שלמה המלך ואשמדאי

בונים חופשיים

הגיע הזמן לחקור ביחד…
הבונים החופשיים, שלמה המלך, ואשמדאי.

שלמה המלך (יקיר הבונים החופשיים) היה נושא את הטבעת עם שם השם (אותה טבעת שמדברים עליה בשר הטבעות…?)….

טבעת זאת נתנה לו את החוכמה לשפוט (מומלץ לחפור בנושא על כיסא שלמה שנשדד מבני ישראל ונימצא היום במרתפים בויתיקן).

כאשר רצה שלמה לבנות את בית המקדש, אסור היה לו להשתמש בכלים רגלים והוא היה צריך להשתמש בתולעת השמיר.על מנת לדעת איפה השמיר על שלמה המלך להביא שד זכר ונקבה (שלמה שלט בתחילת מלכותו בשדים וברוחות), אבל אינו יכול היה להביא את את השדים והיה עליו להביא את מלך השדים "אשמדאי".

חוכמת שלמה הייתה כל כך גדולה, שהוא אף פירש את התורה לעם ישראל ונתן להם דרך לנהוג בה.
זוכרים את הסיפור על האישה אשר היה לה בן ואישה אחרת טענה כי זה הבן שלה וביקשה לחצות את הבן ל 2 חלקים … ואמא המקורית זעקה לא לחתוך ואז שלמה אמר "זאת האמא"…

המשפט הזה לא נערך בפני בני אדם, המשפט הזה נערך בפני 2 מבנות הכשדים …

שלמה אף שפט את השדים הרוחות …

על מנת לבנות את בית המקדש היה על שלמה להביא כלי מיוחד לחיתוך האבן שאינו ממתכת, לכן היה צריך את תולעת השמיר שהייתה משונעת על ידי חרגול הבר (דוכיפת).

בונים חופשיים

אשמדאי היה חיי במלכות שמיים וגם במלכות של מטה, היה לו בור מים אשר הוא היה סגור ובעל חותם שהיה מבטיח שאף אחד לא שותה מבור המים. שלמה המלך שלך את בניהו בן יהוידע, להביא את אשמדאי מלך השדים אליו על מנת לראות כיצד ניתן להשיג את תולעת השמיר.

בניהו חפר בור מתחת לבור המים, רוקן את המים שהיו בבור של אשמדאי לתוך הבור התחתון. ובבור למעלה הוא שם יין.אשמדאי בא לבור, ראה שאף אחד לא פתח את הבור, וראה יין במקום מים, אבל הוא לא רוצה לשתות … ולאחר זמן מה הפך צמא מאוד ואז שתה את כל היין והשתכר.

בניהו קפץ עליו ושם עליו שלשלת בידיו וצווארו, כאשר שם השם כתוב על השרשרת ואשמאי אינו יכול היה לחתוך את השרשרת יכוון שהיא נושאת את שם השם  ומפה מתחיל הסיפור שלנו:

שלמה שהיה החכם באדם כי החזיק בטבעת הנושאת את שם השם שנתנה לו כוחות …. ניתקל בשאלה מול השד עם 2 הראשים. השד (שאמר שהאבא שלו משושלת קין!!!!) טען כי בירושה של המשפחה שלהם שמתחלקת יש לחלק לו פעמיים הוא למעשה 2 אנשים..

שלמה (אחרי שביקש את עצת האל) הלך ושפך על ראש אחד מים רותחים,,, ואז שני הראשים צרחו "אנחנו נשרפים אנחנו נשרפים"..ושלמה אמר להם על אחד שפכתי ושתכם צורחים .. לכן אחד אתם ויש לחלק את הירושה לכם כאילו הייתם אחד.

כאשר אשמדאי שהוא מלך השדים, כאשר הוא נתפס והגיע עד לשלמה, ביקש את הטבעת של שלמה המלך … הטבעת עם שם השם..

 

 

אשמדאי טען כי החוכמה אשר מגיעה לשלמה היא כתוצאה מהטבעת כאשר שם השם מוטבע עליה ולא מהיות שלמה חכם…

אגב, מי ששלט בטבעת שלט גם באשמדאי.. 

שר הטבעות

כאשר לקח אשמדאי את הטבעת משלמה הוא נכנס בגופו והתנהל כמותו …. (אשמדאי אמר לשלמה שיוציא מימנו את האזיקים וייתן לו את הטבעת כיוון שהם התווכחו אם שלמה יותר חכם בגלל הטבעת… ברגע שוחרר מהאזיקים הוא בלע את הטבעת לתוך הבטן שלו.

שלמה הסיר את הטבעת ואז אשמדאי נכנס בגופו ושלט בו במשך 3 שנים .. (עד שהכוהנים שמעו עד אדם שזועק בחוץ שהוא שלמה במשך שנים רבות .. ועשו תרגיל לאשמדאי והוציאו אותו מהגוף של שלמה)..

שלמה המלך גמר את ימיו בפחד.. הוא חשב שהוא מעל התורה, הרבה בנשים וסוסים … (ביהדות מותר 18 שנים.. והוא לקח 1,000 )…שלמה המלך שהבונים החופשיים סוגדים לו .. היה למעשה שולט בעליונים ובתחתונים אבל לבסוף בערוב ימיו לא שלט על כלום..

בסיפור על האישה אשר היה לה בן ואישה אחרת טענה כי זה הבן שלה וביקשה לחצות את הבן ל 2 חלקים … ואמא המקורית זעקה לא לחתוך ואז שלמה אמר "זאת האמא"…
המשפט הזה לא נערך בפני בני אדם, המשפט הזה נערך בפני 2 מבנות הכשדים …

שלמה אף שפט את השדים הרוחות …

שלמה בערוב ימיו מפחד אשמדאי,  מלך השדים, .היה יישן עם 60 לוחמים סביבו בכל לילה …

היבטים תאולוגים, והשאלה בדבר אנטישמיות בבנייה החופשית והאילומינטי.

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. Avatar
    Jojo 2018-01-16

    שלמה המלך שלט ושולט עד היום. הוא חי יותר מכל אדם אחר. היום הוא בגוף של נער כבן 16 ובכל דור הוא נולד עם גוף אחר. והוא מבקש "תהילה"