פסיכולוגיה בשקל

מטבע ורטואלי

הזאב אוהב נטיעות.

 

 

בחודשים הקרובים תהיו עדים לשינויים רבים בעידן הקריפטו, מה שמעניין הוא שגפני מוועדת הכספים דווקא די תומך ויש לו מליץ יושר בדמות בוזי הרצוג, הרצוג כידוע מייצג את התאגידים הגדולים אשר חפצים לגייס כסף ב"תוקנים" יעודים בזמן שגפני רוצה לקבל כסף מכל רחבי הגלובוס לתוך הישיבות באופן שלא יאלץ אותו לעבור דרך הבנק.

דיברה ארוכות נדיון בודו, קישקשה את עצמה למוות בזמן שהיא מוססה כבר וועדה אחת אשר הייתה אמורה לדון בנושא ולתת את מסקנותיה לוועדת הכספים של גפני, גפני לעומת זאת מנהל את הנושא בסובלנות, אפילו בחיבה, ואילו בוזי מבקש להעיר הערות מדי פעם אודות מה באמת חשוב .. תוקן…

ואז יו"ר הרשות לניירות ערך הרביץ נאום שנחתך שוב ושוב ורמזו לו אדוני .. אתה בחוץ גם ככה, אתה הלא פורש, צמצם בדיבור ותן לעוד אנשים לדבר, וכך זה נמשך ועוד יימשך, אבל דבר אחד ברור, הבנקים בלחץ מטורף, הם בשיגעון, הם מנסים לסגור על המטבעות הדיגיטליים והנה מופיע לו ה"תוקן" שמחליף להם את האג"ח ויוצא להנפקות ללא בתי ההשקעות שלהם וקרטל התשקיפים.


ביטקוין

הרבה גופים בחול ובארץ עובדים על טכנולוגיות חדשות, כולם מבינים שהעולם החדש הגיע, ניתן יהיה לגייס כסף בקריפטו בהנחה שהמגייס אמין, הריבית תהא טובה, נקווה שגם המנפיקים.

 

 

הזאב פעם היה בים, הוא ראה מדוזה, ככל שהוא ניסה להרחיק מהמדוזה המדוזה רצה להידבק אליו, הזאב קלט שפה העסק די דביק, שלח יד אל המדוזה וזרק אותה ישר לחוף אל מותה המתבקש..

נדבר..

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *