דגיטזציה של הטרנזקציה

מסחר

וואלה מה נגיד לכם,

נגיד שהיא עושה לך את זה, אבל מה, היא צריכה תנאים, ויש לה בקשות, היא בעלת שאיפות.. ואתה,,, אתה סוחר במטבעות דיגיטליים ולא בא לך להראות לה את האנרק, כי את הארנק הזה היא לא אמורה לראות היא אמורה לראות את ה"מיקרופון" במקרה הרע ובמקרה הטוב לדבר איתו…

זה לא שמי שיושבת אי שם בבנק  ישראל לא נאנחת, היא נאנחת וחצי, אבל לא מהסיבות הטובות, אולי כדי לה להזמין משהו מעלי אקספרס וזה בתנאי שהדואר ישמור על סודיות והיא תקבל "ארנב שחור". כל אנחה שלה זה הרבה כסף לכם, היא רוצה שתשימו את הכסף שלכם בתוך בנק שמקרה הטוב ייתן לכם חצי אחוז לשנה על כספכם או לחילופין תקנו מניות ואז החברה תקרוס (ראה ערך טבע)… ואתם, אתם רוצים עתיד, אתם רוצים שכר על כספכם, שכסף יעשה כסף וזה לא משנה אם זה "פורגזי"

אנשים החלו לכרות ביטקוין ולוקחים עמלה, אנשים סוחרים בבתי הקפה, אנשים עושים מסחר בבורסות, עולם חדש נפתח בפני יזמים, אנשים פשוטים עושים עסקים גדולים… זה לא קפיטליזם??

אבל תחשבו על זה לרגע, הם נתנו באירופה ריבית שלילית, זרקו את כולם לתוך העולם הדיגיטלי, האספסוף אץ רץ  לעולם הדיגיטלי, כולם הפכו להיות מבינים גדולים, העולם משתנה, והוא ישתנה במהירות, השאלה היא מי מכוון את התנועה ואיזה סוג של השפעה פועל עליכם.

ובכול אופן, מה כבר צריך הבנאדם בשביל לחיות, הוא רוכש לעצמו כמה מטבעות, לא חשוב מאיזה סוג והוא יכול להתעשר, כן כן, נגיד קונה איזה 200 מטבעות זניחות בחצי דולר והופ עוד עשר שנים הוא יכול לספר לכולם שהוא עשה את זה.. רק מה, אם הוא ישקיע נכון במטבע טוב הסיכוי שלו עולה פלאים, אבל לפני שאצה לכם הדרך, תשאלו את הזאב, בכל אופן, גם לזאב יש מיקרופון שניתן לדבר איתו..

נדבר….

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *