זה לא שהזאב מתרגש מכך שהכול קורס ונופל על 4, להפך, הזאב אוהב כריעה על 4..

 

למי שטרח להסתובב בתל אביב לאחרונה קלט פרצופים, שעד לפני מספר חודשים היו עושים תנועה של טווסים, היום הם מעט מעוכים, למעשה כל אנשי ההנפקות של ה ICO החלו להתערבב עם עצמם האם ההנפקה שלנו היא מסוג "יוטילטי" או "סקיורטי"

מה….???

נו זה פשוט, יוטלטי זה מטבע כמו ביטקוין שאינו מניב כלום ואינו נותן למחזקו שום הטבה בשום מצב = כמו ביטקוין.

סקיורטי זה מטבע מניב שנותן לך הפתעות (מועדון לקוחות), נותן לך כסף (כמו ביטקונקט 😉 ), נותן לך הנחה (בסחירות בבורסת קריפטו).

אז הזאב קפץ ככה לראות את העיצוב החדש בביגוד בחודשי האביב הבאים עלינו לטובה, עד עכשיו הן היו מכוסות ולפתע עם פרוץ השמש אנו רואים חיטוב אדיר של נשים יפות, והזאב אוהב נשים יפות, נשים יפות וביטקוין.

ביט

בין שיחה לשיחה הזאב מבין מה גודל השעה, הרי הכל עומד על כרעי תרנגולת, כולם ממציאים דברים, הבן של רני רהב עף על עצמו ודרך הקשרים של אביו הוא מוציא מטבע אשר ישמש את האי הקטן אין שם מעבר אוקיינוס, אבל אם נפשט את הנושא לרגע נבין שאין בזה ממש פרט לכך שהבן של רני יעשה סיבוב ב ICO על כל העולם ואישתו.

עוד בן אחר רוצה לעשות מטבע לאפריקה, ועוד בת אחת רוצה לעשות מטבע לזונות העולם (כנראה הסרסור שלה מנפיק אותו), כולם מנפיקים את המטבעות שלהם לא במטרה לשפר את העולם את במטרה להתעשר, עידן הביטקוין תקוע.

 

זה מזכיר לזאב סיפור קטן על אחת שרצה להגיע לשיא אבל לא הצליחה, מה שלא עשתה היא לא הביאה את זה עד הסוף, היו ניצוצות, אבל לא השפרצות, כשהזאב נתקל בה הוא אמר לה שעל מנת לפתור את הבעיה היא לא יכולה לעבוד בשיטה קונבציונאלית מוסיונרית, היא צריך להרחיב את המעגל באקט ואז זה יגיע, בקיצור – תביאי חברה.

 


ואז זה הבליח, הזאב החל לאגד סביבו צוות שלם על אנשים, מומחי IOS מומחי בלוקציין, מומחי אבטחה ועורכי דין אשר מצויים בתחום היוטליטי והסקיורטי וכל זה על מנת להשפריץ משהו החוצה, וכשעושים את זה בצוות מקצועי ומפוקס לא צריך את אבא "רני" ולא צריך את אמא "ג'ודי" ולא צריך את שאר כנופיית ההון שלטון שעכשיו מנסים לעשות אקזיט על התחת של אוכלוסיית העולם.

הדליקו את המנגל, הביאו את היום, ראו מה יפה השעה וכנראה שעד ליום העצמאות ה 70 של מדינת ישראל שוב נראה שינוי על מפת הקריטוגרפיה ברמה של הפורנוגרפיה.

 

נדבר …

 

https://178.62.92.6//2018/02/wolf-7/

 

 

 

 

https://178.62.92.6//2018/02/wolf-6/

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *