הרגולטור מת לצעוק

ביטקוין

פח פח, ג'ריקן ג'ריקן..

ממשלת צרפת משתגעת, הכסף השחור בורח לה מהידיים לתוך ארנקי הביטקוין או למעשה לכל אנרנק אלקטרוני ברשת, הצרפתים לא מוצאים את עצמם ומקימים כל זעקה, בכלל אחרי שכך לפתע הוחלט כי כל הבנקים בשוויץ חייבים דיווח אפילו על מה שיש בכספות הפרטיות החלו האנשים להבין כי הדרך היחידה לשרוד בעולם זה ברשת.

האינטרנט הגיע לעולם לפני כעשרים שנה (פלוס), וכבר אז היה יודע שהוא יבלע את הכל, דובר אז טלפון, פקס, וודאו, טלוויזיה, טלפון ועכשיו מדברים על כך שהאינטרנט יבלע את הבנק, כן כן, אין צורך יותר בבנקים כבר מעשיו, ואם אפשר
להעביר לגברת מסעודה משדרות את הביטוח לאומי שלה בביטקוין אז מה טוב ומה נעים.

מטבע מגובה בזהב

בשביל מה אנו אזרחי העולם צריכים לדווח לבנק על מעשינו, מילא לרשויות המס בארץ המגורים שלך, אבל למה צריך לדווח לבנק? מדוע בכלל הבנקים מסכימים שנדווח דרכם למס הכנסה אלמלא הם עצמם הממשלה..כן כן, הבנק הוא עצמו ממשלה.

הרי ידוע כי יש שלטון של תאגידים ולא באמת הדמוקרטיה שולטת בעולם, והתאגיד הכי גדול בעולם זה בנק, הבנק נותן לך כסף לקנות דירה והוא למעשה בעל הדירה עד שלא תשלם את הגרוש האחרון לאורך כל ימי חייך, אתה תעבוד 30 שנה על מנת לשלם את "שטן הריבית" שהבנק קבע וכך זה גם אם יש לכם חנות פלאפל.

ביטקוין

הבנק ממנה את הממשלה, אחרת אייך תסביר את מעשיה של גליה מאור, היא העלימה מס בארה"ב, פתחה חשבונות פקטיבים ואף אחד לא העמיד אותה לדין, ככה זה – כי היא הייתה הממשלה, ובכל מדינה יש ממשלה בנקאית משלה ולכול העולם יש בנק אחד שמנהל אותו (כמו במשחקי הכס, בנק הברזל).

עכשיו יש לנו בנק הביטקוין, או איתריום, מה שבא לך, אתה יכול לסחור איתו, אתה יכול להחליף כסף בכסף, אתה יכול לעשות מה בא לך מבלי להתחשב בבנק שלך, במסגרת האשראי שלך, פקיד הבנק לא יודע כמה יש לך בארנק, אפילו בין בני זוג אין לדעת מי מחזיק מה ואיפה, הגנבים כבר לא יכולים לפרוץ לך לבית על מנת לרוקן אותך.,.. וואלק אתה מסודר.

תעשו מה הזאב אומר. אל תשימו את כל הכסף בארנק אחד 😉

נדבר…

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *