ביטקונקט

יום אחד היא הופיע מול הזאב עם בקבוק נסטי, והזאב אוהב את זה, נסטי.

בכל אופן היא החלה למלמל על איזה חברה אשר עושה מחזורים אדירים של כסף בבורסת ה"קריפטו" והשם של המטבע שלה הוא "ביטקונקט", היא החלה להרביץ מילים בזאב עד כמה טוב ה"ביטקונט" ולא לקח הרבה זמן לזאב לחשוב "האם היא רוצה את הביטקונקט של הזאב".

לא כל יום פוגשים עסקה טובה עם בחורה יפה ועוד אחת שאוהבת נסטי, היא למעשה כבר הייתה מושקעת במטבע, והמטבע היה שקוע בא, כל פעם שהיא רצתה להשקיע עוד מנעו ממנה לחטוף את כל הקופה, למעשה אם אתה משקיע את מקבל 4 % ביום על הכסף שלך…  4% ביום!!!

 

 

הזאב החל למשמש את העסק, אחרי ערב גבינות ויין הזאב חפר, אם אתם אתם מבינים למה הוא מתכוון, ברזי הרזים של המטבע, הוא החל להבין שמדובר פה בעסק לא רע בכלל, עבור הבעלים של המיזם, הזאב תהה מתי יקרה המחדל והכל העסק הזה התפוצץ.. הזאב בדוק את העליות, את הירידות, הוא שם פוזיציה למעלה יאפילו עשה שורט למטה והגיע לתובנה שמיזם הזה גמור.

הזאב השפריץ החוצה את המיזם הזה מתוך הבנה שאין טעם להמשיך סחור סחור אחרי שהגעת לתובנה עצמה, הגברת בנסטי נותרה עם חיוך והרבה כסף שניצל לה כיוון שהיא, כמו כולן, הקשיבה לזאב, היות ובעולם הקריפטו אין באמת ממש, אין באמת ערך כלכלי לטוקן מה גם שרוב הטוקנים אשר "קמים" הם מסוג "יוטילטי" שאינם מניבים כלום..  מה שלא מניב לא מגניב.

 

הזאב נכנס ויצא ניכנס ויצא ניכנס ויצא ….

עד שנשמעה האנחה.

ביטקונקטטטטטטטטטטטטטט.

 

נדבר…

 

 

 

 

 

חמישים גוונים של זאב

 

 

 

 

 

מטבע סודי

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *