כשאת אומרת ICO למה את מתכוונת …?

לקום רק שפלאג ON.

אין כמו יקיצה טבעית, בדרך כלל אצל הזאב יקיצה טבעית מביאה איתה זקפת בוקר קשוחה בעלת עצמות שרק אחרי שהזאב מסתובב אל קורבנו ומרביעו שוב ניתן לשוב אל השגרה … קפה יפה, זיפזופ של בוקר וגלישה בסלולר באתרי חדשות כלכליות ולהיכנס למצב הזנק.

והנה אנו רואים כי יעקב פרנקל (נגיד בנק ישראל לשעבר) החליט להנפיק מטבע קריפטו משלו מגובה בסל מטבעות ITF, כן כן אותו פרנקל שהיה נגיד בנק ישראל הכושל שהביא אחריו עוד כושל בדמות שטן לי פישר ואחריה זונת הדולר פלוג,  אז מה רוצה יעקב פנקל מהבולוקציין?

פרנקל החליט להנפיק מטבע על בסיס סקיורטי  העונה לשם "סאגה", אפילו סקיורטי פלוס, הוא מבקש לדעת מי מחזיק המטבע ובאיזה כמות, כלומר, שקיפות, פרנקל טוען שאם תיחשף מי אתה ברמת מחזיק המטבע אזי נוכל אפילו להעביר לך העברות בנקאיות וכמובן גם לקבל מימך העברות שכאלה היות ואתה תענה על דרישות הרגולציה.

למי טובה הרגולציה? 

הרגולציה טובה לרשות המיסים יותר מאשר לצרכני הביטחון, בעולם הגלובלי כל רשות מיסים של מדינה מנסה לגבות את הכסף המקסימלי מאזרחיה, ולכל מי שיש כסף אמיתי הוא בדרך כלל במקלט מס או משהו כזה, למי שאין כסף הוא שבוי של המדינה כי אין לו למעשה לאן לברוח.

אבל בואו נחזור לפרנקל, פרנקל למעשה מבקש לנכס לעצמו מטבע קריפטו כשאר הוא מאחורי המטבע ברמת ההצמדה של המטבע ינהל גידור של המטבע שלא יהיה חשוף לתנודות, פרנקל לא רוצה עליה של 20 % וקריסה שכזאת למחרת, הוא מבקש יציבות, כמו המטבע USDT.

פעם אחת הגיעה לזאב מישהי חטובה, באמת, משהו שלא רואים בכל יום, היא דיברה יפה, אפילו אהבה לרכב על סוס, אם אתם מבינים למה מכוון, היית שותה קפה שחור חזק, הייתה אפילו מוצצת דונם דשא, ממש חגיגה אין סופית, לילה ובוקר הזאב נתן את עוצמת  זיקפת הבוקר שלו כלפיה עד אשר היא ביקשה יציבות…  בלי נרות וכינורות הזאב לפחות  הזאב מנסה.

 

 

זהו פרנקל שלנו, הוא מחפש להיות עושה שוק, הוא רוצה לשלוט במטבע, ביציבות שלו, הוא ימכור אותו לכל דכפין בתנאי שיזדהה, על מנת לשמור על יציבות ..  שזה כשלעצמו סביר, הואיל ואם יהיה שטח שבו ניתן יהיה להחזיק את המטבע תוך זיהוי זה אומר שיהיה שטח מספיק לסחור בו מבלי להיות מזוהה.. שכל אחד יבחר מה בא לו.

כל מי שהספיד את הבלוקציין מקבל לגיטימציה כאשר אנשים בדמות פרנקל הכושל מצטרפים אליו, זה רק מראה שאנשי כלכלה רציניים מצטרפים לאתר אנו למדים כי יש מקום בעולם הזה לביט  ואיתר. מה שמראה שכלל שיש יותר מטבעות מבוזרים בשוק הוא הופך ליותר ויותר יציב.

ככה זה עם הזאב, כאשר החטובה ביקשה יציבות הוא אמר לה שהכי יציב זה שהיא תביא חברות…

נדבר …

 

 

 

 

הופ

תפליק ותפליג

הופ הופ

ארץ זבת חלב וביטקוין

 

 

הופ הופ הופ

ביטקונקט

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *