תפליק ותפליג

בארנק של הזאב מסתובבים לו מספר מטבעות שונים ומשונים.

חבר של הזאב מתקשר אליו וטוען שיש לו אי סי או,  הזאב עונה לטלפון תמיד, זה לא בעיה לזאב לדבר כאשר הוא נמצץ, הרי אם הוא כבר בשעות הפנאי מוטב לו לעשות משהו מועיל.

החבר מספר לזאב על ICO חדש אשר עתיד לצאת לשוק, הזאב מתרשם ושואל מה הפעם מנפקים, מעבר לקו השני עונים לו "מטבע לפורנו", מטבע לפורנו נדהם הזאב ומיד לוחש "מותק בלי שיניים"

ככה זה בעולם הקריפטו, כולם מנפיקים מטבעות, לכולם אין ערך אמתי, אבל למה להתקשר לזאב להודיע לו על מטבע קריפטו חדש בעוד אין ממש במטבע, והזאב אוהב מטבעות יותר חזקים ממטבע שרק עושה זקפה, והנה מגיע לה התשובה הנחמד והכלכלית.

"כנס איתנו ל ICO" תקנה את הטוקן 0.07 וכאשר ננפיק אותו הוא יעלה לסדר גודל של 0.35  ומיד תמכור, כלומר תעשה פי חמש על הכסף ותצא", הזאב שולף לרגע את הכלי שלו מהפה שלה וחושב ואז שוב מחזיר את הצינור לחייך ולוחש "בלי שניים מותק, בלי שניים".

הזאב מתחיל לעשות חישוב מהיר ושואל "אם אשים מאה אלף דולר ואז  בהנפקה יהיה לי חצי מליון דולר בהנחה שאצא כאשר השוק מראה על פי חמש", ומיד נענה מעבר לקו " נכון, טכנית אתה יכול לצאת מתי שאתה רוצה", הזאב מתרגש מעט, בכל זאת כל אחד מציע לזאב לעשות פי חמש, אבל הזאב מבין כי משהו לא תקין והוא חש שמשהו מסתובב לו בצורה לא נכונה ואז הוא קולט שבעצם היא שוב חזרה לעבוד עם השיניים, " בלי שיניים מותק, בלי שיניים".

שתבינו, כולם רצים לעשות חבילות ביום ההנפקה, לא לכולם יש אג'נדה לתקן את העולם, רובם רוצים להיות עשירים ומהר, הם רוצים לבצע את המהלך על הכתר ואז לנוח, לא באמת אכפת להם מלתקן את העולם, רובם רק רוצים לעשות סיבוב על הכסף של האנשים, ממש כפי שכולן רוצות לעשות סיבוב עם הזאב.

"טוב טוב" אומר הזאב, והוא לא מתכוון להנפקה, הוא יותר מכוון לזאת שהפסיקה לעבוד עם השיניים, "אז אייך אתם מקבלים את הכסף?" נשאל החבר של הזאב, והחבר עונה "אנחנו מקבלים ביטקוין, איתריום, ריפל" תן לנו מטבעות דיגיטאלים לארנק וכשתצא תקבל אותם בחזרה פי חמש פלוס מינוס, "יפה לנו" אומר הזאב והוא שוב פעם לא מתכוון להנפקה ההזויה של עולם הפורנו, הוא מדבר לזאת שהבינה ששיניים זה לא חלק מעסק.

שלא תבינו לא נכון, עולם הקריפטו הוא עולם חדש, הוא פותר הרבה בעיות ויש לו מקום איתנו לעוד הרבה שנים, אם העולם הולך לכיוון הדיגיטאלי אזי הקריפטו בצורה כזאת או אחרת הוא העתיד, הדור הבא שיגדל כבר נולד לעולם של בלוקציין לעולם של ביטקוין אצלהם זה כבר מובן מאליו.

לאחר מחשבה ארוכה החליט הזאב שלא להשקיע במטבע הפורנו, זה לא עושה לו את זה, הוא מעדיף את זה יותר איכותי מסתם סיבוב על התחת של הציבור, הזאב הוא איש ישר, הוא איש של כלכלה, לא של נוכלות קקיונית, עדיף לחזור למשגל הנסוג מאשר להשקיע בטבע פורנו.

 

 

עשרות מזימי קריפטו עולים לעולם, הזאב בוחן אותם, מעטים ראויים בכלל לדבר בעליהם, רובם הם סתם מזימים חסר תוכן של "סטלן על" שממציא לעצמו ואז רץ לקחת את הכסף של המתלהבים, הזאב מעדיף להעביר את היום בפעילות פינוקית, להסתובב ולראות את העולם מאשר להיתפס בביצים שלו.

 

בלי שיניים מותק.

נדבר.

 

 

 

 

ארץ זבת חלב וביטקוין

 

 

 

ביטקונקט

 

 

חמישים גוונים של זאב

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *