת תגובה

אולי יעניין אתכם גם...

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן