כשהאוזר (מנכ"ל הבורסה) עושה קקי במכנסיים

מנכל הבורסה

הכלכלה שבתוך הכלכלה.

תמיד ישנה כלכלה בתוך כלכלה, תמיד עושים עלינו סיבוב, אפילו כרטיסים לפסטיגל תשיג באם אתה בתוך כלכלה של עובדים ציבור וכד', אם אתה סוחר בבורסה לעולם לא תשיג כרטיסים זולים יותר.. ככה זה תמיד, אם אתה עובד עירייה תיסע לחופשה זולה יותר מאשר אם אתה עובד בחנות מכולת..

גם בנושא הפנסיות יש תקציבים שונים ומשונים, ולרוב עובדי המדינה והציבור חיים יותר טוב על פני שאר העם, אבל עכשיו כאשר יש מטבעות דיגיטאליים העסק משתנה, פתאום החוקים שעשה הבורסה לניירות ערך לא שווה את הנייר שהם כתובים עליה ואפשר לעשות קקי ולנגב בהם.

מנכל הבורסה

האוזר מנסה להחזיר שליטה, הוא מזכיר את הצפון קוריאני שמונע מעמו לעשות מה שבא לו בזמן שהוא עצמו אוכל מכל הבא ליד, העם רוצה לסחור במטבעות דיגיטליים, אבל האוזר מנסה למנוע את הנושא בטוענות של האדם הראשון שרצה טלוויזיה וחשב שיש איש קטן בפנים.

השוק המוסדי אינו יכול להיכנס ולסחור במטבעות הדיגיטלים וזה בסדר גמור, לא שזה עזר להם עם "טבע" שקיבלה הנחה במסים, שינו לה כביש גישה שלם בירושלים, ובכל זאת היא זורקת את העובדים, זה המעגל, זה ההנחיה, זה החיים, העיקר שהאוזר כבר יושב על כמה מליונים.

לא נלין מדוע כל מנכ"לי הבורסה לדורותיהם היו שכנזים, זה כבל המחלה שלהם, אין לנו עניין בזה, אבל פתאום שחלילו וכנפו התחילו להיות סוחרי ביט בשער XE.COM + 5%  האוזר יוצא מגדרו.

האוזר, שם של שחקן בסרט של ארנולד שוורצנגר ששם הוא שואף לחסל את כל הרעים ואת כל אלו הסוררים בקבלנות מטורפת על מנת להמשיך להשיג את השליטה על העדר, אז פאק יו האוזר, אנחנו רוצים להסתובב עם מזוודת מזומנים וארנק מוצפן בכסף שאין לך שליטה עליו ובנקאי חולה כמו דביר שאותו הגיעה הזמן מעולם להעביר.

חירות הכלכלה הגלובאלית פורש כנפיים, עכשיו אפשר לסחור את כל העולם ללא מגבלות של רגולציה שלא ברור מה הוליד אותה, אבל יש לה חזות קומוניסטית.

נדבר…

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *