ארבע מאות חמישים ואחת מליון דולר

ביט

אוי מה שהזאב היה עושה אם היה נופל לו סכום שכזה..

שיחה בן הזאב לבנקאי.

הזאב: שלום.

הבנקאי: שלום לך הזאב, קפה?

הזאב: מה קפה?  תביא ארנבת!

בחור מארה"ב זכה בסכום מטורף של 451 מ ד', ושם יש 2 אפשרויות, או שאתה לוקח כל הכסף ומשלם מס, או שאתה משלם מס אבל מקבל את הכסף בקצב של פריסה לשלושים שנה… הוא לקח את כל הכסף קש מאני מזומני בסך של 284 מ' ד'.

לא ברור מה הניע אותו לעשות מעשה שכזה, הרי הוא יכל בקלות לתת בראש כל חודש 1.8 מ' דולר בקצב אש של שלושים שנה, מה רע, זה כמו לשבת על טנק ולתקלט על 0.7,  הילד רצה כל הכסף … ועכשיו… יאמי!

ביט

אם הילד הזה היה ניגש לבנק והיה מבקש הלוואה של 60 מ' ד' בפריסה ל 5 שנים הבנקאי היה לבטח שואל אותו מספר שאלות כמו "מה הביטחונות שלך?" והילד היה עונה לו "מפעל הפיס"….  הוא בטח היה משיג רבית של 0.5% על הסכום במקום לשלם למס ההכנסה האמריקאי סך של 40%.

תאמינו או לא, אבל אפשר יופי טופי להתפוצץ עם 60 מליון והחזר חודשי של קצת יותר ממיליון בחודש ועדיין להיות בפלוס היות וקיצבה שלו הייתה מתקבעת על סך של 1.8 מ' ד' … גם מחזיר הלוואה, גם בפלוס, וגם לא משלם מס..

אי תשלום מס גורר בעיות מול רשויות המס, לכן מס ההכנסה רוצה לקבל תשלום על ביטקוין, סחרת? הרווחת? שילמת.. אבל אם ביצעת את העסקה במדינה אחרת… כמה מס תשלם…?

פעם אחת הזאב היה עסוק בעניינו, ואז היא אומרת לו צריך לסגור את החשבון, הזאב כמו זאב ישר שינן כמו מקצוען, "מותק, הארנק הדיגיטלי שלי נמצא באיי הבתולה.."

נדבר..

בלוקציין של יום חדש

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *