לא ניתן לעקל את הביט

ביטקוין

היא רצתה הכל, אבל הוא היה בענן.

הנה מגיעה היום והכל מתחיל להתחרבן, אחרי שנים של שפע החלו הנושים לעלות עליו, הוא היה רגיל שנשים עולות עליו לרגל (אם אתם מבינים למה אני מתכוון), אבל פה הסיפור שונה.

ביטקוין

ואז החלו להגיע מכתבים על גבי מכתבים בסכומים שונים ואין לאן לברוח, הלך ידידינו לנסות להוציא את הכסף, את הרכב מכר, את הציוד מכר, מה הוא לא מכר על מנת שיכול לנסות להציל משהו שיוותר לו משהו לאכול בסוף החודש, והופ, בכל מה אשר נגד לא ניתן היה לזוז, הבנק סגר עליו, המכולת סגרה עליו, אישתו סגרה עליו – והוא, הוא חש שעולם קטן.

יום אחד הוא הילך בלילנבלום של הביט, וראה את האור בקצה הכלכלה, הוא השקיע בארנק מוצפן מהגיהינום, שם אותו במקום מיוחד והחל להכניס לשם כסף וירטואלי, הארנק לא אמר לו שהוא לא יכול לקבל את הכסף כמו הבנק, הארנק לא אמר לו שהוא לא מקבל מזומן .. והאיש חזר לפרוח.

ביטקוין

אפילו בעסקה הוא עשה בביט, הוא שילם לבעל המכולת בביט אחד לפי השער הנמוך, אבל הביטקוין כל כך קפץ שבעל המכולת נתן לו עוף מתנה לשבת 😉

זה העולם החדש, זה המטבע החדש של העולם, זה הסירה שלוקחת את כולם אל מחוזות חדשים אשר הם ללא גבולות, הם ללא חובת דיווח, הם מוצפנים כל כך חזק עד שאמא של הפדרל רזרב לא יודע מה לעשות, עד שממשלה כבר תופסת את הראש ..  שנייה לפני שהנאורים תפסו את העולם, העולם יצא לחירות.

הזאב עדין אומר – המלצת קנייה.

אגב, לפי מה שהובן עד כה אתר קונספיל היה אמור לקבל תרומות בביטקוין.

נדבר..

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *